Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: eskisofor

Sevgili arkadaslar,
    Bir Audi A3 siparisi vermek uzereyim ve fiat incelerken bu forumu buldum. Gercekten cok faydali ve ciddi bir forum, tebrikler. Yazismalarinizi okurken kafamdaki bircok soruya yanit buldum. Yanliz bir arkadas israrla xenon far uzerinde duruyor, gerekliliginden bahsedip, xenonsuz alacaksaniz Audi almayin bile diyor.
    Sizlerden ricam asagi yukari KDV ve OTV dahil 1500 Euro yu gecen bu opsiyonun neden bu kadar vazgecilmez oldugunu bana izah etmeniz.
    Ayrica diger ulkelerdeki standard donanimlarda A3 lerin metalik boya ile geldigini gordum. Turkiyede ise metalik boya opsiyonel. Acaba metalik olmayan ama guzel gorunen renk hangisidir???
    Simdiden herkese tesekkurler, Audilerinizi kazasiz kullanmaniz dilegimle.

SLM oncelikle simdiden hayırlı olsun demek ıstıyorum.xenon konusunda bende aracımı alıırken slıne ı ekletmeme ragmen xenon u atladım daha sonra arac geldıkten sonra cok cok pısman oldum nedenı ıse okadar ozen gosterıyosun 3ay gıbı bı sure boyunca beklıyorsun kendınce guzel bı arac yaratmaya calısıyorsun ama sarı renkde yanan ı far aracın butun guzellıgını alıyor..arac geldıkten sonra ıstesende orjınal merceklı gorunumu saglıyamıyorsun..aracının bırak xenooon olarak yanmasını gunduz bıle merceklerı arabaya ayrı bı hava katıyor..gercı ben daha soonra cakma merceksız xenon uyguladım aracıma orjınal gıbı olmasada yınede guzel oldu..renk konusu ıse tamamen tercıh meselesı ben ozellıkle sıyah olmasını ıstedım sureklı pıslenmesıe ragmen cokda memnunum ama kırmızı ve beyaz renkde oldkca guzel..eger cıft kapı dusunuyorsan kesınlıkle cam tavanıda ıhmal etme ozelıkle beyaz ve grı renk e cam tavan coook yakısıyor....

• bu arada audılover sana bı sorum olacak benım arac suanda 9000 km de 15000 bakımında nekadar fıyat cıkardılar sana.bıde otobanda ara sıra hız denemesı yapıyorum tamam bılıyorum bıraz hantal arac bızımkıler fakat 190 ın ustune yokus asagıdan baska goremıyorum dz yolda max190-195 senın kının perormansı ve km kac oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

bu arada audılover sana bı sorum olacak benım arac suanda 9000 km de 15000 bakımında nekadar fıyat cıkardılar sana.bıde otobanda ara sıra hız denemesı yapıyorum tamam bılıyorum bıraz hantal arac bızımkıler fakat 190 ın ustune yokus asagıdan baska goremıyorum dz yolda max190-195 senın kının perormansı ve km kac oldu.

Selam sertac benimde su anda 18000 oldu :) 15000 bakimi icin 285 ytl verdim.Benim arac FSI izmir yolunda yeni yapilan otobanda 210 kmh gordum duz yolda bira duzluk vardi tabe videosunu eklemistim bir ara istersen bir ara tekrar yuklerim linkide gonderirim...
  • ben fsı golf ile 220 gördüm
  • 1.6 fsı ile 218 falan anca gördüm
  • evet arkadaslar benıde aracım 1,6fsı bende gordum 200un ustunu fakat hafıf yokus asagı emınımkı sızınkıde oledır duz yolda max195
  • formu zengınlestırmek adına herkez aracının guncel bı fotosunu koysun arkadaslar

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

•  AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

topiğin canlanmasında benimde katkım olsun AUDİ A6 3.0 TDİ QUATRO
  • herkese selamlar
    bu topicte tekrar birilerinin yazmaya başlaması güzel olmuş
    bende 3 ay önce a3 alarak aranıza katıldım

tabii alır almaz depoyu doldurup ne kadar yaktığını hesaplamaya çalıştım
    hesaplarıma göre 100ytl'lik benzinle 250-260km anca gidebiliyorum
    bu normal gelmedi bana
    açıkçası daha fazla gitmeyi bekliyordum
    aracım otomatik vites ama fabrika verisi olan 11.2lt'den tükettiğim 14.5'lt olarak oldukça uzağım

not:
    özellikle akşam gelirken çok kötü trafiğe takılıyorum (yaklaşık 7 km'lik dönüş yolumu 35-40 dakikada alıyorum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: elderscrolls

herkese selamlar
    bu topicte tekrar birilerinin yazmaya başlaması güzel olmuş
    bende 3 ay önce a3 alarak aranıza katıldım

tabii alır almaz depoyu doldurup ne kadar yaktığını hesaplamaya çalıştım
    hesaplarıma göre 100ytl'lik benzinle 250-260km anca gidebiliyorum
    bu normal gelmedi bana
    açıkçası daha fazla gitmeyi bekliyordum
    aracım otomatik vites ama fabrika verisi olan 11.2lt'den tükettiğim 14.5'lt olarak oldukça uzağım

not:
    özellikle akşam gelirken çok kötü trafiğe takılıyorum (yaklaşık 7 km'lik dönüş yolumu 35-40 dakikada alıyorum)

O degerler cok dusecektir yani sakin kullanimla bir depo ile 550 km yi gorursun ilk 3000-4000 km biraz fazla yakar ama sonrasinda normal degerlerini alir diye dusunuyorum eger bir anormallik yoksa.Bende en kotu ist trafiginde sisli sariyer sabah aksam 1 depo ile fsi gerci benimkisi ama 600 km gidiyorum ilk zamanlar benimde cok yakiyordu sonrasinda kendiliginden duzeldi gule gule kullan kazasiz belasiz surusler...

•  AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK
  • umarım senin dediğin rakamlara ulaşırım audilover
    iyi dileklerin için teşekkür ederim
    benimkinin rengide moro blue (koyu lacivert) .
    aslında hep siyah almak istemiştim ama olmadı neyse olsun akşam karanlığında bakınca siyahmış gibi görünüyor

şaka şaka renginden çok memnunum tek memnun olmadığım konu lastiğimin aldığımdan beri 2 kere patlaması
    böyle giderse lastikçinin en iyi müşterisi olacağım
  • quote:

umarım senin dediğin rakamlara ulaşırım audilover
    aslında hep siyah almak istemiştim ama olmadı neyse olsun akşam karanlığında bakınca siyahmış gibi görünüyor

şaka şaka renginden çok memnunum tek memnun olmadığım konu lastiğimin aldığımdan beri 2 kere patlaması

resim istiyoruzz

• quote:

umarım senin dediğin rakamlara ulaşırım audilover

evet nerde resimler meraklandik ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audilover -- 5 Ocak 2007; 16:00:55 >

• görele bmw 1 seriside aynı fiyat ama audi a3 te aynı fiyat
    quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Araba alarak kar etmeyi düşünüyorsaydın eğer keşke a3 yerine EURO alsaydın.

Arabana 50 bin YTL nin üzerinde para verenin aklına şaşarım. 1.6 bir arabaya 66 bin YTL! Gülünç bir durum...

Zaten göreceksin 0 a3 satışları bıçak gibi kesilecek.

Euro satış yapılmayan bir passat 2.0 TDİ aynı para...

Golf GTİ 200ps neredeyese aynı para

Astra GTC 2.0 turbo 200 ps aynı para. GTC 1.9 cdti 150 ps aynı para

Bitemedi. Bir tane de 4x4 Yeni RAV 4 2.0 65 bin YTL

66 Bin YTL sıfırına, 60 nin YTL 2. eline
    quote:

Orjinalden alıntı: Shafter

ehehe seni gidi esprili cocuk.aracın sadece uzerindeki boya korumayla paspasları 500 kagıt.şu an opsiyonlara gelen zamlarla 34000 eu fiyatı var.bu da 69.000 ytl eder.yuzde 8 indirim alsanız 5 kagıt duser.64 e gelir sıfırı.ben 60 istiyorum.4 milyar bence az diil 2000 km deki bi arac icin.

• oh bee !
    yaws resim ekleyeceğim diye atmadığım takla kalmadı meğerse çok kolaymış
    işte benimkide bu aslında 2 yaşında ama benim için 3 aylık

• Audi severler diye girdim başlığa ama sadece a3 ile ilgili bilgi var,a4 kullanan yok mu?
  • AUDI R8 geliyo haberiniz war d mi?!...

bence yer yüzündeki en güzel araba kesinlikle R8...inanmayanwww.audi.com.tr den bakabilir...

AUDI R8
  • Bu audiler neden bu kadar hoşuma gider anlamam bir türlü..
    Ah şu ötv ler uygun olsa alıcak meretler ama. Şu an mümkün değil...
  • 2004 a3 arayanlar

1.6coupe gumus gri 32.000kmde triptronik,sunroof,park mesafe full arac satiliktir

39.000YTL pazarliksiz satiliktir yer Bahcesehir`de gelip gorebilirsiniz

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3862174

0535 335 23 06
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.