Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
17
Favori
230.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sertac bu ne guzellik kardesim allah nazardan saklasin
  • Tesekkurler audilover.Sertac araban cok guzelmıs.Allah kaza bela vermesin.
    bende kendi arabamın resımlerını koydum.Sımdılık elımde bunlar var daha ıyılerını cekınce onlarıda koyarım
    http://img238.imageshack.us/my.php?image=spa0665ud2.jpg
    http://img153.imageshack.us/my.php?image=spa0666ld0.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: hakkab

Tesekkurler audilover.Sertac araban cok guzelmıs.Allah kaza bela vermesin.
    bende kendi arabamın resımlerını koydum.Sımdılık elımde bunlar var daha ıyılerını cekınce onlarıda koyarım
    http://img238.imageshack.us/my.php?image=spa0665ud2.jpg
    http://img153.imageshack.us/my.php?image=spa0666ld0.jpg

Gule gule kullan kazasiz belasiz insallah

• quote:

Orjinalden alıntı: sertac35

quote:

Orjinalden alıntı: hakkab

Sordum sertac...Kutahyada olan subelerine yonlendırdıler benı.Sanırım tam anlamadım ama ampullerı degıstırıyor onlar sadece...Bu aksam gıdıp bakıcam..Bana 675 YTL fıyat verdıler...Audiye sordum garantı kapsamını dedıgın gıbı garantı de bır sorun olmuyor ama o taktırdıgın parca yuzunden bırsey bozulursa o garantıden cıkar dedıler..Bız takmıyoruz o yuzden garantının bıtmesını tavsıye ederım dedı audi...Ben yıne de taktırcam...Audisline sanırım senınkı su yuzden pahalı cok anlamam ama sende komple Xenon far sıstemı var yanı far yıkaması falan...

675 cok demısler sen gıttıgınde derya gonderdı dıe sole derya (yılmaz otoda) onemlı bırı sanırım kı ben ole dedıkten sonra pazarlıksız 550 dedıler izmir de verme daha fazla ...
    bu arada sadece ampulu degıstırmıyorlar komple balast sıstemını takım olarak monte edıyorlar

Aksam gittim konusmaya 695 den asagı ınmedı.Derya dedim arkadasım yaptırmıs dedım amcam yapamam bırsey dedı.Sonra bana angel bilmem ne yaptırırım ben olsam dedı.Onda tum duzenek degısıyor dedı.Var mı bunun hakkında bır bılgın sertac?

• oncelıkle tesekkur ederım arkadaslar cok ıyı bı fotografcı olmadıgım kesın..bıdahakı sefere x enon ları acıkken cekeyımde sızınde taktırmanıza neden olsun...

angel konsunda cok fazla bılgım yok dorusu..
  • sertac35 ve hakkab... çok güzel arabalar..
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

sertac evet xenonlarla bir foto istiyoruz...

Angel olayını bende düşündüm, aslında çok güzel ama arabanın fazla orjinalliğini bozmakta istemiyorum...
    ama şık bişey, acaba fiyatı neymiş?
  • Angel Eye BMW'lerde bolca gorebileceğiniz enfes bir Xenon turudur.Park farları acık bırakıldıgında cok leziz bi goruntu ortaya cıkıyo.Tavsiye ederim ama fiyatı tuzlu olabilir.
  • amin cumlemıze aerobero ..750 mılyon gıbı bırsey dedi angel icin fıyatı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 18 Mart 2010; 22:50:09 >
  • A3 u aldıgımdan 1,5 ay gectı ve bır takım sıkayetler olusmaya basladı dıger audı kullanan arkadaslarımdan deneyımlerını almak ıstıyorum...
    benım aracım 1,6 slıne yanı extra dıer a3lerden 3 cm daha alcak ve sert suspansıyon sahıp genelde hafta ıcı ıs yerınde oldugum ıcın pek kullanamıyorum..hafta sonları yazlıga gıderken farkına vardım bıraz suratlı gıdınce aracın ıcıne kulagı yoran acayıp sekılde ses alıyo yazlıkta A6sı olan bırıyle tanıstım onunda aynı sorunla servıse gıttıgını orendım ve bana wv gurubu daha oncekı yıllarda lastık etrafındakı camurluga aspest le ızalasyon yaptıklarını fakat son yıllarda ınsan saglıgını tehtıd ettıgı ıcın kaplamadıgıkları bu nedenden dolayı cok yogun ses aldıgını soledı..kendısı servıse ızalasyon yaptırmıs mınımum duzeyde azalmıs.....bu konuda sıkayetı olan arkadaslarım oldumu olduysa nasıl bı cozumbuldular acaba zıebart ın ses yalıtımını yaptırsak ıse nekadar yarar...

tesekkurler..
  • Sline lar normal ambitiona gore 3 degıl 1.5 cm alcak.Soyledıgın ses duzgun olmayan asfaltlarda benımde basıma gelıyor,ama ugultu seklınde bır rahatsız edıcı degıl.Bu sesi sordugumda spor suspansıyon ve 17 jant olmasından kaynaklandıgını soyledıler.Bır cukura gırdıgınde bır a4 e gore cok rahatsız edıcı.Benım bıldıklerım bunlar...
  • Forumu takip eden arkadaşlar zaten biliyorlardır ama yeni arkadaşlar için kısaca özetlemek gerekirse mayıs 2006 sonunda kendime Amerikadan Audi Phatnoise Phatbox marka araç mp3 playerı almıştım.O zaman sipariş ettiğim A3ü Euronun yükselişi yüzünden iptal ettirmek zorunda kaldım.Kendime 2006 BMW 316i aldım ve Audi için özel üretilmiş Phatbox BMW uyumlu olmadığı resmi sitelerinde belirtilmiş.Bu yuzden bir kaç ay once binbir zahmetle getirttiğim Phatboxu satıyorum.Ben arabada hi-fi,music konusuna meraklı olduğum için arayıp bulup getirtmiştim,yine benim kafamda bir arkadaşa bu Phatboxu vermek isterim.

Audi Phatnoise Phatbox özellikleri:
    Aynı CD Changer'da olduğu gibi aynı sistemle çalışıyor.Aynı büyüklükte.Orjinal Audi radyosunun beyniyle %100 uyumlu,CD değiştirir gibi sarkı değiştiriliyor.
    20 GB'lık kartuş(bir mp3 3 mb dersek kartuşa kaç sarkı sığdığını siz hesap edin)
    Orjinal parçalar,kullanma kılavuzu,montaj kılavuzu
    Bilgisayar için orjinal software CD si ve kullanma kılavuzu.(aynı bilgisayardaki itunes programının ipoda mp3 yüklemesine benzeyen bir programı var)
    Hiç kullanılmamış,hala paketli halde.

Audi Doğuş oto ile zamanında kendim için konuşmuştum,Phatboxu biliyorlar ve Audi servislerinde montajının yapılabileceğini ve Genel Garantisinin bozulmayacağını söylediler.
    Meraklısı arkadaşlar girip resmi internet sitesine girip detaylı bilgi alabilirler.
    http://www.phatnoise.com/
    Ayrıca Audinin resmi Almanya ve Amerika sitelerinde Phatbox orjinal aksesuar bolumlerinde mevcut,girip bakabilirsiniz.
    www.audi.de
    www.audiusa.com
    Yanlış anlaşılmak istemem ben bu aletin tüccarlığını yapmıyorum,kendim için getirtiğim Phatboxu benim gibi bu işin meraklısı bi arkadaş isterse ona satabilirim,yoksa zaten 2 ay sonra ablam amerikaya gidiyo,onla iadesini yapıp hediye çeki alır onu başka bir elektronik alet alabilirim.ben zamanında işin hammallığını yaptım sefa kısmını süremedim A3 iptal ettiğim için.Başka bir Audici sefasını sürsün isteğim.
    Kendi arabası için ciddi düşünen arkadaşlar bana mail atarsa kendisiyle detayları ve fiyatı konuşabilirim.
    Bu konuda bana sorusu olan arkadaşlar mhs@jewfc.com adresine mail atarak ulaşabilirler.
    Teşekkürler.

• Hocam BMW'den memnun musun ? 1600 motor yeterli oluyor mu o kasaya ? Arabayla ilgili görüşlerini paylaşırsan sevinirim :)
  • Walla BMW 316i 1340 kilo 116 beygir Audi A3 1.6 FSI 1225 kilo 115 beygir.Tabiki A3e kıyas kabul etmez,araba hantal,düşük viteste atak kullandın mı benzin sarfiyatı fazla oluyor.
    Zaten ben 1600 motor araba almayı kafama koymuştum,kısmet 316i oldu.Xenonlu,Bej deri döşemeli,Otamatik klima,Park sensörlü,Advantage paketli donanım bakımından istediğim gibi bi araba aldım,ama motor konusunda 1.6'nın yeterli olmadığı bi gerçek.Ama ne kadar ekmek o kadar köfte!Parası olan 320 alsın canavar gibi!
  • Çok güzel bir araba almışsın, kazasız belasız kullan, ayıptır sorması ne kadara mal oldu bu araba ?
  • Arkaşalar işte bu da benim takam. Biraz geç oldu kusura bakmayın ama ancak temiz halini bulup ancak foto çekebildim. Sertaç biliyorsun benimki de Sline fakat benim henüz 3 hafta oldu.Ama ben hiçbir rahatsız edici ses duymuyorum. Ya da çok bozuk yollara girmiyor olabilirim.Bu arada ambition a göre sadece 1 cm alçak ya da 10 mm alçak diye biliyorum.Ve bunun sorun yarattığını düşünmüyorum.Açıkçası henüz beni rahatsız eden hiçbirşey yok. Sevgiler saygılar.

Sertaç bu arada benim arabaya Prelli Pzero lastik takmışlar. Senin lastiklerinin modeli nedir?

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audisline -- 28 Temmuz 2006; 14:01:25 >

• Arkadaslar A3`u fabrika cikisli koyu renk camla alma gibi bi sans var mi...
  • Aksesuar ve opsiyonlar listesinde böyle bir seçenek yok maalesef
  •  AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

Arkadaslar diger topicte sordum cevap gelmedi..Bende A3 sahiplerine soruyum onlar bilirler dedim...

Sizce bu aracin on tampon,arka tampon,yan etekler ve jantlarini standart A3lere opsiyon olarak konulma ihtimali var midir...

• boyle bır ıhtımal yok cunku bu bır s3 s3 un parcalarını a3 e opsıyon olarak sunmuyorlar...........
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.