Şimdi Ara

Auris için ön park sönser düğmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Toyota Auris Dizel Comfort plus 2012 model eşime aldım. malum bayanlar park özürlü. Özellikle de sitemizin otoparkında önde duvar var ve bu yüzden hem ön hem de arkaya park sensörü taktıracağım. Araştırmalarım sonucu Samsun Toyota serviste LCD ekranlı, ön arka park sensörü boya-montaj dahil 450TL istediler. Ön sensör Açma kapama düğmesini de ayna ve far ayar düğmelerinin olduğu yere orijinal düğme taktıklarını söylediler. Sonra Ankara TOYOTA REİS Plaza ya sorduğumda orijinal düğme olmadığını herhangi bir düğmeyi monte etiklerini söylediler.
    Ön park sensörü de taktırıp açma-kapama düğmesi olan arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilir mi. Ayna ve far ayar düğmelerinin olduğu yerde iki adet boş düğme yeri görüyorum. Buraya uygun orijinal düğme olamaz mı. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

• Bilmiyorum dışarıdaki fiyatı nedir ancak bu tip uygulamaları serviste yapılması taraftarıyım.Bir problem olduğunda hemen müdahale ediyorlar.Fiyatta biraz indirim yapmaları lazım.Biraz yüksek gibi sanki.
    Benim araçta arka park sensörü var ama düğmeli değil.Geri vitese takılınca devreye giriyor.
    O boşluğa olabilir düğme bencede mantıklı.Birkaç servise daha sorun derim.

Ya da dışarıda yaptıracaksanız şu linkteki konuyu bir inceleyin belki işinize yarayabilir..
    http://forum.donanimhaber.com/m_44316413/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44316413
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.