Şimdi Ara

Axle 9500 GT 1GB 128 bit BIOS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirtmiş olduğum kartın güncel BIOS'unu bulamıyorum...belki bir aydır bakmadığım yer kalmadı...Niçin ihtiyacım olduğuna gelince...42" Panasonic Plazma TV'ye bağladığım bilgisayarımı 1920 x 1080 çözünürlükte (ki doğal olan çözünürlüğün bu olması gerekir) kullandığımda ekran yandan taşıyor. Nvidia kontrol panelinde elle çözünürlük ayarlamak zorunda kalıyorum. 1824 x 1036 gibi bir çözünürlükte kullanıyorum PC'yi...Görüntü fena değil ama yazılarda bazı yerler gereğinden fazla kalın, bazı yerler ince ve kontrast problemi var...Yakın mesafeden göze batıyor. Panasonic servisini aradım onlar da bir çözüm öneremdi...En sonunda BIOS güncellemesinin işe yarayabileceğine dair bir tavsiye aldım. Bu yüzden bu BIOS'a ihityacım var...Yardımcı olana şimdiden çok teşekkürler...

• biosla alakası olacağını sanmıyorum.
    sürücüler güncelmi bu arada (ekran kartı)
    zaten biosu mevcut değil
    http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?page=1&architecture=NVIDIA&manufacturer=Axle&model=&interface=&memSize=0
  • Öncelikle hızlı cevabınıza aynı hızda cevap veremediğim için kusura bakmayın...Bu ara işlerim yoğun biraz...
    Evet, sürücü güncel...Kullandığım kablodan olabilir mi diye merak ediyorum... Ferrit mıknatıslı, altın kaplama,aparatsız DVI to HDMI kablo kullanıyorum. Bi çözsem şunu rahatlıycam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.