Şimdi Ara

Audiophiller için Hİ-END sınıfı MP3 player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buraya yeni bir başlık açmak istiyorum, konu şu: Hİ-END sınıfı Audiophile’ler için seçilebilecek görüntü, özellik, ekran çözünürlüğü, video ve bilimum gereksiz şeylerin dışında ses kalitesinin, ses doğallığının en üst seviyede olduğu Mp3 player ve kulaklık eşlemesini yapabilmek adına parası bol olup da bir çok marka modeli denemiş kişilerden yorumlar almak istiyorum.
    Evet önemli olan ses kalitesi; yalnız kalite derken yüksek sesli gürültü, yada doğallıktan çıkmış bass’ı, tiz’i artıran cihazlar anlaşılmasın ne yüklediysek onu doğal olarak çalacak bir audiophile’e hitap edecek MP3 player seçimini yapacağız. Tabi sınıflara ayırmak lazım büyük ve küçük cihazlar diye veya 6 GB’a kadar ve 20GB’dan yukarı gibi. şahsen ben mümkünse kalem pille çalışan, olabildiğince ufak ve kopyala yapıştır ile mp3 yükleyebilecek bir şey isterim 4 GB olsun, fiyatı makul olsun, kullanım menusu basit olsun ki aradığım şarkıyı kolayca bulabileyim isterim…
    Denediğiniz cihazlar hakkındaki yorumları bekliyoruz ( tabi bu seçimi yapabilecek müzik zevkine ve kulağa sahip insanlardan )

NEDENMİ? İSTEDİĞİM SES KALİTESİNDE SES ÇIKARTAN AMFİ, CD ÇALAR VE KOLONLARI ALMAYA PARAM YETMİYOR DA ONDAN... BURDAN TÜM BAĞIŞ SEVERLERE DUYURULUR ufak bir deneme belki tutar.

• bir mp3 çalardan doğal hi-fi ses alman nerdeyse imkansızdır öncelikle bunu söylüyeyim adı üstünde mp3 çalar streo bir amfi ve iki adet kaliteli kolonlardan alacağın müzik zevkini bir mp3 çalardan alamazsın.

ha hi-fi kalitesine yakınlık olarak soruyorsan en iyi cihazlar trekstor ve i-river özellikle trekstor model olarakta en iyi ses kalitesi trekstor vibezde var cowon u hiç saymıyorum doğallıktan çok uzak sesler veriyor ve çok efektle süslemişler bazılarının kulağına hoş gelebilir tekno dinleyenlere vs. ama olay temiz ve kaliteli sese gelinde trekstor ve i-river kesinlikle başı çeker haberin olsun
  • HI - END mp3 player yok saçmalamayın.şu anda yer yüzünde alabileceğiniz en iyi üç cihaz vardır
    trekstor vibez , kenwood HD60GD9 , iriver h340 bunlardan gerisi külliyen yalandır.boşa zaman ve para kaybıdır
  • şu vinezi bi dinleyemedim gittiya lanet olsun
  • Arkadaşlar, Hi-End MP3 olmadığını bende sizin kadar iyi biliyorum ama dışarı cıkarken 8,5 kg'lık iki kolonu ve yamaha amfim ve dvd çalarımı cebime sokamıyorum malesef... amaç evde dinlediğin kaliteye en yakın kaliteyi dışarıda yakalamak... zaten Hi-End'de mp3 diye bir terim yok, plak var CD var. gelelim cihaza sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda yaptığım araştırmalar beni trekstor organix 2GB FM'e yönlerdir di lakin adamlar dün kampanya yapmış 4 mağaza aradım kalmamış :( ama azimliyim alacam.
  • bende sipariş verdim birkaçtane alacağım bu fiyata kaçmaz sonra fiyat tekrar 200 ü buldumu mükemmel olur bu fiyata bulduğumuz için şanslı biz oluruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.