Şimdi Ara

ATX ANAKART VE 30 CM EKRAN KARTI İÇİN KÜP KASA ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaptığım araştırmada farkettimki küp kasalar hep micro atx anakartlar için üretilmiş

Ben öyle bir kasa istiyorumki msi 970 gaming anakart, 30 cm uzunluğundaki msi aero gtx 1080 ve kule tipi işlemci soğutucular arasında genişlik bakımından en büyük soğutuculardan biri olan akasa venom voodoo parçalarının sığabileceği büyüklükte bütçemi çok sarsmayacak bir küp kasa.

Teşekkürler

• corsaır aır 540 atx olayı senı cok sınırlar
  • Hocam vakti zamanında bu araştırmayı çokça yapmış birisi olarak ATX anakartlar için küp kasalar sınırlı ve pahalı diyebilirim.

Lian-Li, Thermaltake ve Corsair sayfalarından ATX uyumlu kasalar arasında bakmanı tavsiye ederim lakin bütçeni sarsmayacağı konusunda söz veremem.
  • Selamlar,

Bulabilirseniz HAF XB Evo modeli olabilir.
  • Serdarkekik kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Cooler Master HAF-935-KWN1 modeli 655 lira kararım büyük ölçüde bu yönde olacak. Dolar kurunun etkisini de göz önüne alırsak bu fiyat normal gibi geldi bana
  • yazdıgınız kasa fulltower kasadır ustundekı HAF-915R-KKN1 kısmını dıyorsanızda oda mını ıtx uyumkudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecay_54

Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Cooler Master HAF-935-KWN1 modeli 655 lira kararım büyük ölçüde bu yönde olacak. Dolar kurunun etkisini de göz önüne alırsak bu fiyat normal gibi geldi bana

ATX ANAKART VE 30 CM EKRAN KARTI İÇİN KÜP KASA ÖNERİSİ

41 santime kadar ekran kartı takabilirsiniz. Power supply var ise bu kasa değerlendirilebilir.

http://www.coolermaster.com/case/mid-tower/mastercase-5/

bütün özellikleri yazıyor bir bakın isterseniz

• vamp kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş küp kasa istemiş ilk mesajında. Tower olarak çok ciddi alternatif var ama ATX küp kasa olarak çok fazla bir alternatif yok sanki. Aslında Core V21'in ATX uyumlusu olsa 400x400x400 ebatlarında muazzam olurdu.
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    Bazi detaylar gozden kacinca her iki tarafada vakit kaybi oluyor. Duzeltme icin tesekkurler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vamp kullanıcısına yanıt
    Estafurullah hocam. Ben de ATX küp kasa için alttan alttan bakındığım için bir dürteyim dedim. Güzel tavsiye gelse alabilirim çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.