Şimdi Ara

AVEA 3G HOŞ GELDİN PAKETİNDE KALAN MB. NASIL ÖGRENEBİLİRİM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
29.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün Avea'nın 3g hoş geldin paketine üye oldum ama internet kullanımında kaç mb kaldığını nereden ögreneceğimi bilmiyorum, nette de arama yaptım ama birşey bulamadım. Bundan önce 5 mb internet paketini kullanıyordum ve onda 5mb yazıp 9495'e gönderince ne kadar mb'ım kaldığını ögrenebiliyordum. Bu pakette nasıl yapacağımı bilen var mı?

• evet arkadaşlar bilen biri varsa cevap yazsın lütfen, bende 2gb paketinden aldım ama kalan mb.larımı nasıl öğreneceğimi bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_oasis

evet arkadaşlar bilen biri varsa cevap yazsın lütfen, bende 2gb paketinden aldım ama kalan mb.larımı nasıl öğreneceğimi bulamadım...
    Avea'nın sitesini bir daha gözden geçirdim ama bulamadım, bilen biri bizimle paylaşılsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimli06

Avea'nın sitesini bir daha gözden geçirdim ama bulamadım, bilen biri bizimle paylaşılsa sevinirim.

bende en küçük yazılara kadar herşeyi okudum ama yok yok yok... benim bulunduğum yer şehirden uzak, şantiyedeyim, buraya adsl de gelmediği için avea nın internetine kaldım, onunda sınırını aşmak istemiyorum...
  • quote:

quote:

bende en küçük yazılara kadar herşeyi okudum ama yok yok yok... benim bulunduğum yer şehirden uzak, şantiyedeyim, buraya adsl de gelmediği için avea nın internetine kaldım, onunda sınırını aşmak istemiyorum...

Alıntıları Göster
    maalesef yok arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

maalesef yok arkadaşlar

Alıntıları Göster
    ben öğrenme yöntemini değişik bir şekilde buldum.. cihazınız pda ise, gprs monitor diye bir program var ya da spb wireless monitor, bunlardan birini cihazınıza kurarak ne kadarlık kullanım yaptığınızı görebilirsiniz... eğer kullandığınızda cihaz symbian işletim sistemi varsa, onun içinde programlar mutlaka vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy_oasis -- 15 Ağustos 2009; 16:42:02 >
  • quote:

ben öğrenme yöntemini değişik bir şekilde buldum.. cihazınız pda ise, gprs monitor diye bir program var ya da spb wireless monitor, bunlardan birini cihazınıza kurarak ne kadarlık kullanım yaptığınızı görebilirsiniz... eğer kullandığınızda cihaz symbian işletim sistemi varsa, onun içinde programlar mutlaka vardır...

Alıntıları Göster
    maalesef aveada bu mümkün değil anca bilgisayar veya cep telinize yükleyeceğiniz bir programla öğrenebilirsiniz onada çok güvenmemek gerekiyor 100-200 mb fazlasına yuvarlarım hep zaten aveanın istediği olayda bu millet limitini aşsın çok sağlam para var kota aşımında :) vodafona geç kardeşim en azından adam gibi hizmet al bide bu fatura stop olayı çok güzel tüketicinin lehine olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: avi907

maalesef aveada bu mümkün değil anca bilgisayar veya cep telinize yükleyeceğiniz bir programla öğrenebilirsiniz onada çok güvenmemek gerekiyor 100-200 mb fazlasına yuvarlarım hep zaten aveanın istediği olayda bu millet limitini aşsın çok sağlam para var kota aşımında :) vodafona geç kardeşim en azından adam gibi hizmet al bide bu fatura stop olayı çok güzel tüketicinin lehine olmuş

Alıntıları Göster
    Bu ne saçma şey ya ben bu kampanyalı u800soul alıcaktım öğrenemeyecekmiyiz yani şimdi kaç mb kalmış kaç mb kullanmışız.

Peki kota aşımı ücretleri nasıl.:)):

• quote:

Orijinalden alıntı: gxlbrkt

Bu ne saçma şey ya ben bu kampanyalı u800soul alıcaktım öğrenemeyecekmiyiz yani şimdi kaç mb kalmış kaç mb kullanmışız.

Peki kota aşımı ücretleri nasıl.:)):

Alıntıları Göster
    arkadaşlar buna bi çözüm lütfen ya
  • Kontorlu hattin guzel yani bu heralde kontor dustugunde anliyorsun nooldugunu. KAybi bi kac kontor asil sikinti faturali hatta.

Kullaniciyi uyandirmadan ucretlendirmek tum operatorlerin faturaliya volesi.

;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakq

Kontorlu hattin guzel yani bu heralde kontor dustugunde anliyorsun nooldugunu. KAybi bi kac kontor asil sikinti faturali hatta.

Kullaniciyi uyandirmadan ucretlendirmek tum operatorlerin faturaliya volesi.

;)
    Nokia telefonunuz varsa İşlem Kaydı/Paket Veri bölümünden gönderilen ve alınanı toplarsanız ne kadar kullandığınızı öğrenebilirsiniz..

Üye olmadan önce sıfırlarsanız iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avia

Nokia telefonunuz varsa İşlem Kaydı/Paket Veri bölümünden gönderilen ve alınanı toplarsanız ne kadar kullandığınızı öğrenebilirsiniz..

Üye olmadan önce sıfırlarsanız iyi olur..

Alıntıları Göster
    Avea'nın sırf bu hizmet anlayışsızlığı yüzünden Turkcell'e geçtim.. Turkcell aylık 100mb internet paketine üyeyim; her internete girip, çıkmadan sonra şu kadar mb internet kullanımınız kalmıştırdır diye bilgi geliyor
  • quote:

Arkadaşlar geçen gün Avea'nın 3g hoş geldin paketine üye oldum ama internet kullanımında kaç mb kaldığını nereden ögreneceğimi bilmiyorum, nette de arama yaptım ama birşey bulamadım. Bundan önce 5 mb internet paketini kullanıyordum ve onda 5mb yazıp 9495'e gönderince ne kadar mb'ım kaldığını ögrenebiliyordum. Bu pakette nasıl yapacağımı bilen var mı?

KALAN MB yazarak 9495' SMS gödnerebilirsin ücretsiz sorgulama servisi fakat Sadece Faturasız Hatlar Yararlanabiliyor.
  • Ben telefondan takip ediyorum ancak farklı bir şey duydum. 3g şebekesinin olmadığı yerlerde tutar faturanıza ekleniyormuş. Bununla ilgili bir sorun yaşayan oldu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain
    Ben telefondan takip ediyorum ancak farklı bir şey duydum. 3g şebekesinin olmadığı yerlerde tutar faturanıza ekleniyormuş. Bununla ilgili bir sorun yaşayan oldu mu acaba ?

Öyle bir söylenti var fakat doğru değil.ben bir kaç kere müşteri hizmetlerinede sormuştum.
  • quote:

quote:

Ben telefondan takip ediyorum ancak farklı bir şey duydum. 3g şebekesinin olmadığı yerlerde tutar faturanıza ekleniyormuş. Bununla ilgili bir sorun yaşayan oldu mu acaba ?

Öyle bir söylenti var fakat doğru değil.ben bir kaç kere müşteri hizmetlerinede sormuştum.

O zaman süper. Çok teşekkürler cevap için.
  • quote:

quote:

quote:

O zaman süper. Çok teşekkürler cevap için.

Alıntıları Göster
    şu avea 3gyi bi türkiye geneline yaysada bizde kullanma şerefine erişsek

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

şu avea 3gyi bi türkiye geneline yaysada bizde kullanma şerefine erişsek

Alıntıları Göster
    Konu açılalı neredeyse 1 sene olmuş ve konuda bahsedilen tüm komutları denemekle birlikte bir sürü olasılık da denememe rağmen kalan mb tutarını öğrenemedim. Sitelerinde de bu konu hakkında zerre kadar bir bilgi yok. Ama nasıl üye olunacağına dair o kadar ayrıntılı bilgi var ki fransız bile anlar.

Siteleri üzerinden müşteri desteği bile yok. İlla telefonunuzdan arayacaksınız. O bile ücretli. Eh ben de sizinle uğraşacağıma benim için daha uygun olan gsm operatörünü tercih ederim. Vodafone'da günlük limitsiz internet kullanım paketi 50 kuruş iken ne diye bunların kahrını çekeceğim ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: camgöbeği

Konu açılalı neredeyse 1 sene olmuş ve konuda bahsedilen tüm komutları denemekle birlikte bir sürü olasılık da denememe rağmen kalan mb tutarını öğrenemedim. Sitelerinde de bu konu hakkında zerre kadar bir bilgi yok. Ama nasıl üye olunacağına dair o kadar ayrıntılı bilgi var ki fransız bile anlar.

Siteleri üzerinden müşteri desteği bile yok. İlla telefonunuzdan arayacaksınız. O bile ücretli. Eh ben de sizinle uğraşacağıma benim için daha uygun olan gsm operatörünü tercih ederim. Vodafone'da günlük limitsiz internet kullanım paketi 50 kuruş iken ne diye bunların kahrını çekeceğim ki.

Alıntıları Göster
    Faturalı hat kullandım onda iken gösteriyordu aveanın sitesinde..

Kontörlüye geçtim malesef göstermiyor..

Hoşgeldin paketlerini AVea müşteri hizmetleri ilk başta göremiyor bile..

• sanirim avea interneti ucuzladi. bende mb basi 2 kr gidiyor. kasmaya gerek yok bence. herkeste oyle mi bilemem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.