Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sinifinin en yuksek torkdaki araci desem yardimci olurmu acaba kadran sasar tabi dogaldir ama yuzde 1 i gececegini sanmiyorum ayrica milliyetin ordan burdan test sonuclarini buldugu ve yazdigi bir sonucuda kabul etmiyorum ayrica testeki arac sportback dikkatini cekerim coupe 2 kapi deil neyse ya cidden uzamasin sen nasil bilmek istiyorsan oyle bil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: audilover

sinifinin en yuksek torkdaki araci desem yardimci olurmu acaba kadran sasar tabi dogaldir ama yuzde 1 i gececegini sanmiyorum ayrica milliyetin ordan burdan test sonuclarini buldugu ve yazdigi bir sonucuda kabul etmiyorum ayrica testeki arac sportback dikkatini cekerim coupe 2 kapi deil neyse ya cidden uzamasin sen nasil bilmek istiyorsan oyle bil....

sınıfının en ağır aracı desek sana yardımcı olur mu acaba.kadran % 1 sapabilir ancak 12 sn test verisi ;11 sn fabrika verisi bu kadar sapıp da 10 sn rahat olmaz.

sportback ile 3 kapı arasında çok ağırlık farkı yok.

ben zaten bu araçları yeterince tanıyorum aynı motor golf fsi yi de kullandım merak etme;ben sana sadece test linkleri verdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: audilover

sinifinin en yuksek torkdaki araci desem yardimci olurmu acaba kadran sasar tabi dogaldir ama yuzde 1 i gececegini sanmiyorum ayrica milliyetin ordan burdan test sonuclarini buldugu ve yazdigi bir sonucuda kabul etmiyorum ayrica testeki arac sportback dikkatini cekerim coupe 2 kapi deil neyse ya cidden uzamasin sen nasil bilmek istiyorsan oyle bil....

sınıfının en ağır aracı desek sana yardımcı olur mu acaba.kadran % 1 sapabilir ancak 12 sn test verisi ;11 sn fabrika verisi bu kadar sapıp da 10 sn rahat olmaz.

sportback ile 3 kapı arasında çok ağırlık farkı yok.

ben zaten bu araçları yeterince tanıyorum aynı motor golf fsi yi de kullandım merak etme;ben sana sadece test linkleri verdim.

tamam kardesim sen sadece test linklerini verdin bende onlari ciddiye almadigimi yani kaile almadigimi belirttim bu kadar kizginlik yok seni ciddiye alarak dinliyorum sadece kaynaklarini ciddiye almiyorum sen nede olsa Fenerlisin...

• Kaynaklara çok takılma zaten ben diyorum 10 sn bu araçla imkansız 2.0 motor olsa anca.

1.6 yürümüyor malesef..istersen 0-105 kadranda video çekip koy
  • Siparişimi iptal ettirmiş olsam da sizlerden haber almak üzere her gün bu sayfayı bir kez kontrol ediyorum. Audisline ve Sertaç35 sizler ne yaptınız? Ya da ne yapmayı düşünüyorsunuz ? Bayilerden olumlu haber var mı ? Euro'nun 2.10 olmuş hali ile araçları almayı düşünüyor musunuz ? Ben alfa 156'yı 20 gün önce aldım. Şimdilik oldukça problemsiz görünüyor.
  • benim aracımgeldı abı yakında fotolarını da koyarım benım bayım yuzde 10 luk bı ındırımle aracı bana razı ettı.......
    euro ılede cok fazla bı sıkıntım olmadı benım paramın buyuk bı kısmı euro olarak bekledıgı ıcın 3 ay oncekı kur ıle sımdıkını saymassak zararım cok fazla deıl dıbılırım sımdı tek derdım aracımda bulunmayan x enon tasası basladı dısarda taktırmayı dusunuyorum m tech marka bı x enon buldum ve sıkıntısız yanı arıza ısıgının bıle yanmasına ızın vermeden calısıyormus bu arada audısı ve bılgısı olan arkadaslara sormak ıstedıgım bızım yanı 2006 model aracların farları merceklımıdır yoksa merceksız mı???????????* bu konuda benı aydınlatırsanız sevınırım.............
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

benim aracımgeldı abı yakında fotolarını da koyarım benım bayım yuzde 10 luk bı ındırımle aracı bana razı ettı.......
    euro ılede cok fazla bı sıkıntım olmadı benım paramın buyuk bı kısmı euro olarak bekledıgı ıcın 3 ay oncekı kur ıle sımdıkını saymassak zararım cok fazla deıl dıbılırım sımdı tek derdım aracımda bulunmayan x enon tasası basladı dısarda taktırmayı dusunuyorum m tech marka bı x enon buldum ve sıkıntısız yanı arıza ısıgının bıle yanmasına ızın vermeden calısıyormus bu arada audısı ve bılgısı olan arkadaslara sormak ıstedıgım bızım yanı 2006 model aracların farları merceklımıdır yoksa merceksız mı???????????* bu konuda benı aydınlatırsanız sevınırım.............

Bayi Gönen mi ?
  • quote:

benim aracımgeldı abı yakında fotolarını da koyarım benım bayım yuzde 10 luk bı ındırımle aracı bana razı ettı.......

malesef merceksiz
  • quote:

32.500 - 3.250= 29.250 Eu mükemmel fiyat olmuş. Tebrik ederim.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanman dileği ile. Fotoğraflarını bekliyoruz artık....

• quote:

Orjinalden alıntı: Makif13

quote:

32.500 - 3.250= 29.250 Eu mükemmel fiyat olmuş. Tebrik ederim.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanman dileği ile. Fotoğraflarını bekliyoruz artık....

yok be abı keske senın dusundugun gıbı olmus olsa 32500 zaten yuzde 7 ıskontoluk yapılmıs fıyattı bunun ustune bı3 daha ındırdıler totalde 10 a ulastık toplam 31500 e u ya maal oldu...

•  AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

beyler peki a3 e bu jant nasıl gider (BİDE SÖYLE BİSİ DAHA SORİM 17" , 18" , 19" Mİ İYİ GİDER??) bende almayı dusunuyorum a3u ve alır almazda bu jantı almayı dusunyorum bunun yaninda bi cok modifiye tabi

almayı dusundugum arac hakkında kucuk bi bilgi..
    2005 AUDI A3 Sportback
    Kasa Tipi: Hatchback 5 kapı
    Renk: siyah
    Silindir Hacmi: 2.000 cc
    Motor Gücü: 140 BG
    Yakıt: Dizel
    Vites: Tiptronik
    fiyat : 30.000-35.000 euro arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keresala -- 27 Temmuz 2006; 0:42:55 >

• uzun kararsızlıklardan sonra sonunda P.tesi A3 Sline arabamı bayiden teslim alıyorum arkadaşlar.toplamda bana 63500 ytl ye geldi. Tüm evraklarımı teslim etmiş ve eski arabamı satmış bulunmaktayım.Eski arabamı yarın teslim ediyorum ve 2 günlük hafta sonu süresince arabasızlık çektikten sonra P.tesi Ziebert koruma yapılmış siyah sline ıma kavuşuyorum.

Aldıktan sonra resimlerini gönderirim. En kötü karar bile kararsızlıktan iyiymiş rahatladım yaaa.
    Umarım herkesin gönlüne göre diledikleri olur.

Şimdilik bu kadar .

iyi akşamlar
  • Hayirli ugurlu olsun gule gule kullan
  • hayırlı olsun audisline, fotoları bekliyoruz.. (ben biliyorum arabayı gerçi aynısı bizim sitede var,hergün görüyorum, çooookkk güzel )
  • hayırlı olsun bızımkıler kardes oldu artık desene ..bende en guzel fotoları koyacamfakat koyulmuyor

sole bı yazı cıkıyor...........

Bu özellik ya kapalı yada erişim izniniz yok.Eğer üye olarak girmediyseniz lütfen foruma üye olup tekrar deneyiniz.
  • aracı aldıktan ve ılk denemeden sonrakı yasadıgım ızlenımlerı sole sıralayabılırım...

kusursuz bır ıscılık kalıtesı ..arac s lıne oldugu ıcın medıal ıc dekorun standart olması benı sevındıren dıger unsur..
    bunun dısında zıbart koruma yapılmıs olmasına ragman kırlenmesıne engel deıl acayıp cabuk kırlenen bı renk....
    slıne olmasına karsın yere daha yakın olması guzel bı goruntu buguleyıcı..extra spor yay ın olması ve lastıklerınınde buyuk olmasından dolayı yol sesını bıraz ıcerıye alıyor...

su resım olayınıda cozebılsem resımlerını koyacam fakat beceremıyoum....
  • audı slıne sana tavsıyem zıbart a gıttıgın de pazarlını yap ben izmir de dıamond gloss+ıc korumayı 480ytl ye yaptırdım...
  • Sertaç bayinin bana sözü var zibert korumayı ücretsiz yapıyorlar. Sertaç şu yol sesini hissettirmesi ne kadar rahatsızlık verici bana yardımcı olurmusun. Umarım çok problemli değildir.Gerçekten tek tedirginlik duyduğum nokta o. Keyfi yol sesinden iyidir umarım.

Fikirlerini biraz daha detaylı paylaşırmısın lütfen

quote:

audı slıne sana tavsıyem zıbart a gıttıgın de pazarlını yap ben izmir de dıamond gloss+ıc korumayı 480ytl ye yaptırdım...
  • Orjinalden alıntı: audisline

Sertaç bayinin bana sözü var zibert korumayı ücretsiz yapıyorlar. Sertaç şu yol sesini hissettirmesi ne kadar rahatsızlık verici bana yardımcı olurmusun. Umarım çok problemli değildir.Gerçekten tek tedirginlik duyduğum nokta o. Keyfi yol sesinden iyidir umarım.

yol sesını hıssetmek gorecelıdır...bana cok gelen bı baskasına normal gelıyordur fakat bana gore yol sesını alıyor bunun azını cogunu aracını alınca goreceksın zaten
    acıkcası aracın gorunsu ve keyıfı kousunda suphen veya endısen olacagını sanmıyorum genel olarak ıyı sonucta buyuk lastıklı bır araca bınıyorsan zaten okadar sesınde gelmesı normaldır dıe dusunuyorum........aracı alıp zıebart a gıttıkten sonra onların soyleyecegı temızlık kosullarından sonra canı da cok sıkıyo ınsanın....

yok yıkarken sunger kullancan her seferınde cızılmesın dıe sungerı degıstırcen kuruladıgın bezın temız ve ozenlı olmasını saglıcan....bunlar daaa zor

• Çok sağol sertaç. Artık alınca göreceğiz. Ben de izlenimimi yazarım zaten.
    Bu arada ben izmire veya sen istanbul a geldiğinde görüşelim.

Orjinalden alıntı: audisline

Sertaç bayinin bana sözü var zibert korumayı ücretsiz yapıyorlar. Sertaç şu yol sesini hissettirmesi ne kadar rahatsızlık verici bana yardımcı olurmusun. Umarım çok problemli değildir.Gerçekten tek tedirginlik duyduğum nokta o. Keyfi yol sesinden iyidir umarım.

yol sesını hıssetmek gorecelıdır...bana cok gelen bı baskasına normal gelıyordur fakat bana gore yol sesını alıyor bunun azını cogunu aracını alınca goreceksın zaten
    acıkcası aracın gorunsu ve keyıfı kousunda suphen veya endısen olacagını sanmıyorum genel olarak ıyı sonucta buyuk lastıklı bır araca bınıyorsan zaten okadar sesınde gelmesı normaldır dıe dusunuyorum........aracı alıp zıebart a gıttıkten sonra onların soyleyecegı temızlık kosullarından sonra canı da cok sıkıyo ınsanın....

yok yıkarken sunger kullancan her seferınde cızılmesın dıe sungerı degıstırcen kuruladıgın bezın temız ve ozenlı olmasını saglıcan....bunlar daaa zor

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.