Şimdi Ara

Axess Yılda 600 TL İndirim Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
6
Favori
5.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunca güzel kampanyanın ardından böyle saçma sapan bir kampanya yapılırmı Axess...!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 tl kazanacaksın 13 tl kampanya ücreti var... 12 tl için mi kampanya yaptınız... Zaten yapilan aylık kampanyalarla fazlası kazaniliyor...

• Her ay 500 lira market alışverişi zaten yapıyorum, hazır yapmışken her ay bedavadan 12 lira neden indirim kazanmıyım? Tmm miktar az ama hiç yoktan iyidir bence, puan olarak da değil direk indirim olarak yansıtıyorlar anında. Ben aylardır kullanıyorum açıkçası. Yeni bir kampanya değil bu, şubatta başvurmuşum ben

• Çok kötü bi kampanya olmuş. Axess e yakışmamış.

Ne amaçlamış acaba?

• iyi ki kapatmışım axess i.
    en işe yaramaz kartlardan biri...

şu enparanın kartı çıksada ortalık biraz şenlense...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Her ay 500 lira market alışverişi zaten yapıyorum, hazır yapmışken her ay bedavadan 12 lira neden indirim kazanmıyım? Tmm miktar az ama hiç yoktan iyidir bence, puan olarak da değil direk indirim olarak yansıtıyorlar anında. Ben aylardır kullanıyorum açıkçası. Yeni bir kampanya değil bu, şubatta başvurmuşum ben

Her ay 500 lira market alışverişi ile diğer bankalardan 50 TL puan kazanırsınız rahatlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

cepteteb kart ile marketten % 5 ile ayda ayda 50 TL kazanabiliyorsun

Onda da yıllık 150 TL var. Aylık 3.75'e geliyor onu düşünce.
  • Bu olay bayadır var yeni bir şey değil.

Paypal nakit varken iş görürdü ama şuan uğraştığınıza değmez.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Ben her ay 1500 TL civarı market alışverişi yapıyorum , 12 ayda 600 TL bınus alıyorum , 159 masrafı düşünce 450 kar

• quote:

Ben her ay 1500 TL civarı market alışverişi yapıyorum , 12 ayda 600 TL bınus alıyorum , 159 masrafı düşünce 450 kar

Allah bol kazanç versin hocam ne diyeyim.

Her ay 1.500 kesin harcıyorsanız bu 450, 600 de olur. Ben de ticaretle uğraşan veya bakkal vb. olsam kaydolurum.

https://www.teb.com.tr/tebbonus/sozunuze-bonus/
  • ancak kasiyer olursan karlı. gıda yada giyim mağazası olan için karlı. yoksa avantajı pek yok.
  • milleti enayi yerine koymanın klasik bir yolu aylık 13 tl kesecek 25 tl verecek yani 500 tl yakıt alacaksın sana aylık 12 tl puan verecek ne güzel (!) 4 sefer 100 tl ve üzeri yakıt alana bankalar 50 tl civarı puan veriyorken ve üstüne para istemiyorken bu tür kampanya sazan.avi gibi birşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Her ay 500 lira market alışverişi zaten yapıyorum, hazır yapmışken her ay bedavadan 12 lira neden indirim kazanmıyım? Tmm miktar az ama hiç yoktan iyidir bence, puan olarak da değil direk indirim olarak yansıtıyorlar anında. Ben aylardır kullanıyorum açıkçası. Yeni bir kampanya değil bu, şubatta başvurmuşum ben

Her ay 500 lira market alışverişi ile diğer bankalardan 50 TL puan kazanırsınız rahatlıkla.

Hangi banka veriyor 50 puan? Gidip ordan yapayım :)

Kampanya denk gelecek de yapıcan.. Ramazanda güzel kampanya oldu tmm. Ama o bir ay geçerli, onu geç.

Onun dışındaki kampanyalarda ya 100 lira ve üzeri şartı oluyo, ya üye işyeri şartı oluyor, o da bana uymuyor. Ben hiçbir zaman 100 liralık alışveriş yapmıyorum bir seferde. Hep parça parça 30-40 en fazla. Akbank bunu alt limitsiz yaptığı için de işime geliyor açıkçası, garanti 12 lira indirimim var :)

• quote:

Marketten 300-159=141 kalır hocam

• Yeni yapılmış bi kampanya değil ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyarlar . Aylık maximum kazanc 25 tl aylık ücretide 12.90 tl gibi sacma bir ücreti var komik..

• Cepteteb Kredi Kartı Paketleri çok daha iyi.

#Market %5 bonus:
    Market Paketi yüklü CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın 100 TL ve üzeri market harcamasında %5 Bonus kazanırsın.
    Kullanım Koşulları
    Market Paketi sayesinde 1 ay boyunca 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsin.
    Bonuslarını yükleme tarihinden itibaren 1 ay içerisinde dilediğin zaman kullanabilirsin.
    Market Paketinden, paketin CEPTETEB Kartına tanımlanma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca yararlanabilirsin. Market Paketinin yıllık ücreti 150 TL’dir.
    https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BÜNYANLI38 kullanıcısına yanıt
    Cepteteb market paketinden bahsediyor arkadaş. Aylık en fazla 50bonus, yılda 600bonus (%5bonus)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Cepteteb Kredi Kartı Paketleri çok daha iyi.

#Market %5 bonus:
    Market Paketi yüklü CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın 100 TL ve üzeri market harcamasında %5 Bonus kazanırsın.
    Kullanım Koşulları
    Market Paketi sayesinde 1 ay boyunca 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsin.
    Bonuslarını yükleme tarihinden itibaren 1 ay içerisinde dilediğin zaman kullanabilirsin.
    Market Paketinden, paketin CEPTETEB Kartına tanımlanma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca yararlanabilirsin. Market Paketinin yıllık ücreti 150 TL’dir.

Ama yine 100 tl ve üzeri diyor :)

Yav ben hayatım boyunca marketten hiç 100 liralık alılveriş yapmadım ki.. İhtiyacım oldukça azar azar alıyorum :) bu şekilde 500 harcamam imkansız benim

• BÜNYANLI38 kullanıcısına yanıt
    dostum benim kartım cepteteb, ben ondaki kampanyamdan bahsediyorum. market harcamalarıma ayda 50 TL max bonus veriyor. yani 1000 TL lik alışveriş yapınca 50 TL alıyorum , 12 ayda 600 TL eder, market paket ücretide 150 TL ( 159 yanlış yazmışım ) , yani 600- 150 = senede 450 TL market bonusu almış oluyorum. Akbankınki daha kötü diye örnek olarak yazdım.
  • quote:

dostum benim kartım cepteteb, ben ondaki kampanyamdan bahsediyorum. market harcamalarıma ayda 50 TL max bonus veriyor. yani 1000 TL lik alışveriş yapınca 50 TL alıyorum , 12 ayda 600 TL eder, market paket ücretide 150 TL ( 159 yanlış yazmışım ) , yani 600- 150 = senede 450 TL market bonusu almış oluyorum. Akbankınki daha kötü diye örnek olarak yazdım.

Market sektöründe faaliyet gösteren diğer bankaların posunu kullanınca sıkıntı oluyormu bilgi icin tesekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.