Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.dod.com.tr ye bak orada daha uyguna bile şu an için var
  • teşekkürler
  • SLM ARKADASLAR.BEN 99 MODEL 523 SAHIBIYIM 172 BG VE A3 HASTASIYIM SIYAH VEYA GRI RENGINE BAYILIYORUM.BMW YI SATIP A3 ALICAM AMA TEREDDUTLERIM VAR PERFONMASNSI UZER DIYE DUSUNUYORUM.1.6 AMBITION DUSUNUYORUM INS.NE OLUR BANA BIRAZ BILGI VERIN MEMNUNMUSUNUZ TAVSIYE EDERMISINIZ. SIMDIDEN TSK EDERIM
  • A3 KULLANAN ARKADASLAR 523 IA MI A3 LE DEGISTIRMEYI DUSUNUYORUM BU KONUDA BANA
    TAVSIYE VE FIKIR VERMENIZI RICA ETMISTIM AMA ARADA KAYNADI SANIRIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: HEARTGE

SLM ARKADASLAR.BEN 99 MODEL 523 SAHIBIYIM 172 BG VE A3 HASTASIYIM SIYAH VEYA GRI RENGINE BAYILIYORUM.BMW YI SATIP A3 ALICAM AMA TEREDDUTLERIM VAR PERFONMASNSI UZER DIYE DUSUNUYORUM.1.6 AMBITION DUSUNUYORUM INS.NE OLUR BANA BIRAZ BILGI VERIN MEMNUNMUSUNUZ TAVSIYE EDERMISINIZ. SIMDIDEN TSK EDERIM

A3 tabikide performans olarak biraz uzecek ama aldigin farkli tatlar onu unutturabilir.Arac keyifli bir arac durus stil karizma yol tutusu ve kusursuz iscilik.5.23 den arayacagin tek sey belkide performansdir ancak a3 de hic yabana atilacak bir arac degil soyleki 1400 kg luk bir arabayi 115 hp 1600 cc bir motor teknolojisi sayesinde 3000 devirden sonra hos bir surus tecrubesi yasatiyor..Pisman olacagini sanmiyorum....
  • TSK EDERIM AUDILOVER.AMBIENTE MI AMBITION MU TAVSIYE EDERSIN
  • Ben ambition derim.
  • ambition tabi daha sportif daha guzel gozukuyor ama konfordan biraz feragat ediceksin ambiante ise daha konforlu ve sessiz gorunus olarak ambition konfor olarak ambiante derim bende ambition var ben memnunum tabi zevk senin hangisi uygun olursa onu almanda fayda var..
  • herkese selam,
    bir kaç sey soracağım.

Audi servisleri ve servis maliyetleri hakkında fikrim yok hiç.
    Bir audi'nin servis maliyetleri diğer markalara göre nasildir (A3 ve A4 için soruyorum) A3 ile focu, honda, toyota vs arasında servis maliyetleri çok farklı mı? Yekili servis tabii...

İkinci olarak doğuşun sitesinde yazan fiyatlar malum. Ne kadar düşüyorlar pazarlıkla, son zamanlarda audi alan var mı?

son sorumda 2004 model Audi A4 dizel mutitronic hakkında görüşlerinizi rica ediyorum. Uygun bir araba bulabilirsem almayı düşünüyorum.
    DOD'da var birtane 33500 euro yazmışlar 70000 km'de. Araba istanbulda ben Ankarada :(((
    Kullanan var mı? Nasıl bir araba. Kaç para eder fikri olan var mı?
    DOD'dan 2. el araba alan var mı? Ne kadar pazarlık yaptınız?
    Cevap verenler simdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kirli

Arkadaşlar nerelerdesiniz ?

şehir dışında kullanacağım demişsin gerçi ama, ve de eğer otomatik kullanmamıssan diye yaziyorum şehir içinde en az 10 litre yakar. şehirler arası pek fark etmez....
  • Gördüğüm kadarıyla Audi başlığı yalan olmuş....
  • dod dan araç almadım ama satmaya götürdüm.eğer dod sa; dod merkez için konuşuyorum,(şu an dod city) hiç fiat değişikliği yapmıyorlar.
    sıfır araba için eğer donanımlı alacaksan %12-13 arası indirim yapıyorlar.
  • Hey gidi hey ne topikdi bu terkedilmis bir kasaba gibi simdi nerdesiniz audiciler araclari alanlar kayboldular
  • cidden yaaaaaaaa nerde bu mıllet uzuldum sımdı....
  • BENCE AUDİ KESİNLİKLE AYRICALIK

BİR DEFA KULLANDIM AMA HER ŞEYİ KARİZMA

NE BMV NE MERCEDES NE FERRARİ NE DE PORCHE

SADECE VE SADECE HER ZAMAN

AUDİ
  • porche de zaten audi motoru kullanılıyor
  • a3 culer golf tsi ye kaydi galiba
  • Sevgili arkadaslar,
    Bir Audi A3 siparisi vermek uzereyim ve fiat incelerken bu forumu buldum. Gercekten cok faydali ve ciddi bir forum, tebrikler. Yazismalarinizi okurken kafamdaki bircok soruya yanit buldum. Yanliz bir arkadas israrla xenon far uzerinde duruyor, gerekliliginden bahsedip, xenonsuz alacaksaniz Audi almayin bile diyor.
    Sizlerden ricam asagi yukari KDV ve OTV dahil 1500 Euro yu gecen bu opsiyonun neden bu kadar vazgecilmez oldugunu bana izah etmeniz.
    Ayrica diger ulkelerdeki standard donanimlarda A3 lerin metalik boya ile geldigini gordum. Turkiyede ise metalik boya opsiyonel. Acaba metalik olmayan ama guzel gorunen renk hangisidir???
    Simdiden herkese tesekkurler, Audilerinizi kazasiz kullanmaniz dilegimle.
  • Opak olarak siyah veya beyaz beyazda cok guzel duruuyor bence xenonsuz a3 abarti olmus tabi ama xenon cok buyuk bir fark yarattigi gercek yani yolda giderken gece surusu icin ve estatiklik aicisindan bencede cok buyuk bit ++ almayanlar sonradan cok pisman oldular.Indirimle 1000 euroya geliyor sanirsam buda almaya deger diye dusunuyorum.

Ayrica nerden almayi dusundugunude yazarsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audilover -- 12 Aralık 2006; 14:51:04 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.