Şimdi Ara

AVEA 3G HOŞ GELDİN PAKETİNDE KALAN MB. NASIL ÖGRENEBİLİRİM. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
29.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

sanirim avea interneti ucuzladi. bende mb basi 2 kr gidiyor. kasmaya gerek yok bence. herkeste oyle mi bilemem

MB BAŞI 0,20 KURUŞ MU?
  • müşteri hizmetlerin arayıp soran yok mu arkadaşlar?
    nasıl öğrencez bu kalan mb'ları
  • faturalıda kullan yazıp 9495,kontörlüde kalan 100mb
    (kalan paket ismi ve boşluk bırakmadan mb yazıp 9495 ücretsiz gönder)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mülayim sert

faturalıda kullan yazıp 9495,kontörlüde kalan 100mb

5dk önce denedim, kullanılabilir bonus datanız yoktur diye msj geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

quote:

Orijinalden alıntı: mülayim sert

faturalıda kullan yazıp 9495,kontörlüde kalan 100mb

5dk önce denedim, kullanılabilir bonus datanız yoktur diye msj geldi

Bende hoşgeldin paketi kullanıyorum ama hala öğrenme şansı yok. Telefon sayacından takip ediyorum. Katlayan tarifede hediye kontörü takip edemeyiz, internet paketi data miktarını öğrenemeyiz. Ne biçim bir profesyonelliktir bu ya.
  • Kota aşımında bı anda 8-10 tl birden gidiyor.
  • Ben yarın tcell dönüyorum avea da ne mb nede dakika sorgusu düzgün tcll de takır takır gösteriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktepe

Ben yarın tcell dönüyorum avea da ne mb nede dakika sorgusu düzgün tcll de takır takır gösteriyordu

avea nın sitesinde online işlemlere girince soldaki menülerden hem paket daikalarını hemde paket data kullanımını görebilirsiniz. Azcık kurcalayın sağı solu yahu! bu siteye girip baktığın sırada onada bakabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemmologist

quote:

Ben yarın tcell dönüyorum avea da ne mb nede dakika sorgusu düzgün tcll de takır takır gösteriyordu

avea nın sitesinde online işlemlere girince soldaki menülerden hem paket daikalarını hemde paket data kullanımını görebilirsiniz. Azcık kurcalayın sağı solu yahu! bu siteye girip baktığın sırada onada bakabilirsin..

şimdi baktım, sadece fatura detayı sayfasında hangi tarihte kaç bayt kullandığımı görebiliyorum.

online işlemlerdeki bahsettiğiniz sayfayı bulamıyorum, tam yerini söylerseniz minnettar kalırım
  • quote:

quote:

quote:

şimdi baktım, sadece fatura detayı sayfasında hangi tarihte kaç bayt kullandığımı görebiliyorum.

online işlemlerdeki bahsettiğiniz sayfayı bulamıyorum, tam yerini söylerseniz minnettar kalırım

Avea.com.tr--->Online islemler--->Fatura islemleri--->Kullanım sorgulama--->Data kullanım bilgisi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Avea.com.tr--->Online islemler--->Fatura islemleri--->Kullanım sorgulama--->Data kullanım bilgisi

faturalı kullanmıyorum, fatura işlemleri, kullanım sorgula ve data bilgisi menulerini hala göremiyorum.

Lira işlemleri>harcama detayı var. orda da her kullanımımın bayt miktarı var, sanırım hepsini toplamam gerekiyo başka şekilde ulaşamadım bilgiye

• Kontörlü avea kullanmadığım için onu bilemiyorum tabii. Senin dediğin menüde bende görünmüyor..
  • bende bulamadım aveaya nalet gitsin ya
  • SORUN ÇÖZÜLDÜ
    9333 ARAYARAK KAÇ MB HAKKINIZ KALDIGINI ÖGREEBİLİRSİNİZ ARKADASLAR

9333

• muhteşem numara :9333
  • Tüm paketler için data sorgusu kısa yolu var mi *xx# olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Tüm paketler için data sorgusu kısa yolu var mi *xx# olarak

Bu tarz bi MMI koduyla dakikaları datalari tek seferde gorebilseydik çok güzel olurdu
  • 9333 den öğrendim ben de. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.