Şimdi Ara

Avea Faturasız Hat fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
64.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: uqurykn

Adamlar 39 diyor baska bir yerde 29 hepsi menfaatci

Turkcell'de de Avea'da da ortalama 35 TL civarında.

Bayi daha ucuza satıyorsa muhtemelen vardır bir şey..
  • faturalı hatlara para alıyorlar mı ?
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    elbette
    60 TL. civarı ücreti var........
  • Ben turkcell kullanıcısıyım fakat turkcell'e o kadar para vermekten sıkıldım.
    yeni numara alayım diyorum önerir misiniz ? İstanbul içinde nasıl çekiyor avea ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

elbette

Bugün sordum aylık 5 tl faturaya vergi yansıyormus 12 ay boyunca..

Bide benden kendıme aıt fatura ıstedıler ama bende hıc fatura yok. Onun yerine geçerli olabilecek belge nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

elbette

Bugün sordum aylık 5 tl faturaya vergi yansıyormus 12 ay boyunca..

Bide benden kendıme aıt fatura ıstedıler ama bende hıc fatura yok. Onun yerine geçerli olabilecek belge nedir ?

Ikametgah belgesi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün aldım 38 TL bal paketi yüklenebiliyormuş 250 dk konuşma 250 sms ve 250 mb internet için içindeki bakiye yetiyormuş yada ona göre açılıyormuş filan.
    Sonuç olarak yeni avea hattı + 250 dk konuşma + 250 sms + 250 mb internetin toplam maliyeti 38 TL oldu.
    Birde içinde 5 TL yüklü alınabiliyormuş onun fiyatıda 35 TL yani mantık olarak 38 TL verip aldığım daha cazip geldi.
    Tüm bayilerde 3-5 lira oynaması muhtemeldir diye düşünüyorum, onun için en mantıklısı yetkili bayiden almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazif35 -- 14 Kasım 2013; 15:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazif35

Bu gün aldım 38 TL bal paketi yüklenebiliyormuş 250 dk konuşma 250 sms ve 250 mb internet için içindeki bakiye yetiyormuş yada ona göre açılıyormuş filan.
    Sonuç olarak yeni avea hattı + 250 dk konuşma + 250 sms + 250 mb internetin toplam maliyeti 38 TL oldu.
    Birde içinde 5 TL yüklü alınabiliyormuş onun fiyatıda 35 TL yani mantık olarak 38 TL verip aldığım daha cazip geldi.
    Tüm bayilerde 3-5 lira oynaması muhtemeldir diye düşünüyorum, onun için en mantıklısı yetkili bayiden almak.

38 TL olanda 20 TL yüklü gelmiş olabilir. Her ikisinde de Bal 250 paketi ilk ay ücretsiz.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/BalliHatKampanyasi

• serdarski S kullanıcısına yanıt
    Açık hat diye birşey yoktur
    Bayilerin yaptığı yasa dışı bir şeydi zaten
    Örneğin siz hat alırken verdiğiniz kimlik fotokopiniz ile sizin haberiniz olmadan başka biri için yeni bir hat açıyorlar
    Bunun adına da açık hat diyorlar
    Hattın mutlaka birinin üzerine açılması lazım
    O halde açık hat diye birşey yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

Ben turkcell kullanıcısıyım fakat turkcell'e o kadar para vermekten sıkıldım.
    yeni numara alayım diyorum önerir misiniz ? İstanbul içinde nasıl çekiyor avea ?

Ben uzun zamandır avea kullanıyorum. Aslında yerine göre değişiyor.

Sinyal kalitesini bulunduğun yerdeki bina yoğunluğu etkiliyor. Mecidiyeköy-Gülbağ, gültepe, çeliktepe tarzı yerlerde sinyal etkileniyor. Diğer etken ise operatörün o noktaya yatırım yapıp yapmaması. Burada baz istasyonları için yer kiraları etken.

Tavsiye eder miyim? Aslında evet ederim.

Tek sıkıntım; benim gibi 10 seneden uzun zamandır abone olan müşterilerine üvey evlat muamelesi yapıyor. Bütün kampanyaları yeni müşteri çekmek için yapıyor.
  • valla Turkcell'den şaşmam yıllardır kullanıyorum
  • TRaKYaLiWeBMaSTeR kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun.....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.