Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

araban çok güzelmiş hayırlı olsun... O kadar çekinme yaw resim çekmekten, walla ben hiç utanmadan cart curt çekiyorum, hatta daha önce görmüş olduğun gibi 3 tanesini bile çektik..
  • selam arkadaşlar şu an focus hatcbak trend kullanıyorum.Kısmetse 2 3 aya kadar arabamı audi a3 sportack le degiştirmeyi düşünüyorum.Audi kullanıcısı olarak sizlere sormak istedigim arablarınızdan memnunmusunuz ve hangi versiyonu tavsiye edersiniz. Ve en hesaplı şekilde nerden alabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: focus016

selam arkadaşlar şu an focus hatcbak trend kullanıyorum.Kısmetse 2 3 aya kadar arabamı audi a3 sportack le degiştirmeyi düşünüyorum.Audi kullanıcısı olarak sizlere sormak istedigim arablarınızdan memnunmusunuz ve hangi versiyonu tavsiye edersiniz. Ve en hesaplı şekilde nerden alabilirim.

istanbuldaysan maslak audiyi tavsiye ederim fiyat olarakta deniz hanimla gorusursen gerekli indirimi sana yapabilir.A3 sportback alicaksan eger konfor duskunu isen ambiante spor arac seviyorsan ambition alabilirsin.hangi modeli alirsan al xenonsuz almamani oneririm.Mutlaka xenon al sonra pisman olabilirsin.
  • Slm arkadaslar.

Ya bu araca ben acık hava filtresi uygulayamıcakmıyım? Akısmetreyi bozar kesinlikle dediler tırstım. Kullanan var mı aranızda??

Bu arada a3 icin tum opsiyonların fiyatları var bende 2 sayfa :) Merak eden olursa soarabilir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: focus016

selam arkadaşlar şu an focus hatcbak trend kullanıyorum.Kısmetse 2 3 aya kadar arabamı audi a3 sportack le degiştirmeyi düşünüyorum.Audi kullanıcısı olarak sizlere sormak istedigim arablarınızdan memnunmusunuz ve hangi versiyonu tavsiye edersiniz. Ve en hesaplı şekilde nerden alabilirim.

Arabamdan çok memnunum...
    Ben öncelikle ambition ve attraction pakette verilen özellikleri iyi incelemeni, istemediklerini çıkararak, sadece istediğin opsiyolarla bir fiyat çıkarmanı öneririm... daha hesaplı olursa attraction(baz versiyon) alıp üstüne sadece istediklerini koyabilirsin... ama paketlerde olanlar tam bana göre dersen o şekilde en hesaplısıdır... bu arada tiptronik olacak ille demezsen kesinlikle 1,6 FSI al... aman diyim

• Ben A3 sportback 1.6 FSI almayı düşünüyorum.
    Yaptığım seçimler ise :

Ambiente pack
    Moro Mavi metalik
    Ön sis farları
    Bardak tutucu
    PKC koltuk altı kutu ve bagaj ekipmanları
    PK11 Sürücü bilgilendirme sistemi
    Lastik basınç sensörü
    Xenon farlar

Kendi yaptığım hesaplamalara göre yaklaşık 33.500 euro civarında tutuyor.
    Orta yaş grubunda ve performanstan öte konfora daha fazla önem veren biri olarak seçtiklerime ilave edecek ya da çıkarmamı önereceğiniz birşeyler var mı? Elbette önerileriniz doğrultusunda Maslak Doğuş'a da soracağım ancak bu fiyatı ne kadar düşürmemin olası olduğunu düşünüyorsunuz ? İstediklerimi attraction pack üzerinden yaparsam fiyatın biraz daha düştüğünü görüyorum ancak sizce bu değer mi ?

Teşekkürlerimi sunarım
  • Az önce benim otomobili de ısmarladım..

Audi A3 Ambiente 1.6 FSI

P7P7 Sedefli moro mavi
    PI1 Sürücü bilgilendirme sistemi
    PX4 Xenon plus farlar
    4M6 Bardak tutucu
    5TD Medial aluminyum iç dekor
    7K6 Lastik basınç kontrol göstergesi
    8WB Ön sis farları halojen

Şimdi geldi sıra 12 hafta beklemeye. Umarım güzel günlerde kullanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Makif13

Az önce benim otomobili de ısmarladım..

Audi A3 Ambiente 1.6 FSI

P7P7 Sedefli moro mavi
    PX4 Xenon plus farlar
    4M6 Bardak tutucu

Hayırlı olsun... Tam konfor arabası olmuş, çok rahat olacak... ama en zor dönemdesin, geçmez walla 12 hafta
  • herkese hayırlı olsun diyorum . birde başka bir forumda bir topicte okumustum. a3 sportback in arka kapıları zamanla aşınıyormus ve kolay kapatılmıyormus . bu dogru mu ? yada sadece o arabaya ozgu bir sorun mu ? .
    bir başka soruda a3 ün 100000 km toplam bakımı 980 ytl tutuyormus . bu kadar az olmasının nedeni ne ? . yada fren balatası veya diski gibi asındıkca degiştirilen parcalar cok pahalı mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

quote:

Az önce benim otomobili de ısmarladım..

Audi A3 Ambiente 1.6 FSI

P7P7 Sedefli moro mavi
    PX4 Xenon plus farlar
    4M6 Bardak tutucu

Hayırlı olsun... Tam konfor arabası olmuş, çok rahat olacak... ama en zor dönemdesin, geçmez walla 12 hafta

hayirli olsun maslakta kimden siparis ettigini yazarsan sevinirim.Bu arada aracin gercekten cok guzel gelicek tam bir konfor arabasi olmus iyi gunlerde kullanmani dilerim....

• parası olan a3 olmayan golf alıyor galiba .topic i okudukça anladımki efsaneler asla ölmez sadece marka değiştiriyor.
  • Bütün Audi kullananlara selamlar,
    Arkadaşlar Forumunuzu yeni buldum ve geçmişte kendi aranızda yaptığınız konuşmalar banada yardımcı oldu.Su an 2002 Opel Astra Elegance 1.6 kullanıcısıyım ama geçen hafta Ankara Doğuş otodan Audi A3 1.6 FSI Ambition (Beyaz) Siparişimi verdim,Hayırlısıyla Haziran ortası teslim alacağım.0 km Audi A3 Fiyatı isteyen arkadaşlar için yardımcı olması bakımından işte donanım ve fiyatı:
    A3 1.6 FSI Ambition paket
    Extra Donanım:
    Spor Deri Koltuk (Açık gri)
    Aluminyum iç dekor
    Xenon far paketi
    Orta kol dayama
    Bose Musik sistemi
    Total:34000€
    ben 31000€ ya indirimli fiyatla aldım.
    Artık arabanın resmini temmuz ayında yollarım.
    Daha iyileri sizlerin başına.
    Hilmi
  • Allah kazasiz belasiz teslim almak ve kullanmak nasip etsin.Hayirli olsun arkadasim gule gule kullan....

quote:

Orjinalden alıntı: MHS82

Bütün Audi kullananlara selamlar,
    Arkadaşlar Forumunuzu yeni buldum ve geçmişte kendi aranızda yaptığınız konuşmalar banada yardımcı oldu.Su an 2002 Opel Astra Elegance 1.6 kullanıcısıyım ama geçen hafta Ankara Doğuş otodan Audi A3 1.6 FSI Ambition (Beyaz) Siparişimi verdim,Hayırlısıyla Haziran ortası teslim alacağım.0 km Audi A3 Fiyatı isteyen arkadaşlar için yardımcı olması bakımından işte donanım ve fiyatı:
    A3 1.6 FSI Ambition paket
    Extra Donanım:
    Spor Deri Koltuk (Açık gri)
    Aluminyum iç dekor
    Xenon far paketi
    Orta kol dayama
    Bose Musik sistemi
    Total:34000€
    ben 31000€ ya indirimli fiyatla aldım.
    Artık arabanın resmini temmuz ayında yollarım.
    Daha iyileri sizlerin başına.
    Hilmi

• Ben Doğuş Otomotiv Kartal'dan aldım. Kemal Bey oldukça yardımcı oldu. 33.916 euro tuttu. 31.200 euro'ya indirdiler. Bu benden sonra yazan arkadaşın aldığı fiyatlara oldukça yakın görünüyor. Audi almazdan önce bu forumu okumanın oldukça yararlı olduğunu gördüm. Aksi takdirde otomobili yetkili satıcıdan alırken pazarlık yapmanın gerekli olabileceğini bile düşünemezdim. Bu forumu okumak bana yaklaşık 3 bin euro kazandırdı ki hepinize çok teşekkür ederim.
  • quote:

Ben Doğuş Otomotiv Kartal'dan aldım. Kemal Bey oldukça yardımcı oldu. 33.916 euro tuttu. 31.200 euro'ya indirdiler. Bu benden sonra yazan arkadaşın aldığı fiyatlara oldukça yakın görünüyor. Audi almazdan önce bu forumu okumanın oldukça yararlı olduğunu gördüm. Aksi takdirde otomobili yetkili satıcıdan alırken pazarlık yapmanın gerekli olabileceğini bile düşünemezdim. Bu forumu okumak bana yaklaşık 3 bin euro kazandırdı ki hepinize çok teşekkür ederim.

rica ederiz.Bu forumu acmaktaki amac zaten bilgilendirmek cok sevindim bir faydasi olduguna.Ee artik araci alinca bir bulusmada cay ismarlarsin demi yani

Not bu arada fiyatin 30500 euroya kadar yolu vardi ama olsun bu indirimde gayet iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audilover -- 17 Nisan 2006; 19:20:51 >

• Tamam audilover listenin ilk sırasına seni kaydettim. Sen de benimle birlikte beklemeye başlayabilirsin artık
  • işareti sana ısmarlayacağım çaya değil tabii ki.. Kaçan 700 euroya
  • Hazirana kadar nası beklicen hocam yaa :)Hayırlı olsun bu arada
  • Arkadaşlar Ankara Doğuş otodan A3 için Apple ipod girişi taktırabileceğimi öğrendim.400,450 ytl arasına torpidoya yerleştiriyorlarmış.Aranızdan ipod için giriş taktıran yada nasıl çalıştığı konusunda bilgisi olan var mı?
    Ayrıca araba siparişi sırasında park sensörü donanımını seçersen 900 ytl gibi bi extra para istiyorlar ama doğuşun servisinde sonradan taktırırsan,orjinal audi park sensörü takımı için 400 ytl istediler.Sonradan taktırma konusunda bilgi sahibi olan var mı?
    Lazerle camları karartma(film çekme) ne kadara mal oluyor?Normal filme göre o farkı vermeye değer mi?
    Bu konularda bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
    Hilmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MHS82

Arkadaşlar Ankara Doğuş otodan A3 için Apple ipod girişi taktırabileceğimi öğrendim.400,450 ytl arasına torpidoya yerleştiriyorlarmış.Aranızdan ipod için giriş taktıran yada nasıl çalıştığı konusunda bilgisi olan var mı?
    Ayrıca araba siparişi sırasında park sensörü donanımını seçersen 900 ytl gibi bi extra para istiyorlar ama doğuşun servisinde sonradan taktırırsan,orjinal audi park sensörü takımı için 400 ytl istediler.Sonradan taktırma konusunda bilgi sahibi olan var mı?
    Lazerle camları karartma(film çekme) ne kadara mal oluyor?Normal filme göre o farkı vermeye değer mi?
    Bu konularda bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
    Hilmi

Normal filme gore tabiki renk olarak daha iyi ve guvenceli ancak fiyatlari malum cok pahali.Onun yerine ziebart gibi kaliteli yerlerden orta koyulukta bir cam filmi daha mantikli ve ekonomik olacaktir.Park sensoru sonradan taktiran hic gormedim ama servis yapiyorsa herhalde iyi yapiyordur yani sanayi isi olmaz diye dusunuyorum.I pod adaptoru konusunda hic bir bilgim yok malesef takildigini duymustum ama hic taktirani gormedim.Yerinde olsam lazere o kadar para vermezdim cunku degmiyor bence....

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.