Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gorele2000

Araba alarak kar etmeyi düşünüyorsaydın eğer keşke a3 yerine EURO alsaydın.

Arabana 50 bin YTL nin üzerinde para verenin aklına şaşarım. 1.6 bir arabaya 66 bin YTL! Gülünç bir durum...

Zaten göreceksin 0 a3 satışları bıçak gibi kesilecek.

Euro satış yapılmayan bir passat 2.0 TDİ aynı para...

Golf GTİ 200ps neredeyese aynı para

Astra GTC 2.0 turbo 200 ps aynı para. GTC 1.9 cdti 150 ps aynı para

Bitemedi. Bir tane de 4x4 Yeni RAV 4 2.0 65 bin YTL

66 Bin YTL sıfırına, 60 nin YTL 2. eline
    quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

ehehe seni gidi esprili cocuk.aracın sadece uzerindeki boya korumayla paspasları 500 kagıt.şu an opsiyonlara gelen zamlarla 34000 eu fiyatı var.bu da 69.000 ytl eder.yuzde 8 indirim alsanız 5 kagıt duser.64 e gelir sıfırı.ben 60 istiyorum.4 milyar bence az diil 2000 km deki bi arac icin.

Ya boşversene 60 bin ytl ikinci el bir araç için bide 1.6 sa verilmez

• ama sıfırına 65 bin ytl verenler cok:)
  • Eura artışından sonra olmayacak. Benim arkadaş yeni sabit kurla 32900 eurodan aldı. 1750 sabit kur ile , eğer euro 2000 olsaydı almıyordu. Zaten arkadaşı satamayınca geri aradılar sabit kura geçtik diye...2000 ytl olsaydı 7.5 milyar daha fazla para verecekti...

Sana bir soru: 65 bin ytl ye şimdi olsaydın A3 mü yoksa yani RAV4 2.0 cc ya da diğerleri mi?

SÖYLEDİĞİM HER ŞEYİN ARKASINDAYIM....
  • benim onceki mesajlarıma bakarsan gorursun.yokusta gitmeyen 1.6 motora 65-70 kagıt verecek adam enayidir benim gozumde.hemde aynı paraya a3 un full unden daha cok ozellige sahip golf gti dururken.
  • hatırlıyorum
    quote:

benim onceki mesajlarıma bakarsan gorursun.yokusta gitmeyen 1.6 motora 65-70 kagıt verecek adam enayidir benim gozumde.hemde aynı paraya a3 un full unden daha cok ozellige sahip golf gti dururken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: audilover

10 SN civarinda cok zorlanmadan cikiyor

yanlış ölçüm yapıyorsun heralde.ya da 2.0 fsi den bahsediyorsun

http://arabam.milliyet.com.tr/testarsiv3.asp?page=6&rowid=495&yil=2003/10&pg=2

1.6 fsi 12 sn de 100 e çıkabilir 10 değil

http://arabam.milliyet.com.tr/testarsiv3.asp?page=6&rowid=537&yil=2004/12&pg=2

Fenerli kardesim bak FENERLISIN diye sesimi cikarmiyorum bir fanatik olarak sana linke tiklayip teknik datalari incelemeni ve onada inanmazsan kendin denemeni oneririm.

a3 teknik degerler 1.6 fsi

• Direk resim atın
  • ne resmi?
  • Arkadaşlar fiyatar konusunda lütfen hayale kapılmayın.Bayiler bile bisürü zamlar yaptıkları halde bu ortamda 0 araba satılmıyor. Shafter ise 45000 ytl ye aldığı arabaya 60000 ytl istiyor.Bunu da normalmiş gibi gösteriyor. Ben full+full a3 sline arabayı şu anki duruma göre bile 64000 ytl ye alıyorum .Ama onda bile alıp almama konusunda tereddüt ediyorum. 60000-62000 üzerine almayı düşünmüyorum. İkinci el arabana sen 60000 ytl yi yakıştırabilirsin ama hayal ile gerçek arasında kalın bir çizgi var.Allah göstermesin ama eğer şu anda satmak zorunda kalsan arabanı shafter 45000-48000 ytl ye satarsan şanslısın.İnanmıyorsan dene ver sahibinden.com a ilan satıyorum 60000 ytl ye de bakalım kaç kişi arayacak ve soracak.En son ben full sline satan birini bulmuştum 57000 ytl ye arabasını bırakıyordu.Ama o bile satamadı hala internette ilanı var.

Sonuçta bu ortamda araba almak da arabasını satmak da o kadar kolay değil.

• daha 1 ay once bi tanıdıgımın attraction-otomatik arabası hic bi extra yok 24000 eu ya gitti.bu arabalar ytl uzerinden ne alınıyor ne satılıyor.ilanların yuzde 80 i eu.45-48 bin ytl komik rakamlar.
  • YENİ ARABA RESMİ BURAYA EKLERMİSİNİZ FORUMDAKİLER DEİL YENİ RESİMLER..

quote:

ne resmi?
  • Arkadaşlar size bişey diimi bu arabaya 60 milyar en fazla verilr dahada verilmez inada biniyo sora olay kaptırıosun kendini ennde sonunda arabayı alıcam diyosun ve adam sana çaktırmadan 7.5 milyaar!! bile zam yapıyo olucak şey diil eer bu kadar paran varsa veya 60 bin ytl yi araba için gözden çıkardıysan daha bir sürü araba var ama ben eski fiyatındaki a3 ü istiyorum diyosan unut çıkar aklından..

quote:

Orjinalden alıntı: audisline

Arkadaşlar fiyatar konusunda lütfen hayale kapılmayın.Bayiler bile bisürü zamlar yaptıkları halde bu ortamda 0 araba satılmıyor. Shafter ise 45000 ytl ye aldığı arabaya 60000 ytl istiyor.Bunu da normalmiş gibi gösteriyor. Ben full+full a3 sline arabayı şu anki duruma göre bile 64000 ytl ye alıyorum .Ama onda bile alıp almama konusunda tereddüt ediyorum. 60000-62000 üzerine almayı düşünmüyorum. İkinci el arabana sen 60000 ytl yi yakıştırabilirsin ama hayal ile gerçek arasında kalın bir çizgi var.Allah göstermesin ama eğer şu anda satmak zorunda kalsan arabanı shafter 45000-48000 ytl ye satarsan şanslısın.İnanmıyorsan dene ver sahibinden.com a ilan satıyorum 60000 ytl ye de bakalım kaç kişi arayacak ve soracak.En son ben full sline satan birini bulmuştum 57000 ytl ye arabasını bırakıyordu.Ama o bile satamadı hala internette ilanı var.

Sonuçta bu ortamda araba almak da arabasını satmak da o kadar kolay değil.

• arkadaslar burasi araba satma yeri deil !!! Satacaginiz arabalari baska bir topik altinda veya satilik bolumunde satin.Bu baslik altinda Audi haricinde baska konularda acmayin lutfen bu topigi sahipleri veya satin almayi dusunenler yararlansin diye actim lutfen topige saygili olalim...
  • quote:

quote:

quote:

Fenerli kardesim bak FENERLISIN diye sesimi cikarmiyorum bir fanatik olarak sana linke tiklayip teknik datalari incelemeni ve onada inanmazsan kendin denemeni oneririm.

fenerli olmasam ne diyeceksin

ben sana test verisi verdim fabrika 11 sn diyor test 12 sn çıkıyor

sen bana inanmıyorsan kullan rahat 10 sn diyorsun

yapma gözünü seviyim

araban hayırlı olsun da adı audi diye abartmayalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

fenerli olmasam ne diyeceksin

ben sana test verisi verdim fabrika 11 sn diyor test 12 sn çıkıyor

sen bana inanmıyorsan kullan rahat 10 sn diyorsun

yapma gözünü seviyim

araban hayırlı olsun da adı audi diye abartmayalım.

kardes hic adi audi diye savunmam cidden yani koru korune araba fanatikligine biraz karsiyim ben arabami en cok elestirenlerdenim yani giderken bir ses duyum veya enudak bir sey hic saklamam yani soylerim.Arac hantal haklisin kesinlikle motor daha iyi olabilirdi ki adamlarda var 2.0 tfsi ama turkiyede ki kosullardan malesef insanlar bu araclardan yararlanamiyor 1.6 gibi motorlara mecbur kiliniyoruz.Ama sunada emin ol 1.6 fsi arac 10sn civarinda cikiyor 100 kmh ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audilover -- 19 Haziran 2006; 12:47:35 >

• Birader zaten savunulucak birşey yok.abartılıcak bir durum var.

fabrika verisi 11 sn test de 12 sn çıkan herhangi bir otomobil audi olmasına gerek yok.

10 sn de 100 e standart çıkamaz.

bu araçlar hantal.

2.0 150 hp 10 sn de çıkıyor.

uzamasına gerek yok.

kazasız belasız güle güle kullan
  • ok sen haklisin tartismaya gerek yok bu arac seninde dedigin gibi (ben kullaniyorum araci 8 aydir ama sen daha iyi bilirsin) sen kesin test etmissindir 12 sn dir ben 10 sn hayali soyledim zaten ben araci kullaniyorum ama nerden biliyim demi 0.100 unu saglicakla kal arkadasim...
  • quote:

ok sen haklisin tartismaya gerek yok bu arac seninde dedigin gibi (ben kullaniyorum araci 8 aydir ama sen daha iyi bilirsin) sen kesin test etmissindir 12 sn dir ben 10 sn hayali soyledim zaten ben araci kullaniyorum ama nerden biliyim demi 0.100 unu saglicakla kal arkadasim...

Ben sana test verisi verdim link yukarda duruyor.

ne yaparsan yap 10 sn de çıkmaz .bu kadar basit.

8 aydır yanlış ölçüm yapmışsın .2.0 150 hp 10 sn de çıkıyor.test verisi yukarda.

10 sn o kiloda 1.6 115 hp araç için imkansız.sen de sağlıcakla kal
  • dedim ya haklisin diye baska yorum yapmiyorum sende yapma konu sasmasin daha ciddi konular tartisiliyor konuyu saptirmayalim..Eger cok merak ediyorsan videosunu cekerim veya aracini alirsin bir hsonu deneriz sende sahit olursun son hizinin videosu 210 kmh fabrika verisi(196 kmh)onceki sayfalarda mevcut araci bir defaligina mahsus senin icin 0.100 videosu cekip yayinlarim olmadi ok.Uzulme bu araclar ne kadarda hantal olsa bunlar Audi punto deil
  • quote:

dedim ya haklisin diye baska yorum yapmiyorum sende yapma konu sasmasin daha ciddi konular tartisiliyor konuyu saptirmayalim..Eger cok merak ediyorsan videosunu cekerim veya aracini alirsin bir hsonu deneriz sende sahit olursun son hizinin videosu 210 kmh fabrika verisi(196 kmh)onceki sayfalarda mevcut araci bir defaligina mahsus senin icin 0.100 videosu cekip yayinlarim olmadi ok.Uzulme bu araclar ne kadarda hantal olsa bunlar Audi punto deil

210 kadran sapması ile çektiğin video ile kalkış alakasız .ayrıca dediğim gibi senin kadranın 90 ı 100 gösteriyor olabilir.

ben teknik aletlerle yapılan test sonucunu sana yazdım

her ne kadar audi kaliteli olsa da 1.6 sı hantal çekişi düşük.

punto ile karşılaştırma yaparak konuyu saptırmana gerek yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 20 Haziran 2006; 16:30:05 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.