Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.238
Cevap
132
Favori
851.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta sonu 1.0 TFSI için 85.000 lira fiyat verdiler. Bayide tek makyajlı araç vardı o da satılmış. Hatta gelecek araçların tamamı opsiyonlanmış, kaporaları alınmış yani. 1.4 TFSI'lar henüz gelmiyoırmuş. Ne zaman geleceği de net değil. Bu yüzden fiyat veremiyorlar. 1.0 TFSI ve 16. TDI'lar satışta şu an sadece.

Araç kaliteli, makyajsıza göre dış görünüşü daha keskin olmuş ızgara ve farların makyajlanmasıyla. Ancak koltuklarını beğenmedim hiç. Kendi aracımda yarı deri spor koltuklar var. Premium markanın bir aracını alıp klasik kumaş koltuğa oturmak istemem. Ayrıca kumaş kol dayama da Punto'dan alınma havası veriyor. Boyum 1.93, iç hacmine dikkat ediyorum araçların. Koltuğu kendime göre ayarladığımda arkada pek de yer kalmadı açıkcası. Biraz dar sanırım içi. Böyle 1-2 eksik yanını gördüm kendime göre. Ama şu piyasada 1.0 TFSI'ın fiyatı baya uygun gibi.
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Hangi bayinin elinde var dostum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Payne

Doğuş Oto Maslak Otomotion'dan aradılar. Hafta sonu bakmaya gitmiştim. O zaman ellerinde yoktu. Sanırım biri almaktan vazgeçti. Şuan Kasım'da gelecek 1 tane olduğunu söylediler. Son fiyat 84.500 dedi ama tabi Kasım'da faturalanacağı için kesin değil fiyat. Şuan almak için pek ilgilenmediğimden detayları sormadım. Arayabilirsiniz.

Edit: Bu arada ellerinde 1.6 TDI'ın hertürlüsü var. S-tronic + Panoramik Tavan + Sport Paket + Advance Paket 109.500 TL fiyat verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nastyboy -- 17 Ekim 2016; 12:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Payne

İzmir Eröz hocam. Ama 1.0'ların hepsinin kaporası alınmış dediğim gibi. Biri vazgeçerse haber verebilirler düşünüyorsanız. Ben 1.0'dan emin değilim 140 HP araçtan sonra, o yüzden 1.4'leri bekleyeceğim sanırım.
  • Sabah bayinin teki aradı ellerinde 1 tane araç boşa çıkmış diye . 5 do opsiyonlayın banka hesabıma bakıp hemen dönüyorum dedim. 5 dk bile surmedi aradım geri ve satılmış araç..

Ekonomi iyiye gitmiyor millet kan ağlıyor diyenlerin yüzüne tava ile vurmak lazım.

• Favori konum oldu son günlerde.

A3 TDI + Stronic bulursam bende kredi vs alcam. Benzinli + düz vites arabadan sonra güzel olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Sabah bayinin teki aradı ellerinde 1 tane araç boşa çıkmış diye . 5 do opsiyonlayın banka hesabıma bakıp hemen dönüyorum dedim. 5 dk bile surmedi aradım geri ve satılmış araç..

Ekonomi iyiye gitmiyor millet kan ağlıyor diyenlerin yüzüne tava ile vurmak lazım.

70 milyonluk ülkede 80 bin liralık arabanın bu kadar hızlı satılması neyin göstergesi merak ettim.
    Alın size gerçekler:
    www.gercekgundem.com
    Sayfa Bulunamadı! - Gerçek Gündem
    http://www.gercekgundem.com/ekonomi/181235/vatandasin-borcu-134-kat-artti

• Arkadaşlar, a3 sedan + cam tavan+desingn paket 1.6 TDI için 120000, cam tavansız sport paket için 114000 teklif aldım.

Değerlendirirmisiniz? alayım mı?
  • Bu 1.0 lık ünite makyajlı kasayla birlikte daha güzel opsiyonlarla yahut paketlerle sunulursa fevkalade olur. Konunun takipçisiyim artık. Özellikle kullanıcı deneyimlerini burada paylaşırsanız çok iyi olur..

• anteper A kullanıcısına yanıt
    Kaçırmayın
    50000 tl 0 faiz var aklınızda olsun, sedan için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengineer06 -- 17 Ekim 2016; 18:34:32 >
  • Alan arkadaşlar resim ekleyebilir mi?
    Birde yakıt değerleri konusunda bilgi verebilir misiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

Kaçırmayın

Kaç ay için acaba ?
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    24 yada 36 ydı tam hatırlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

Kaçırmayın

Kaç ay için acaba ?

Bu 0 faiz sadece dizelde var diye bliyorum, bilginiz var mi?

• dizelde 0 , 1.0 tfsi'larda 0.59 faiz 36 ay.

üstelik kur 2.99.

listesi 117 olan sedan'ı 92-93 e 113 olan SB'i 84-85'e veriyorlar daha napsınlar?

üstelik xenon, bluetooth, MMI plus, karartmanlı dikiz, renkli sürücü bilgilendirme, yağmur ve far sensörü, aluminium iç dekor dahil.

ayrıca iç mekan kalitesi sınıfının çok çok üstünde (BMW 1 serisi ve mercedes A serisi ile karşılaştırınca).

Alan üzülmez.

Yakıt tüketimini falan haftaya yazmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donniedarko -- 18 Ekim 2016; 14:29:53 >
  • Arkadaşlar bu aracın vergisi ne kadar?
  • Araç yok şuan dediklerine göre. 15 gün sonra gelecekmiş. Sipariş almıyorlar bilginiz olsun.

15 gün sonra hangi araçların geleceğini de bilmiyorlar.
    Öğrenen olursa buraya yazabilir mi lütfen? Gelecek araçlar da baz donanım mıdır?
  • Honda Civic'e kaporamı verdim ama bu a3 1.0 kafamı karıştırdı. Sipariş alıyorlar hocam. Kasım ayı içinde araç gelecek diyorlar. İstanbul'daki bayiler aracın geleceğini söyledi.
  • Vay arakadas ya. Daha 3 gun once 84.000e yeni pug 2008 1.2 puretch eat6 allure aldik. Bu olaydan haberim olsaydi kesinlikle degerlendirirdim. Simdi uzuldum cidden.

• ocomert O kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, vergisi 610 tl civarı. Atmosferik motorlu honda yerine audi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.