Şimdi Ara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar avatarımı değiştiremiyorum hazır avatar yapınca sorun yok ama pcden yüklüyorum kırpıyorum tamam diyorum olmuyo kırpmadan kullan diyorum gene olmuyo benden kaynaklı bişeymi anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

• Yokmu çözümünü bilen yahu
  • Yüklemeye çalıştığınız avater resmini burada paylaşırmısınız?
  • Pardon bayadır giremedim kusura bakmayın resim bu
  • Bu resmi nasıl kırpacaksınız, nasıl avatar yapacaksınız bilmiyorum. Eğer sadece gözünü falan kırpmak istiyorsanız orası ayrı. Buradan yapamıyorsanız forum.bolumsonucanavari.com dan giriş yapıp oradan avatar belirleyin.

Bu arada, imzanız imza kurallarına aykırı. 100x100 ölçülerinde, 20kb ve altı boyutta bir imza yapmanız gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 3 Nisan 2013; 14:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayhemical

Pardon bayadır giremedim kusura bakmayın resim bu

Bu resmi avatar olarak küçülttüğünüzde hiç bir şey anlaşılmayacaktır. Avatar için izin verilen boyut 64*64 olması lazım. Bu boyutlara küçülttüğünüzde kullanabilecekseniz boyutunu azaltıp kullanın.

• 64x64 yaptım gene olmuyo
  • Kırp tuşuna bastıktan sonra ctrl+shift+j yaparak konsoldaki hatayı buraya kopyalayabilir misiniz?
  • @Mayhemical Citizen'in dediğini yaparsan sana yardımcı olacaktır.
    Ayrıca dediğim gibi imzandaki resim kurallara aykırı. Resmi senin için düzenledim, istersen bunu kullan.
    http://b1304.hizliresim.com/18/3/lr9u0.png
  • Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error)http://forum.donanimhaber.com/avatar_ajax.asp?secureID=9D265FAAD03151F04CC6…/77.92.138.244/upfiles/buffer/Hate%20Greed&Death%202.jpg&x=0&y=0&w=64&h=64

böyle bişey çıkıyo irfan teşekkür ederim
  • @Citizen acaba 64x64 ve altı boyutlarındaki resimler için yeniden boyutlandırma, kırpma işleminin es geçilmesini sağlayabilir misin?
    PNG transparan avatar eklenmek istediğinden kırpma olayı yüzünden avatar bozuluyor da.

Ekleme: Rica ederim, hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 3 Nisan 2013; 18:04:24 >
  • Ben de hazır avatarlardan seçmek istiyorum ancak onu seçince hiçbir şey olmuyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Bir de bunu yaşayan bir tek ben miyim?

edit: garip bir şekilde bu mesajı yazdıktan sonra sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 3 Nisan 2013; 20:17:59 >
  • @WindowsPhone yapmayın etmeyin hocam, kaç yıllık üyesiniz lütfen imzanızı düzeltin. İmza kurallarına aykırı olmakla çok fazla dikket çekmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

@WindowsPhone yapmayın etmeyin hocam, kaç yıllık üyesiniz lütfen imzanızı düzeltin. İmza kurallarına aykırı olmakla çok fazla dikket çekmekte.

Şimdi nasıl peki?

edit: avatarımın neredeyse aynısıydı. Şimdi vazgeçtim tümden. böylece hem hiçbir kuralı da çiğnenememiş oluyorum. ama bu kurallar gerçekten çok kısıtlayıcı bunların üzerinde yeniden düşünülmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 3 Nisan 2013; 23:03:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

@WindowsPhone yapmayın etmeyin hocam, kaç yıllık üyesiniz lütfen imzanızı düzeltin. İmza kurallarına aykırı olmakla çok fazla dikket çekmekte.

Şimdi nasıl peki?

edit: avatarımın neredeyse aynısıydı. Şimdi vazgeçtim tümden. böylece hem hiçbir kuralı da çiğnenememiş oluyorum. ama bu kurallar gerçekten çok kısıtlayıcı bunların üzerinde yeniden düşünülmeli.

Şimdi tamamen gitmiş. Arzu ederseniz sizin için ayarlarım bir imza, kırdıysam da özür dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.