Şimdi Ara

Ayakkabı Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ucuz yollu air max , whirlwind, suede (puma) bu tarz ayakkabıları hangi siteden alabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RASP kullanıcısına yanıt
    Hocam güvenilir değil gibi :/

• Up

• Dostum bir ayakkabının fiyatı neyse odur. İllaki yerden yere 5-10 lira değişiklik gösterebilir ama piyasanın altında satanlar net çakmadır. Neden ucuz yollu almak istediğini anlamadım ama maddiyat yönünden diyorsan nike, adidas giyme zorunluluğun yok, heleki bunların çakmasını alıp dolaşmak bence büyük utanç verici. Durumun el vermiyorsa o çakma fiyatında başka markaların orjinal modelleri var onları düşünebilirsin. Hem kaliteli ayakkabı giymiş olursun, tabanı acıtmaz, ayağına vurmaz hemde orijinal almış olursun. Örneğin kinetix, puma, vsvs

• https://www.instagram.com/claim_moda/

Burdan takip edin arkadaşlar hem sayfamda olan modellerden hemde istediğiniz her modeli temin ederim çok uygun fiyatlara
  • IllidanStormrage kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kasteddiğim şuydu mesela puma whirlwind modeli onun şuan mağazalardaki fıyatı 200-230 internetten 160-180 e bulabilirim diye düşünüyorum ondan böyle bi konu açtım

• Poliacc P kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman tanımadığınız gereksiz satıcılara güvenmeyin alayı dolandırıcı çıkıyor çünkü. En iyisi outlet mağazalara gidip almak o zaman.

• IllidanStormrage kullanıcısına yanıt
    Saolun teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.