Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Doğuş Oto Kartal ile görüştüm. Euro'yu 1800'den fixlemeyi düşünüyorlar. Aksi takdirde siparişimi iptal ettireceğimi bildirdim. Benden saat 16.00'ya kadar opsiyon istediler. Bu saate kadar bir karar çıkacağını bildirdiler...
  • hadi ya makif bu guzel bı haber hadi hayırlısı bole bi ihtimal olmasına sevıındım bu tum bayiler icin mi gecerli yoksa ssadece sen bastirdin die mi

eger senin icinse durumun akiibeti konusunda bizede bilgi ver de bizde bastıralım........
  • Sertaç Ben bu sabah iptal için uğradığımda böylesi bir karar için toplantı olduğunu söylediler. Karar tüm doğuş oto bayilerini etkileyecektir sanıyorum. Bence bu kararda iptal sayısı ve stok maliyetleri etkili olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca ısmarlanmış araçların satışı da o kadar hızlı olmayabilir. Özellikle benim seçtiğim aracın çok hızlı satılacaını sanmıyorum. Satıcısının dahi görmediği Moro Mavi + ambiente + yol bilgisyarı + lastik sensörü + ESP + FSI motor sportback genç alıcı grubuna kolayca hitap etmeyebilir.

Edit : Bence 1800 üzerinden euro fixlenme talebini iletmek aksi takdirde siparişi iptal edebileceğimizi belirtmek tüm sırada bekleyen alıcılar için yararlı olabilir. Ve bu ısmarlanmış araçlar ile sınırlı kalacaktır sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makif13 -- 1 Haziran 2006; 12:06:45 >
  • B planım da hazır zaten... Dün 11.000 km de 2 yaşında alfa 156 1.6 Twinspark distinctive full (sunroof dahil) 120 Bg buldum. 30.000 YTL için de anlaştım. Saat 16.00'ya kadar benim teklifimi kabul ettiler ettiler; yoksa siparişi iptal edip alfayı satın alacağım.
  • bu duydugum en super bı haber ya cok sevındım vallahı saat 4 u ve senden gelecek haberı sabırsızlıkla beklıyorum.....
  • Sevgili Sertaç senin de aynı şekilde bayiin il konuşmanın yararlı olacağını düşünüyorum. Her baskı bu konuda yararlı olacaktır düşüncesindeyim. Böylece merkeze bir fazla uyarının gitmesinin zararı olmaz diye düşünmekteyim....
  • gecen gun aradıgımda baya bı verdım verıstırdım ve sonunda sıparısımı kesın bı dılle ıptal ettırecegımı ıletmıstım zaten... sımdı bunun ustune tekrar ne yaptınız fıyat ısını hallettınızmı demem pek hos olmaz onun ıcın su topplantıdan cıkacak ollan haber dogrultusunda saat 4 den sonra bı gorusecem...zaten ben gecen hafta koymustum tavrımı...
  • makif da bi haber yokmu?????mujdelı haberlerını beklıyorum..
  • A3'e ilişkin siparişimi iptal ettim. Euro'nun sabitlenmesi önerisi kabul görmemiş. Kaporoyu en kısa zamanda ödeyeceklerini bildirdiler.
  • Çok kötü bir haber

quote:

Orjinalden alıntı: Makif13

A3'e ilişkin siparişimi iptal ettim. Euro'nun sabitlenmesi önerisi kabul görmemiş. Kaporoyu en kısa zamanda ödeyeceklerini bildirdiler.
  • Ben de biraz önce satış sorumlumla konuştum ve makif13 ün söylediklerinin aslı olup olmadığını sorduğumda böyle bir söylenti olduğunu ama henüz kendilerine iletilen kesin bişey olmadığını ama 1-2 hafta içinde kesinleşeceği yönünde bekleme taraftarı olduğunu söyledi.Benim aracım dilovasında gümrükte bekleyecek bir süre Makif keşke sende iptal ettirmeseydin bir süre bekleseydin.

Ben ce olumlu bişeyler çıkacaktır diye düşünüyorum.
    Bekleyip görelim.
  • gercekten cok kotu yaaa yikildim valla nie bole bi karar cikmis kı..sabahtan bole bı gorusme olduysa ıllakı bu sabıtlemeye yonelık bı toplantıdır neden bole bı olumsuz sonuc cıksın kı anlamak guc dorusu..................

audıslıne sen naptın geldımı aracın varmı bı haber sen ne dusunuyorsun herseye ragmen almayı mı??*
  • Bir iki hafta bekleme önerisinin euro'nun TMSF satışları ile düşme umudundan kaynaklandığını düşünüyorum. Böylece bekleterek fiyatların düşmesini hesaba katıyorlar diye düşünüyorum. Bugün satış temsilcim ile konuştuğumda - ki Kemal Bey oldukça nazik ve yardımcı olmaya çalışan bir satış temsilcisi- içinde fiyatların sabitlenmesine yönelik bir umut olduğunu hissettim. Ancak akşam üzeri yaptığım konuşmada umudu ortadan kalkmış olsa gerek net bir şekilde fiyatları sabitlenmeyecek, lütfen kaparonuzu iade edelim dedi. Kaporonun iadesi için de aracın satılmasını bekleyeceğimi sözlerine ekledi. Son konuşmadan böyle bir karar çıkmayacağına kanaat getirdim.

Ayrıca eurolarımın tamamını önceden ayarlamış olsaydım bile bu şatlar altında aracı alırmıydım bilemiyorum. Çünkü a3 boyutlarında bir aracı audi de olsa şu anda 64.000 YTL ödeyerek almayı şu anda çok akla yakın bulamıyorum. Bu fiyatı ödediğim koşullarda beklentim a4 gibi bir araç olacaktır. Tabii ki bu bakış açısı ile ilişkili bir konu. Sizler için beklemek çok daha mantıklı bir yol olabilir. Ben böylesi bir yol seçtim...

• quote:

Orjinalden alıntı: DoA BbT

Audisline senin araçta yarın gelicekti bu kadar bekleyipte alamassan üzme kendini ben alırım arabayı:D

Sevgili DoA Bbt

İstiyorsan benim hakkımı devralabilirsin, araç bir ay içinde gelmiş olacak. Ancak donanımının senin işine pek yarayacağını sanmıyorum. Daha çok keyife yönelik bir yaklaşımım olmuştu...
  • Sertaç bana müşteri temsilcim beklemeyi öneriyor.Bişeyler olacak mutlaka diyor.Ama ne kadar gerçekçi bilmiyorum.Bugün TMSF satışlarıyla dolar aşağı inmeye başladı.Eğer satışlar hızlanırsa 1,90 lara geri geliş olabilir. Sonra da belki bir oranda indirimle alınır diye düşünüyorum. Ben hala kararsızım 60000 ytl ye kadar alacağım ben. Daha fazla verirmiyim bilmiyorum

Bekliyorum şimdilik.

quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

gercekten cok kotu yaaa yikildim valla nie bole bi karar cikmis kı..sabahtan bole bı gorusme olduysa ıllakı bu sabıtlemeye yonelık bı toplantıdır neden bole bı olumsuz sonuc cıksın kı anlamak guc dorusu..................

audıslıne sen naptın geldımı aracın varmı bı haber sen ne dusunuyorsun herseye ragmen almayı mı??*
  • Arkadaşlar ben araç konusunu Alfa 156 distinctive ile çözümledim. A3 düşünmüştüm ama böylesi daha uygun geldi. Şu ana değin Audi A3 konusunda yardım olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler....
  • hayırlısı olsun makıf kazasız belasız bınmen dılegıyle......
  • Sağolun çok teşekkürler...Buradaki dostluklar çok güzeldi. Bu nedenle hergün kontrol ettiğim sayfalar içindeki yarini koruyacak. Aracını alınca fotoğraflarını görmek isteriz. Benimkinin fotoğraflarını koymamın bir anlamı yok. Çünkü bu sayfa audi sayfası...
  • Arabası hakkında güsel bi haberi olan kimse yokmu :)

Güsel haberler bekliyoruz artık..
  • Sertaç senin araç nolduu baya bi fiyat artmıştır çünkü hemn s line hemde ambition baya fazla olur 66.bin yetele gelirse şaşırma aardan al =)
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.