Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar a3 1.6 fsi 0-100 kmsini test eden var mı ? kaç saniyedir?
  • 10 SN civarinda cok zorlanmadan cikiyor
  • 3 gün önce doktor arkadaşım 1750 sabit kurla 32 bin euroya ambiente s-line a3 ü satın aldı. 1.6 fsi sportback..

arkadaş ,kur artışından sonra vazgeçmiş ve bayiye bildirmişti. Fakat geçen hafta kendisini aradılar ve belli sayıda araç için kur sabitlediklerini belirttiler . O da gitti ve aldı...
  • nasıl yanı sıparıs ettıgı arabayı once kur yukseldı dıe ıptal ettırdı sonrada fırma arayıp elımızde stok yıgıldı gelın sıze bu gelen arabanızı sabıt kurdan verelım mı dedıler boyle olduysa pes dogrusu ...hangı bayıden aldı arabayı.....
  • Az önce kendisi aradım. Aynen doğru. Doğuş otodan 2 kez aramışlar ve ellerindeki 8 adet araç için sabit kur yapmışlar.
    Tam fiyat 32900 euro ambiente değil, ambition, siyah, 1.6 fsi sportback, bir kaç paket ekli şekilde.

Doğuş oto Etiler den almış...
  • yuzde 8-10 arasinda indirim vermiorlarsa araci hic almayin bence daha iyi ben araci aldigimda euro 1.6 ydi ve ona ragmen yuzde 10 indirim aldim sansinizi zorlayin arkadaslar gereksiz yere dogusu zengin etmenin bir anlami yok....
  • quote:

Orjinalden alıntı: audilover

10 SN civarinda cok zorlanmadan cikiyor

yanlış ölçüm yapıyorsun heralde.ya da 2.0 fsi den bahsediyorsun

http://arabam.milliyet.com.tr/testarsiv3.asp?page=6&rowid=495&yil=2003/10&pg=2

1.6 fsi 12 sn de 100 e çıkabilir 10 değil

http://arabam.milliyet.com.tr/testarsiv3.asp?page=6&rowid=537&yil=2004/12&pg=2

• quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Az önce kendisi aradım. Aynen doğru. Doğuş otodan 2 kez aramışlar ve ellerindeki 8 adet araç için sabit kur yapmışlar.
    Tam fiyat 32900 euro ambiente değil, ambition, siyah, 1.6 fsi sportback, bir kaç paket ekli şekilde.

yok abı dogus oto etılerı bıraz once aradım ellerın de 1 tane arac oldugunu onunda guncel kurdan satısı yapıldıgını soluyorlar............
  • satıyım benim arabayı.1.6 fsi ambition kırmızı renk-aluminyum ic dekor-sunroof-xenon.cash 60.000 ytl.2000 km de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

satıyım benim arabayı.1.6 fsi ambition kırmızı renk-aluminyum ic dekor-sunroof-xenon.cash 60.000 ytl.2000 km de.

yuhh benım aldıgım arac 32000 zaten s lıne 2000lık kurla bıle 64 yapar 4 fazla verırım slıne bınerım sıfır .................
  • Alan arkadaşın telefonunu veriyim mi? Çok ciddiyim.
    quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Az önce kendisi aradım. Aynen doğru. Doğuş otodan 2 kez aramışlar ve ellerindeki 8 adet araç için sabit kur yapmışlar.

yok abı dogus oto etılerı bıraz once aradım ellerın de 1 tane arac oldugunu onunda guncel kurdan satısı yapıldıgını soluyorlar............

• yok yaa gerek yok arkadasın sanslıymıs fakat sımdı ellerınde 1 adet varmıs oda gunluk kurdan satılıyormus....ne cok ragbet goruyor su a3 yaaa
  • audıslıne sen neler yapıyon gorunmuyorsun aracı almaktan vaz gectın sanırım....bu € nun dusecegı yok 2 nın altına ınecegını sanmıyorum........
  • Arkadaşlar dogus otolarda bazı sparişlerin iptal edilmesinden boşta kalan araçlar varsa bu çok iyi tabi benim için ama bunların özellikleri falan herkesin isteine göredir bnm en çok istediim tiptronic vitesli a3 ambition paket olursa benden şanslısı yok bu forumdaki arkadaşlar hiç hazırda kalan araçları gördümü yoksa bunlar kulaktan kulaa yayılan haberlermi ?

ben yarın dogus oto esenyurta bi gidicem bakalım ne var ne yok en çok a3 sportback varmış arkadaşım gittinde acaba coupe varmıdır bi bakıcam fiyatlarınada bakıcam sonra buraya yazıcam bari kurlarda istedii indirimi yapamayan arkadaşlara alternatif olsun tek bi seçenek üzerinde kalmasın veya 2.el bakın derim adamlar 15.bin km de satıyo ama shafterin 60 bin ytl verdii fiyat gibi bazıları uçuyo

2.ellerde en çok 2004 model var oda eski ızgara olduu için satıp yenisini almak istiyolar ama fiyatı 55 bin ytl civarında olabiliyo sline ların bile bence gidip bi araştırın sonuçta a3 ü tek dogusoto satmıyo başka özel galerilerde satıyo ve indirim konusundada baya yardımcı olabiliyolar..

• quote:

Orjinalden alıntı: DoA BbT

Arkadaşlar dogus otolarda bazı sparişlerin iptal edilmesinden boşta kalan araçlar varsa bu çok iyi tabi benim için ama bunların özellikleri falan herkesin isteine göredir bnm en çok istediim tiptronic vitesli a3 ambition paket olursa benden şanslısı yok bu forumdaki arkadaşlar hiç hazırda kalan araçları gördümü yoksa bunlar kulaktan kulaa yayılan haberlermi ?

ben yarın dogus oto esenyurta bi gidicem bakalım ne var ne yok en çok a3 sportback varmış arkadaşım gittinde acaba coupe varmıdır bi bakıcam fiyatlarınada bakıcam sonra buraya yazıcam bari kurlarda istedii indirimi yapamayan arkadaşlara alternatif olsun tek bi seçenek üzerinde kalmasın veya 2.el bakın derim adamlar 15.bin km de satıyo ama shafterin 60 bin ytl verdii fiyat gibi bazıları uçuyo

2.ellerde en çok 2004 model var oda eski ızgara olduu için satıp yenisini almak istiyolar ama fiyatı 55 bin ytl civarında olabiliyo sline ların bile bence gidip bi araştırın sonuçta a3 ü tek dogusoto satmıyo başka özel galerilerde satıyo ve indirim konusundada baya yardımcı olabiliyolar..

esenyurt a bosuna sorma ben dun aradım gorustum ellerınde suan hazırda arac yokmus gelen araclarda suan gumrukte beklıyormus....audı slıne nın aracıda bunllardan bırı sen yınede edındıgın bılgılerı yansıtırsan sevınırız...

bu arada benım arac sozde perseembe gellıyordu bugun oldu da bayıden ses seda yok bende aramıyorum....ararsam paarlık sansım azalcanı dusunerekten..................

• Sakın arama eer ararsan arabayı çok önemsediini ve nasıl olsa alıcak ama biraz daa indirebildii kadar indirmeye çalışıcak düşüncesiyle seni aramıyolar bu bi politika bence onn için hiç düşünme şimdi arabayı..

Vallaha şu anda yeni spariş vermek bnm için çok pahalı ama kuru sabitleyebiliyolar dediim gibi normal galerilere bakıcam siyah veya kırmızı tiptronic bakıcam dier seçeneklerdede sizleri bilgilendiricem arkadaşların dedii gibi kuru sabitleyen yerlere bakıcam bu arada sparişi illa istanbuldan vermek zorunda diiliz bunun izmiride var eskişehir her yerde yani bence bu sizin 3 aylık beklemeleriniz boşuna gidip bulabilr diniz başka şehirlerden hemde en fazla 1 haftada teslim alırdınız şansınz olsa ama hayırlısı
  • shafter sat aracı 49 a alıyım..
  • ehehe seni gidi esprili cocuk.aracın sadece uzerindeki boya korumayla paspasları 500 kagıt.şu an opsiyonlara gelen zamlarla 34000 eu fiyatı var.bu da 69.000 ytl eder.yuzde 8 indirim alsanız 5 kagıt duser.64 e gelir sıfırı.ben 60 istiyorum.4 milyar bence az diil 2000 km deki bi arac icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 17 Haziran 2006; 20:45:03 >
  • Direk resim atınnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoA BbT -- 18 Haziran 2006; 22:28:21 >
  • Araba alarak kar etmeyi düşünüyorsaydın eğer keşke a3 yerine EURO alsaydın.

Arabana 50 bin YTL nin üzerinde para verenin aklına şaşarım. 1.6 bir arabaya 66 bin YTL! Gülünç bir durum...

Zaten göreceksin 0 a3 satışları bıçak gibi kesilecek.

Euro satış yapılmayan bir passat 2.0 TDİ aynı para...

Golf GTİ 200ps neredeyese aynı para

Astra GTC 2.0 turbo 200 ps aynı para. GTC 1.9 cdti 150 ps aynı para

Bitemedi. Bir tane de 4x4 Yeni RAV 4 2.0 65 bin YTL

66 Bin YTL sıfırına, 60 nin YTL 2. eline
    quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

ehehe seni gidi esprili cocuk.aracın sadece uzerindeki boya korumayla paspasları 500 kagıt.şu an opsiyonlara gelen zamlarla 34000 eu fiyatı var.bu da 69.000 ytl eder.yuzde 8 indirim alsanız 5 kagıt duser.64 e gelir sıfırı.ben 60 istiyorum.4 milyar bence az diil 2000 km deki bi arac icin.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.