Şimdi Ara

Avea Sınırsız Bitiyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kampanyanın katili Turkcell'dir. Yardımcısı da Vodafone'dur.

Türkiye'de adam gibi bir Rekabet Kurumu olsa çoktan çok daha ucuz tarifelerle görüşüyor olurduk.
    Turkcell'le Vodafone'nun ucuza görüştürmek gibi bir niyeti/amacı yok ki!

Adam akıllı bir rekabet olmuş olsa Turkcell ve Vodafone'nun Avea'nın kampanyasına karşılık bir kampanya yapması gerekirdi. Ama böyle bir şey umurlarında bile değil.

"İnek dersen kızar da sağarsan aldırmaz." diye bir söz var ya tam bize göre...
  • ya bunu yapacak olan insan kontör transferi için yapar

turkcellde bu normal kontör olduğuna göre turkcelli suçlamamız çok doğru

fakat sınırsız hattı olan adam vodafone hattını arayıp sadece konuşma kontörü neden kazansın ya zaten sınırsız bir hattı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

ya bunu yapacak olan insan kontör transferi için yapar

fakat sınırsız hattı olan adam vodafone hattını arayıp sadece konuşma kontörü neden kazansın ya zaten sınırsız bir hattı var

kendini aramıyorki.

ya satmak için arıyor yada akrabalarına kız arkadaşına hediye etmek için arıyor.

ama arıyor.

onlarda nasipleniyor.

fakat turkcell suçlu, vodafone masum köylü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 3 Mart 2009; 13:36:58 >
  • avea sınırsız tarife çok yakında adil olmayan kullanımlar nedeniyle ortadan kalkacak, tıpkı telefon bizden servisinin adil olmayan kullanımlarından dolayı kısıtlamalara gidip yeni üye kabul etmemesi gibi.

not: telefon bizden servisi adil olmayan kullanım detayı hakkında diğer forumda konusu vardı.

bu konu hakkında cevap alamadım.

bana 3-4 günde bir hiç tanımadığım nicklerden her iki forumda da pm geliyor. fazladan telefon bizden hesabınız varmı diye soruyorlar.

telefon bizden üyeliği isteyen kişilerde mi turkcell hatlarını arıyorlar acaba, yoksa masum köylü vodafonu mu?????????????.............
  • ya satmak için aramamı olur piri geçiniz allah aşkına
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

ya bunu yapacak olan insan kontör transferi için yapar

kendini aramıyorki.

ya satmak için arıyor yada akrabalarına kız arkadaşına hediye etmek için arıyor.

ama arıyor.

onlarda nasipleniyor.

fakat turkcell suçlu, vodafone masum köylü.

Turkcell'le Vodafone'nun suçlarının derecesi farklı bence.

Vodafone'da kazanılan promosyon kontörler transfer edilemiyor diye biliyorum. Ama Turkcell'de bu hakta(!) var.

Vodafone'da ancak tanıdığınız birisine bu şekilde kontör yükleyebilirsiniz.
    Yoksa bu şekilde satış çok zor. Adamı arayacaksınız, adama beleş kontör gelecek.

Esasında Avea dayanabilse bu beleş kontör transfer olayı en çok Turkcell'i zararlı çıkarır ama o kadar gücü olduğunu sanmıyorum.

• mustafa87 bu forumu ve operatörlerin kampanyalarını ticari amaçları için kullananlar var...forumda 20 tane hattı olan arkadaşlar var...normal bir kullanıcının 15-20 tane turkcell hattı niye olsun ....tabii ki arayıp,taşıyıp kazanıp satmak için...pirinin imzasına bak ne dediğimi anlarsın...
    yoksa turkcelli deli givi savunup vodafoneyi her seferde kötülemelerinin tek sebebi var...turkcell ve kampanyalarından bu arkadaşlar çok iyi para kazanıyorlar...vodafone den ise doğrudürüst para kazanamadıkları için vodafone baş düşmanları...vurun vodafoneye (vodafonede kazandığın kontörleri aktaramıyorsun ama turkcellde başkasına aktarabiliyorsun)

quote:

ya satmak için aramamı olur piri geçiniz allah aşkına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevimlican -- 3 Mart 2009; 13:57:40 >

• 21 şubat 23.16 da piri.reis isimli arkadaş vodafonenin numarasını taşıyanlara 1000 dakika konusuna ne yazmış bak.....
    resmen bir itiraf bu...

vodafone geçipte bu kampanyaya katılmayı düşünmüyorum. çünkü yüklediğim kontörü 3 ay transfer ile satamayacağım. bana yaramayan bir kampanya. biz aveaya taşımaya devam edelim.
    İMZA PİRİ.REİS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 21 Şubat 2009; 23:17:22 >
  • sevimlican kardeşim benim amacım burada rekabet ortamının oluşmasına yorumlarımla katkıda bulunmak kişisel bir amacım yok bunu sen çok iyi biliyorsun

evet piri reis forumda böyle birisi fakat istediği kadar şu konuda konuşsun ki bu konuda ben haklıyım iddaa ediyorum vodafonenin yaptığı sadece ama sadece telsim dönemindeki halkın sevgisini kazanmak cep aranın bundan döndüğünü düşünüyorum zaten promosyon olduğuda açıkça belli kullanım süresi ve kullanım amacı bakımından

ama turkcell tamamen farklı bir şeye imza attı.bu ülkede normal kişi 600 dakika aranmaz 500 normal kontör olayı tamamen bu işten para kazanmaya çalışan insanlara peşkeş çekmektir başkada hiçbirşey değil

turkcell lider operatör vasfını kötüye kullanarak amaca değil amaç dışı hizmet ile alakası olmayan kısıma doğru kullanmıştır bu gayet açık ve nettir bu durumda bizim gibi duyarlı tüketiciler yapılmış bir ihanettir önümüzdeki günler neye gebe artık orasını bilemiyorum

saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: elgodu

avea sınırsız hattım var akrabalarımda vodafone var ben onları arıyom kontor kazansınlar dıye

şimdi vodafone benı ızleyıp hattımı kapatacakmı?

ESASLAR (VODAFONE SİTESİNDEN ALINDI)
    Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak kontör kazanılması durumunda abonelik iptal edilmektedir. Ayrıca ücretsiz kontör kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.

mustafa yukardaki konuyu, yazıyı görmedin galiba.

bak millet kafayı çalıştırıyor.

fırsatını buldun mu işte böyle sömüreceksin.

vodafonun hiçbir suçu yok.
    tüm suçlu turkcell.
    çünkü vodafonun cep aran kampanyası 19 şubatta başlamadı.

gerçekleri tarih yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 3 Mart 2009; 14:42:25 >

• quote:

sevimlican kardeşim benim amacım burada rekabet ortamının oluşmasına yorumlarımla katkıda bulunmak kişisel bir amacım yok bunu sen çok iyi biliyorsun

evet piri reis forumda böyle birisi fakat istediği kadar şu konuda konuşsun ki bu konuda ben haklıyım iddaa ediyorum vodafonenin yaptığı sadece ama sadece telsim dönemindeki halkın sevgisini kazanmak cep aranın bundan döndüğünü düşünüyorum zaten promosyon olduğuda açıkça belli kullanım süresi ve kullanım amacı bakımından

ama turkcell tamamen farklı bir şeye imza attı.bu ülkede normal kişi 600 dakika aranmaz 500 normal kontör olayı tamamen bu işten para kazanmaya çalışan insanlara peşkeş çekmektir başkada hiçbirşey değil

turkcell lider operatör vasfını kötüye kullanarak amaca değil amaç dışı hizmet ile alakası olmayan kısıma doğru kullanmıştır bu gayet açık ve nettir bu durumda bizim gibi duyarlı tüketiciler yapılmış bir ihanettir önümüzdeki günler neye gebe artık orasını bilemiyorum

saygılar...

Sana katılabilir miyim?
    +4GB

• ben turkcell suçsuz demiyorum ama vodafonun hiçmi suçu yok. sadece buna cevap verin.

yukarda adam ne yaptığını açık açık yazmış.

bunu niye görmezden geliyorsunuz.
  • demek oluyor ki

vodafon cemaatinden biri aynı şeyi yaptığında sevap, biz yaptığımızda günah.

quote:

Orjinalden alıntı: elgodu

avea sınırsız hattım var akrabalarımda vodafone var ben onları arıyom kontor kazansınlar dıye

şimdi vodafone benı ızleyıp hattımı kapatacakmı?

ESASLAR (VODAFONE SİTESİNDEN ALINDI)
    Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak kontör kazanılması durumunda abonelik iptal edilmektedir. Ayrıca ücretsiz kontör kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.

adam akrabalarının turkcelini değil, vodafon hatlarını arıyormuş.......

işte bu kapaktır bu konuya.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 3 Mart 2009; 15:05:39 >

• bitsin artık bu çile cekemem bile bile dogru turkcelle
  • kapak mapak derdinde değilim ben

benim amacım turkcell vodafone kıyaslamasıda yapmak değil

gerçekler ortada kontör transfer yapan adam avea sınırsız hattından turkcell hattını 600 dakika arayıp 500 kontör kazanabiliyor ve bunu sonradan parça kontör olarak satabiliyor bu düpedüz üçkağıtçılıktır vodafonede bu durum söz konusu değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptan69

bitsin artık bu çile cekemem bile bile dogru turkcelle

Sen git usta,biz sizin için burda kalıp savaşmaya devam ederiz,gözünüz arkada kalmasın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.