Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • audisline dun bayıme gıttımsenın sayende 500€ dustuler nedenı senın arac benden 400 € pahalı olmasına karsın sende x enon vardı bunu soledımve bana /1 oranında ındırım yaptılar fıyatlar konusunda hazıran sonundan umıtlıyım dıyor cunku hazıran sonunda bu kur artıslarından dolayı vede 2007aracların cıkacagından dolayı bu araclarında ellerıne kalmasını ıstemedıklerınden dolayı kesın olmamakla bırlıkte ınecegını dusunuyorum dedı.....

bu arada benım arac bu ay sonunda gelecek gorunyor.... uzaktan ızlıyoruz sadece

senın arac ne durumda bayıne geldımı gıttın gordun gorustun mu??nekadarda beklıyeceksın
  • Burada yaşla araba arasında bağıntı kuranlar var bana çok komik geliyor. Arkadaşlar ön yargılardan, toplumsal yer edinme çabalarından, birey olma kendini kabul ettirme komplekslerinden arınınca mutlu olacaksınız. İstediğiniz arabayı alın mutlu olun. İlla onaylanmak istiyorsanız istediğinizi sandığınız arabalar alıp neden tatmin olamadığınızı merak edip durun. Yaşlı arabası, kadın arabası, genç arabası diye bir şey yoktur. Ekonomik araba, arazi arabası, spor araba, çok yönlü araba, sağlam araba olur.
  • 2007 araçlar haziranda mı geliyor??
  • Sertaç ben de beklemedeyim.Arabam geldi gümrükte bekliyor. Bu ay sonu kurun 1,9 a kadar düşme ihtimali ve hayali ile bekletiyorum. Eğer düşmezse almayacağım. Şu anda beklemedeyim. 61000 ytl üzeri vermeyi düşünüyorum. Artık olursa olur olmazsa olmaz.
    Bugün çıkacak faiz arttırmı Merkez Bankasının kura müdahalesi ve TMSF satışlarıyla belki düşer umudundayım.

quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

audisline dun bayıme gıttımsenın sayende 500€ dustuler nedenı senın arac benden 400 € pahalı olmasına karsın sende x enon vardı bunu soledımve bana /1 oranında ındırım yaptılar fıyatlar konusunda hazıran sonundan umıtlıyım dıyor cunku hazıran sonunda bu kur artıslarından dolayı vede 2007aracların cıkacagından dolayı bu araclarında ellerıne kalmasını ıstemedıklerınden dolayı kesın olmamakla bırlıkte ınecegını dusunuyorum dedı.....

bu arada benım arac bu ay sonunda gelecek gorunyor.... uzaktan ızlıyoruz sadece

senın arac ne durumda bayıne geldımı gıttın gordun gorustun mu??nekadarda beklıyeceksın

• quote:

Orjinalden alıntı: solta

2007 araçlar haziranda mı geliyor??

hayır agustos da gelıyor...
  • arkadaşlar audi a3 ün iç mekanını falan fotoraflarını koysanıza buraya
  • al sana ıcten foto...

• insallah gercegine de sahip oluruz..........

• quote:

insallah gercegine de sahip oluruz..........

bence siyah renge sline harika gidio ama fiyatıda okadar mükkemmel :) ne kadar 1.6 tiptronic sline 40bin € varmıdır

• amcamın kızı aldı sportback siyah tek kapı beyle gözel bi araba olamaz ya, aha üstteki fotodakinin aynısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanselah -- 7 Haziran 2006; 17:34:49 >
  • 98 2.0 A4
    16 milyar
    gümrükten alınmış
    fiyat nasıl
    tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

98 2.0 A4
    16 milyar
    gümrükten alınmış
    fiyat nasıl
    tavsiye edermisiniz?

bi kere araba 8 yılın önce arabası bu arabanın hasarı varmı km si kaç? bunları gözönünde bulundur..
    hem şimdiki audi a4 le yakındn alakası yok bu modelle karşılarştırma bnce gereksiz daha yeni bi model al

• ya millet yasıyormusuuz bıkac gun gırmedım haberler cogalmıstır derken kımseden ses seda yok..........
  • audisline sen naptın araba ısını nasıl bı polıtıka ızlıyorsun..

benımkısı suan yoldaymıs yarından sonra gelecekmıs..bıraz once bayı den aradılar..
  • Hayırlı olsun sertac35...

Benim arabanın gelin arabası olmuş fotoğrafı var, ekliyeceğim ama bir türlü fırsatım olmadı...en kısa zamanda...

Araba hakkında bu ana kadarki izlenimlerim....
    Arabayı alalı yaklaşık 4 ay oldu.. araç şu anda 7800 Km civarında... yani baya yoğun kullandım, ortalama (daha öncede yazıda belirtmiştim) 8,9 lt/100 km yakıt harcıyorum.. genelde şehir içi...
    şu ana kadar tek problem yaşadım, (halada düzelmiş sayılmaz) çok trafikte ve sıcakta aracı 1 saat kadar kullanınca, dur kalk şeklinde, debriyajdan "gırç gırç" diye ses geliyor.. arabanın ses yalıtımı iyi olduğu için ses içeriden duyulmuyor, ben camı açtığımda farkettim... dışarıdan duyuluyor.. bunun için servise götürdüm, bir parçayı değiştirmeleri gerektiğini, parça gelince arayacaklarını söylediler, hala bekliyorum.. ama ses gelmesi dışında hiçbir zararın olmayacağınıda belirttiler.. açıkçası ses şu anda beni rahatsız etmiyor zaten...
    şu ana kadar araçta başka bir problem olmadı... performansından ve konforundan çok çok memnunum...
    Bose ses sistemi çok güzel ama bazen müziği kapatıp sadece motor ve yol sesini dinlemek çok güzel, çünkü araç çok yalıtımlı, dışarının gürültüsünü almıyor içeri... camlar kapanınca sadece araç ve siz kalıyorsunuz...
    Benim araç attraction olduğundan üzerinde 16" lastikler var ve spor süspansiyon yok... biraz yerden yüksek.. görüntü olarak çok iyi değil ama ben özellikle böyle istedim çünkü İstanbulun yollarında çukurlardan çok çekiceğimi biliyordum... Bu yüzden araba benim için çok konforlu şu anda.. süspansiyonlar çok yeterli bir ayarda, ne çukurları çok hissediyorsunuz, nede çok yumuşak olduğundan dolayı beşik gibi sallanıyorsunuz (örnek Golf)... yani ideal...
    Klima gayet güzel.. çift yönlü ama pek kullanılmıyor bu özellik... 2-3 dakika içerisinde içerisini istenilen seviyeye soğutabiliyor... ve daha sonra çalıştığını anlamıyosunuz zaten.. motoru pek zorladığını fark etmedim açıkçası...
    Şu ana kadar 2 büyük kaza atlattım.. ikisindede ABS ve araç sayesinde kurtulduk diyebilirim... ikisindede karşıma yüksek süratte giderken (birinde 120 ile gidiyordum, Tem girişinde..) aniden yatay olarak araç çıktı (birisi Temde yola fırladı park halindeyken, diğeri kararsız kaldı yol üstünde durdu!!)... frene asıldığımda duramıyacağım belliydi ama ABS sayesinde aracı kontrol edip araçaların önünden ve arkasından kaçabildim... A3 ise neredeyse hiç savrulmadan güzel bir şekilde toparladı... ki araçta EPS yok... tabiki şansımda yaver gitti...iki olayda birbirinin aynıydı neredeyse...

topici canlandırmak adına yazmak istedim bunları ama biraz uzun olmuş galiba

• Sertaç tam bu hafta 1,9 altına iner diye beklerken yine fırladı 2 üzerine attı kur. Aslında 1,9 olursa alacağım sanırım.İndirim de yapacaklarını söylediler.Ama kur 2,00 iken almayacağım kesin. 1,9 un üstüne kesinlikle almıyorum.
    Şu anda arabam gümrükte bekliyor. Sertaç sen kredi kullanacakmısın? Bu arada kredi faizleri 1,5 oldu hatırlatırım.Yani hem kurdan hem de kredi faizlerinden zarar etmiş durumdayız. Ben 20.000 ytl kadar kullanmayı düşünüyordum.
    Ama bu gidişat benim almayacağım yönünde

Herşey gönlünüzce olsun.

quote:

audisline sen naptın araba ısını nasıl bı polıtıka ızlıyorsun..

benımkısı suan yoldaymıs yarından sonra gelecekmıs..bıraz once bayı den aradılar..
  • resmmm ressiimmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: audisline

Sertaç tam bu hafta 1,9 altına iner diye beklerken yine fırladı 2 üzerine attı kur. Aslında 1,9 olursa alacağım sanırım.İndirim de yapacaklarını söylediler.Ama kur 2,00 iken almayacağım kesin. 1,9 un üstüne kesinlikle almıyorum.
    Şu anda arabam gümrükte bekliyor. Sertaç sen kredi kullanacakmısın? Bu arada kredi faizleri 1,5 oldu hatırlatırım.Yani hem kurdan hem de kredi faizlerinden zarar etmiş durumdayız. Ben 20.000 ytl kadar kullanmayı düşünüyordum.
    Ama bu gidişat benim almayacağım yönünde

Herşey gönlünüzce olsun.

quote:

audisline sen naptın araba ısını nasıl bı polıtıka ızlıyorsun..

yok hayır ben kredisiz aliyorum...........o yonden sanslıyım

• senin bayi neye gore indirim yaparız dedı audıslıne ona gore bende bı pazarlık yapayım..
    kendı kar marjından mı fedekarlık yapacak bu oran ne..?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.