Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya kusura bakma shafter ben zam yok dedim ama pek dikkatli okumamışım mesajını.%10 luk zam var gerçekten çünkü 900 eu %10 + 90 = 990 :) bu aralar iyice dalgınım ya.Euro daki yükseliş bizi dağıttı valla yeni arabamızın geleceği için mutlu neşeli olacağımıza herkes dağılmış durumda. Haklı görünüyorsun belki de çaktırmadan zamları yapıyorlar parçalara.

quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

mesaj kutuna nie bakmıyosun
  • sabah ıse gelırken radyoda tesadufen haberın sonlarını yakaladım arac fıyatlarında son 3 gun dıee .....bı haber vardı araba alacaksanız su 3 gun ıcerısınde alın dıe..
    bu kur artısındaan dolayı zaten bı saskınlık vardı bıde aracın fıyatı artarsa pes dorusu bu konuda bı bılgınız varmı arkadaslar?????????
  • O haber YTL ile araç satışı yapan firmalar için geçerli olan bi haber. Dövizle satış yapan bir araba firmasının şu günlerde zam yapması ben artık türkiye de olmak istemiyorumla eşdeğerdir.
  • evet haklısın sanırım audıslıne burdan habere bakabılırsınız........

http://arabam.milliyet.com.tr/haber.asp?PID=681&HID=1&haberID=277985
  • Arkadaşlar slm. Biraz önce beni Esenyut doğuş aradı.Arabam italya dan yola çıkmış.Perşembe akşamı türkiye de gümrükte olacakmış
    Ben de cuma veya cumartesi son pazarlıklar için gidip dananın kuyruğunu kopartacağım. Artık ne yönde olur o anki davranış biçimleri belki verecekleri yeni indirim ve benim ruh halim belirleyecek sanırım.

Senden ne haber sertaç senin arabandan haber var mı?
  • benımkınden daaa haber yok olmasınıda da ıstemıyorum acıkcası............sen benden bı 15 gun once vermıstın zaten benımkısı bı sonrakı sevkıyattadır dıe dusunuyorum..
    sen nezaman vermıstın tam olrak ben 17 nısan da vermıstım
  • herkese selam
    forumu yeni farkettim. sabahtan beri tüm mesajları okudum. ben A3 mart başında alan şanslılardanım. ama forumdakileri okuyunca keşke xenon farı pakete dahil etseydim diyorum. ama geçti artık. bu arada alacak olanların allah işini rast getirir inşallah.
  • saolası....aracının ozellıklerını ve aldıgın fıyatı yazarsan sevınırım....
    bırde bıkac foto koyarsan.....
  • Slm arkadaşlar,

Aranızda audi a3 sparişini iptal etmeyi düşünen arkadaşlar varsa iptal etmeyi düşündüü arabanın özelliklerini buraya yazarsa çok sevinirim nedeni büyük ihtimal euro kurlarından dolayı olcaktır.. ve bi sorum olucak

1)audi nin motoruna veya egsoz çıkışlarını tuninglesek araç garantiden çıkarmı?
  • nisan başıydı sanırım tam hatırlayamıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

benımkınden daaa haber yok olmasınıda da ıstemıyorum acıkcası............sen benden bı 15 gun once vermıstın zaten benımkısı bı sonrakı sevkıyattadır dıe dusunuyorum..
    sen nezaman vermıstın tam olrak ben 17 nısan da vermıstım
  • AUDİSLİNE SEN ESENYURTTAN SPARİŞ VERMİŞTİN AMA EURODAN DOLAYI İPTAL ETTİRMEYİ DÜŞÜNUODUN YYANLIŞ HATIRLAMIOSAM..

SPARİŞ VERDİİN ARAÇ TİPTRONİC MİYDİ?
  • ne o sen mi almaya niyetlisin :) Hayır değildi. Xenon farlı sunrooflu Sline lı 1.6 FSI dı. Ya arkadaşlar şaka bir yana Audinin sitesine girip bakarsanız.2006 fiyat listesinde artık a3 ler 2000 cc de TFSI olarak geliyor ve başlangıç fiyatı 38900 euro olarak verilmiş. 1 yıl daha diş sıkıp 200 hp lik bir audiyemi binsem acaba.

quote:

Orjinalden alıntı: DoA BbT

AUDİSLİNE SEN ESENYURTTAN SPARİŞ VERMİŞTİN AMA EURODAN DOLAYI İPTAL ETTİRMEYİ DÜŞÜNUODUN YYANLIŞ HATIRLAMIOSAM..

SPARİŞ VERDİİN ARAÇ TİPTRONİC MİYDİ?

• -Almaya niyetliydim ama senin araç düşündüüm gibi çıkmadı :)
    -Ama inşallah hazır bi tane istediim a3 bulabilirm allah gönlünüze göre versin
    -Bu araada bisürü alternatif var aslında şu anda golf gti ve honda type r nerdeyse a3 le aynı fiyatta ve bunlar 200 beygirlik araçlar ve içlerinden golf gti'n turbosu var blow off valveyi bi düşünsenize bommm çufff :)
    -En sevmediim olayda 3 ay gibi bi spariş sürüsi vermeleri ama işte şanstır bazen hazırada konabilirz :)
    -Bu arada bu foruma sırf bu topic için üye oldum ama en önemli soryu cevaplamadınız a3 e veya garanti kapsamındaki bir araca egsoz veya hava filtresi taksak araç garantiden çıkarmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

saolası....aracının ozellıklerını ve aldıgın fıyatı yazarsan sevınırım....
    bırde bıkac foto koyarsan.....

benim araç
    A3 1.6 FSİ Ambition
    elektrikli açılır tavan
    ön kol dayama
    park mesafe kontrolü arka
    bardak tutucu
    ışıklı makyaj aynaları
    3 kollu spor çok fonksiyonlu direksiyon
    28.644£ + 643YTL verdim ben. benim şansım kurun 1.56 olması oldu yoksa şimdi olsa alamazdım
  • quote:

-Almaya niyetliydim ama senin araç düşündüüm gibi çıkmadı :)
    -Ama inşallah hazır bi tane istediim a3 bulabilirm allah gönlünüze göre versin
    -Bu araada bisürü alternatif var aslında şu anda golf gti ve honda type r nerdeyse a3 le aynı fiyatta ve bunlar 200 beygirlik araçlar ve içlerinden golf gti'n turbosu var blow off valveyi bi düşünsenize bommm çufff :)
    -En sevmediim olayda 3 ay gibi bi spariş sürüsi vermeleri ama işte şanstır bazen hazırada konabilirz :)
    -Bu arada bu foruma sırf bu topic için üye oldum ama en önemli soryu cevaplamadınız a3 e veya garanti kapsamındaki bir araca egsoz veya hava filtresi taksak araç garantiden çıkarmı ?

Ben 3 ay bekleyemedim ambition aliim derken ambiente vardı kazırda onu aldım :) Bu foruma bende bu topic icin uye olmustum...

bu arada sonradan takılacak hersey garanti dısı bırakır :) Serviste yapılan bazı işlemlerde garanti devam ediyor.Tabi dışarıdan egzos alıp abi şunu bi tak diince olmuyor :D

• HERGÜN BİLGİSAYAR BAŞINDA A3 HAKKINDA BİLGİ ALIYORUM,FORUMLARDAKİ BİLGİLERİ HEP OKUYORUM AMA SONUÇ..
    -ARABAMIZ YOK!
  • Audisline senin araçta yarın gelicekti bu kadar bekleyipte alamassan üzme kendini ben alırım arabayı:D
  • 70000ytl yi bayıldıktan sonra niye almayasın alırsın tabi :)

quote:

Audisline senin araçta yarın gelicekti bu kadar bekleyipte alamassan üzme kendini ben alırım arabayı:D
  • yok be abi şaka bi yana kim bilir ne kadar çok beklemişsindir hayallaer kurmuşsundur araba için eer hayırlıysa inşalah alırsın
    quote:

Orjinalden alıntı: audisline

70000ytl yi bayıldıktan sonra niye almayasın alırsın tabi :)

quote:

Audisline senin araçta yarın gelicekti bu kadar bekleyipte alamassan üzme kendini ben alırım arabayı:D

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.