Şimdi Ara

Avea Sınırsız Bitiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda daha önceki mesajlara baktım, konu hakkında yazılmış bir şey göremedim, ancak bir arkadaşımın firmasına giden Avea yetkilisi 'sınırsız tarifeyi maalesef kaldırıyoruz, bugün son başvuruları alıyoruz' demiş. Arkadaşı mı kandırmaya çalıştılar, yoksa gerçekten bu tarifeye veda mı ediyoruz? Bilen var mı?

• olabilir zaten yoğunluk oluyor kimse konuşamıyor bir de kötü niyetli insanların çoğalmasındanda olmuş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

olabilir zaten yoğunluk oluyor kimse konuşamıyor bir de kötü niyetli insanların çoğalmasındanda olmuş olabilir
    tüketici düşmanı Trcell sayesinde bitiyor heralde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Alıntıları Göster
    Tarife zaten şu an web sitesinin girişinden kaldırıldı..Daha doğusu dünden beri kaldırıldı..

Avea Halkla ilişkiler müdürüde değişiklik olabilşir demişti..

Kaldırılısa Avea yönetimi toptan istifa etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Alıntıları Göster
    Ben hattımı taşıyarak "kalıcı tarife" yaklaşımı nedeniyle AVEA'ya geçmişsem benim hattımı başka tarifeye kaydıramazlar veya tarife içeriğini değiştiremezler.

Bir başkası 66 TL tarife değiştirme bedeli ödeyerek bu tarifeye geçmişse, o kişiyi başka tarifeye taşıyamazlar veya tarife içeriğini değiştiremezler.

Yeni abone alımına "geçici olarak" kapatabilirler ve art niyetli kullanıcıları temizleyerek ve hatları rahatlatabilirler. Ötesi tüketici mahkemesinde biter. Bu tarifenin kalıcı olduğunu ve bunun bir kampanya değil tarife olduğunu kendileri belirttiler. O nedenle bu saatten sonra abone olanlara dokunabileceklerini hiç sanmıyorum.

Öte yandan işlerin bu kadar saçma sapan bir noktaya gelmesine yol açtığı için Turkcell'i bir kez daha kınıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CarpeNoctem

Ben hattımı taşıyarak "kalıcı tarife" yaklaşımı nedeniyle AVEA'ya geçmişsem benim hattımı başka tarifeye kaydıramazlar veya tarife içeriğini değiştiremezler.

Bir başkası 66 TL tarife değiştirme bedeli ödeyerek bu tarifeye geçmişse, o kişiyi başka tarifeye taşıyamazlar veya tarife içeriğini değiştiremezler.

Yeni abone alımına "geçici olarak" kapatabilirler ve art niyetli kullanıcıları temizleyerek ve hatları rahatlatabilirler. Ötesi tüketici mahkemesinde biter. Bu tarifenin kalıcı olduğunu ve bunun bir kampanya değil tarife olduğunu kendileri belirttiler. O nedenle bu saatten sonra abone olanlara dokunabileceklerini hiç sanmıyorum.

Öte yandan işlerin bu kadar saçma sapan bir noktaya gelmesine yol açtığı için Turkcell'i bir kez daha kınıyorum.

Alıntıları Göster
    Bu forumu anlayamıyorum..

Tarifeyi değiştirme ve kaldırma hakkı aveada..

Yapamaz edemez cart curt..

Hepsini yapar kimsede bişey yapamaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu forumu anlayamıyorum..

Tarifeyi değiştirme ve kaldırma hakkı aveada..

Yapamaz edemez cart curt..

Hepsini yapar kimsede bişey yapamaz..

Alıntıları Göster
    Sitesinden kaldırdığı doğru değil. Buyrun linki:

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/heryone_sinirsiz.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.sinirsizheryone

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/heryone_sinirsiz.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.sinirsizheryone

Alıntıları Göster
    tarifenin kaldıralacağını sanmıyorum, bu avea nın resmen mağlubiyetii kabul edip, kendi eliyle mezarını kazması demek olur.

zarar etse de, bu tarifeye devam edecektir mutlaka.

belki arkadaşın dediği gibi geçici olarak abone alımını durdurur, tarifeyi haberleşme amacı dışında kullananları temizlemek bahanesiyle. bu vesileyle de alt yapı çalışmalarını tamamlar, kapasiteyi arttırır ;)

avea bu tarifeyi -bence- liderliğe oynamak için yaptı, bu kadar kolay pes etmez.

• quote:

Alıntıları Göster
    Sitesinden kaldırıldı diye bir yazı yok yukarda iyi oku..

Sitesine gireişteki reklamlarda yok..

Tarihte ilk kez dediği tarifesine site ana sayfasında yer vermiyor..

Normal mi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bungee , vodafone cep aran kampanyasında kazadığın kontörler sadece aramak için. Satmak için değil..

Turkcelinki düpedüz ticaret..600 dk aran 500 dk kazan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

tarifenin kaldıralacağını sanmıyorum, bu avea nın resmen mağlubiyetii kabul edip, kendi eliyle mezarını kazması demek olur.

zarar etse de, bu tarifeye devam edecektir mutlaka.

belki arkadaşın dediği gibi geçici olarak abone alımını durdurur, tarifeyi haberleşme amacı dışında kullananları temizlemek bahanesiyle. bu vesileyle de alt yapı çalışmalarını tamamlar, kapasiteyi arttırır ;)

avea bu tarifeyi -bence- liderliğe oynamak için yaptı, bu kadar kolay pes etmez.

Alıntıları Göster
    tarifenin kaldırıldığı falan yok hem bireyselde hem kurumsalda aktif olarak web sitesinde yayınlanıyor ama sanırım usulsuz kullanımları engellemeye yönelik çalışmaları var aveanın

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Sitesinden kaldırıldı diye bir yazı yok yukarda iyi oku..

Sitesine gireişteki reklamlarda yok..

Tarihte ilk kez dediği tarifesine site ana sayfasında yer vermiyor..

Normal mi sence?

Alıntıları Göster
    vodafone'un arankazan kampanyası ile turkcell'in arankazan kampanyasının
    amacı aynı mı ki vodafone önce çıkarmış olasa ne olacak
    gülüyorum yazdıklarınıza
    bu tarife kalkar ya da sınır gelirse bunun tek sebebi turkcell'dir.
    bu olayda bile turkcelli koruyup vodafone'u eleştirdiniz ya başka birşey demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

tarifenin kaldırıldığı falan yok hem bireyselde hem kurumsalda aktif olarak web sitesinde yayınlanıyor ama sanırım usulsuz kullanımları engellemeye yönelik çalışmaları var aveanın

Alıntıları Göster
    Artık büyük harflerle yazağım ..

Tarife sitesinde kal-dı-rıl-ma-dı

Ancakwww.avea.com.tr ye girin bakalım karşısına ta,feler bölümü gelmeden bu reklamı görüyormusunuz..Bu 1

İkincisi Tarifenin değişebileceğini Pınar Kaya denilen Avea Genel Müdürlüğü Halkla ilişkiler bölümünden..

"Kaya, aramaların düzelmemesi ve usulsüz kullanımın yoğunlaşması halinde her yöne sınırsız arama imkanı veren tarifelerine istemi tıkamayacak bir sınırlama getirebileceklerini açıkladı."

• Avea müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlar olayı doğruladı. Yarından itibaren YENİ ABONE ALIMINA kapatıyoruz dedi. Yani eskiler devam edebilecek anlamına geliyor bu cevap.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    EVEYT BU GECE ITIBARI ILE KAYITLAR BITIOR AMA YARINA KADAR UZAMASI YUZDE 90 DIYEBILIRIM ARKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontorcu56

EVEYT BU GECE ITIBARI ILE KAYITLAR BITIOR AMA YARINA KADAR UZAMASI YUZDE 90 DIYEBILIRIM ARKADAŞLAR

Alıntıları Göster
    Aran kazanların konularını incelersek durumu daha net anlarız. Daha 2.mesajda turkcell konusunda para hesapları yapılmış.Neyse durum net aslında..

Avea büyük bir imaj yitimiştir bence..

Ne demek kayıtlar bitiyor..Gülerler adama ..

Ah avea ah
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar Avea Müşteri Hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımın demesine göre bu gece saat 00:00'dan itibaren sınırsız tarifeye yeni üye alınmıyacakmış. Yuh Avea'ya ellerinde patladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fctmerkezi

Evet arkadaşlar Avea Müşteri Hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımın demesine göre bu gece saat 00:00'dan itibaren sınırsız tarifeye yeni üye alınmıyacakmış. Yuh Avea'ya ellerinde patladı.

Alıntıları Göster
    önceden avea her yöne sınırsız alanlar yine aynı tarifeden yararlanıp devam edecekmiş, yani aynı tarifeyi almayı düşünüpte erteleyenler için kayıp olacak
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgur77

tarife kaldırılmadı.
    reklamlar kaldırıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: kzm

quote:

Orjinalden alıntı: ozgur77

tarife kaldırılmadı.
    reklamlar kaldırıldı

Alıntıları Göster
    Tarife geçici bir süre( ticari kullanımlar, iletişim amacı dışı -arankazan vs. amaçlı kullanımların tespiti ve yasal süreciboyunca) yeni abone alımına karşı dondurulmuştur. Şu anki her yöne sınırsız tarife aboneleri mercek altına alınacak ve cezai yasal işlem gerekli görülen hat kullanıcıları hakkında başlatılacaktır. Tarife bu kişiler temizlendikten ve mimlendikten sonra yeni abone alımına tekrar açılacaktır

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.