Şimdi Ara

AUTO MODİFİYE BULUŞMASI-ANKARA-VOLUME 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yer: İstanbuk Yolu Yeni Hipodrom Önü Otoparkı
    10 Mayıs Pazar Saat 13.00

Neler var bu etkinlikte?

===>>Drift Show
    ===>>Burnout Show
    ===>>Auto Hi-Fi Yarışması
    ===>>Şehir Konvoyu

ve ayrıca

==>Karting Turnuvası(Herkes Katılabilir)

İnternet adresi:www.fiftytuning.net

Giriş ücretsiz.

AUTO MODİFİYE BULUŞMASI-ANKARA-VOLUME 4

• püh..işim olmasA gelirdim kesin.
  • İnşallah gelebilirim...
  • Kesin ordayım.

Arkadaslar mekana nerden gidilir acaba biraz tarif etseniz.. veya kroki falan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Kesin ordayım.

Arkadaslar mekana nerden gidilir acaba biraz tarif etseniz.. veya kroki falan..
    @LsR nerde oturuyosun ona göre tarif edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sph

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Sph

hocam Eryaman'dan gelecem.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Sph

hocam Eryaman'dan gelecem.

Alıntıları Göster
    tek vesait gelebilirmisin bilmiyorum ama kızılaydan kazım karabekir otobüsleri mekanın önünden geçiyo
  • Peki sagolasın
  • quote:

Peki sagolasın
    hocam yalnışlıkta olabilir ya şimdi babama sordum yeni hipodrom akıncılar tarafında diyo :S benim dediğim 19 mayıs stadının karşısındaki akm nin otoparkıydı genelde orda yapılıyodu bu yarışlar iyi araştırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sph

tek vesait gelebilirmisin bilmiyorum ama kızılaydan kazım karabekir otobüsleri mekanın önünden geçiyo

Alıntıları Göster
    Adliye'nin önündeki duraklardan kalkan otobüsler ordan geçiyo diye biliyorum. İşim olmazsa bende gelirim. DH yazılı bi pankart açalım. Bende katılsam mı ki.

Senin dediğin AKM. O piramit gibi olan yeri diyosun. Yeni Hipodrom ayrı. Büyük ihtimalle eskide yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 6 Mayıs 2009; 18:03:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Adliye'nin önündeki duraklardan kalkan otobüsler ordan geçiyo diye biliyorum. İşim olmazsa bende gelirim. DH yazılı bi pankart açalım. Bende katılsam mı ki.

Senin dediğin AKM. O piramit gibi olan yeri diyosun. Yeni Hipodrom ayrı. Büyük ihtimalle eskide yaparlar.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yeni hipodrom (75. yıl hipodromu) batıkent te.. bilgilerinize.. hipodroma gelmek için..

keçiörenden batıkent mesa dolmuşu ile..
    sincandan ostim dolmuşu ile..
    eryamandan batıkent metro otobüsü ile..
    kızılaydan metro ve metrodan modernkent otobüsü ile aktarmalı olarak..
    ayrıca kızılaydan hareket eden ve gökkuşağı-milli kütüphane-eskişehir yolunu izleyen belediye otobüsü ile gelebilirsiniz..

ben ise elim cebimde 10 dakika yürüyerek gidiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: karasew vasilli

arkadaşlar yeni hipodrom (75. yıl hipodromu) batıkent te.. bilgilerinize.. hipodroma gelmek için..

keçiörenden batıkent mesa dolmuşu ile..
    sincandan ostim dolmuşu ile..
    eryamandan batıkent metro otobüsü ile..
    kızılaydan metro ve metrodan modernkent otobüsü ile aktarmalı olarak..
    ayrıca kızılaydan hareket eden ve gökkuşağı-milli kütüphane-eskişehir yolunu izleyen belediye otobüsü ile gelebilirsiniz..

ben ise elim cebimde 10 dakika yürüyerek gidiyorum :D

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yaşamkentte oturuyorum arabamda var.Nasıl ulaşabilirim oraya? En kısa yoldan ? İstanbul yoluna çıktığımız vakit carefour,mavi bilgsayarı reis toyotayı fln geçiyormuyuz neresinde kalıyor google fln anlatırsanız tam yerini çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

arkadaşlar yaşamkentte oturuyorum arabamda var.Nasıl ulaşabilirim oraya? En kısa yoldan ? İstanbul yoluna çıktığımız vakit carefour,mavi bilgsayarı reis toyotayı fln geçiyormuyuz neresinde kalıyor google fln anlatırsanız tam yerini çok iyi olur

Alıntıları Göster
    caffefouru felan geçiyorsun, askeri havaalanını geçiyorsun göksu göletine gelmeden sağda kocaman çadırları görüyorsun... hep düz gitmelisin bi yöne sapmana gerek yok.. istanbul yolunu takip et o istikamette yeter. batıkentin bitiminde

• quote:

Orijinalden alıntı: karasew vasilli

caffefouru felan geçiyorsun, askeri havaalanını geçiyorsun göksu göletine gelmeden sağda kocaman çadırları görüyorsun... hep düz gitmelisin bi yöne sapmana gerek yok.. istanbul yolunu takip et o istikamette yeter. batıkentin bitiminde

Alıntıları Göster
    tamam sağol dostum Yalnız senin tarifin hangi yönden hangi yöne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

tamam sağol dostum Yalnız senin tarifin hangi yönden hangi yöne oluyor?

Alıntıları Göster
    gelmeye çalışacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue night

gelmeye çalışacağım..

Alıntıları Göster
    Carrefour tarafından girdiğimizde ne tarafta kalıyor bu? Ostim tarafından mı geçmek gerekecek?
  • quote:

Carrefour tarafından girdiğimizde ne tarafta kalıyor bu? Ostim tarafından mı geçmek gerekecek?

Alıntıları Göster
    google maps taki yerleşimi d noktası 75 yıl hipodromu

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=ANKARA+75.y%C4%B1l&sll=39.952731,32.766402&sspn=0.004787,0.018969&ie=UTF8&ll=39.968964,32.686644&spn=0.027101,0.075874&t=h&z=14

ünal istanbul yolundan giderken carrefourun önünden dümdüz gidip hipodrom kavşağından hipodroma girecez galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

google maps taki yerleşimi d noktası 75 yıl hipodromu

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=ANKARA+75.y%C4%B1l&sll=39.952731,32.766402&sspn=0.004787,0.018969&ie=UTF8&ll=39.968964,32.686644&spn=0.027101,0.075874&t=h&z=14

ünal istanbul yolundan giderken carrefourun önünden dümdüz gidip hipodrom kavşağından hipodroma girecez galiba

Alıntıları Göster
    Olm ben Carrefour'dan sonrasını bilmiyorum ki.

• quote:

Olm ben Carrefour'dan sonrasını bilmiyorum ki.

Alıntıları Göster
    olm o caddeden dümdüz gidiyorsun ayaş ayrımına girmeden devam ediosun koca caddeyi takip edemiyecenmi araba ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

olm o caddeden dümdüz gidiyorsun ayaş ayrımına girmeden devam ediosun koca caddeyi takip edemiyecenmi araba ile

Alıntıları Göster
    bende ordayım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.