Şimdi Ara

avusturyada iptv disinda türk kanallari izleme yöntemi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, avusturyaya yeni tasindim. philips 55pus6703 model televizyonum var. lg ve samsung gibi uygulama konusunda zengin olmadigini aldiktan sonra fark ettim.

sorum su; aylik, yillik vs iptv aboneligi almak istemiyorum. kanal olarak da türk ulusal kanallar haricinde bir beklentim yok. evimde anten kablosu mevcut degil. türkiyeden icinde kanallar yüklü olup sürekli güncellenen ve anten kablosu gerektirmeyen, sadece internet baglantisi ile sinirsiz türk kanallari izleyebilecegim bir cihaz var midir? bu konularda cok bilgim olmadigindan danismak istedim, farkli fikirleriniz var ise paylasabilirseniz sevinirim. simdiden tesekkürler.

• En az 2 gb ram ve android 7 yüklü herhangi bir android tv box işinizi görür. Kodi yükleyip, Kodi yeTürkvod uygulamasını kurun, içinde iptv, film, dizi ne ararsanız var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

En az 2 gb ram ve android 7 yüklü herhangi bir android tv box işinizi görür. Kodi yükleyip, Kodi yeTürkvod uygulamasını kurun, içinde iptv, film, dizi ne ararsanız var...
    tavsiyeniz icin tesekkür ederim. söylediginiz yöntemi kullanmak icin saglam server olan m3u listesi mi bulmam gerekiyor? bilginiz var midir?
  • Sizin bir şey yapmanıza, ekleme çıkarma yapmanıza gerek yok, uygulamada her şey hazır ve içeriği devamlı güncelleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.