Şimdi Ara

Aycell'in ücretli tarifesinden sonra Turkcell !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben drlevent katılıyorum çünkü tüm şebekelere data hattını telekom sağlıyor. Onlarda yok ihaleydi yok ödenekti zaten adamların kafası 5 yıl geriden gidiyor.. GSM operatörleri özel olmasa bu GPRSi biz ancak internette bazı sitelerde veya dergilerde böyle bi teknoloji çıkmış diye okurduk.. nasıl ADSL almak özel bir yetenek istiyorsa.. çünkü ben ayda 120 ile 150 milyon arası bir telefon faturası ödüyordum ve ADSL olan bir yere taşınmaya karar verdim sonra telekoma sordum hiç boş port yokmuş gelem müracatları rezerve olarak alıyorlarmış. ihale yapılacak yeni portlar hizmete sokulacak adamını bulacaksın biraz para vereceksin ADSL alacaksın.. burası türkiye.. bu arada izmirde oturuyorum..
    Şuan dial-up bağlantını saatinin 1 milyon 100 bin olduğu bir ülkede ucuz interneti düşünmek bana zor geliyor.
  • ha bu arada bu forum'un başındaki turkcell tarafından yazılmış maili'in yinede içten yazılmış bi mail olduğunu düşünüyorum ben de...sonuçta hani yiğidi öldür hakkını yeme derler ya...tamam türkcell'in altyapısı güzel vediği hizmet kaliteli ama biraz daha müşteri odaklı çalışsa..aynı operatör içi görüşmelerde en pahalı olan turkcell (telsim 'in dk sı 88000 'ya yaptığı yeni kampanya sdüşünülürse hele hem artık telsimin de hizmeti kaliteli) turkcell müşterileri artık bu tip şeyler beklyor bence daha fazla beklemeyecekler..gözlerinin önünde yüzde bilmem kaç daha ucuz bir alternatifler duruyor...türkcell bu GPRS olayında telekom'a alternatif olabilecek bir uygulama yapsa belki bu aralar gelişen kaygıları yine ertlenmiş olur..bu sefer yukarıda telsim için saydıklarım turkcell için olur....güven yitirmemiş tazelemiş olular...biliyorum gprs pahalı bir teknoolji olabilir ama sonuçta burası Türkiye..herkesin alım gücü bellii kimsenin kullanmıyacağı bir teknolojini var olması ne anlam ifade ederd ki?????bakalım görücez...

• Eskiden benim orta okul yıllarımda telefon için yazıldığında birkaç yıl beklerdin.. Birine telefon bağlandığında tüm mahalle duyardı.. Başvuralı 5 olmuş bağlanmış bizde ona göre yorum yapardık biz başvuralı 3 yıl oldu 2 yıl sonra bağlanır diye..

O günler aklıma geldi.. Hala değişen fazla bir şey yok galiba.. Ama şimdi ADSL BEKLİYORUZ..
  • Ates çok haklı...rekabet olamzsa tüketicinin söyleyecek pek fazla şeyi kalmıyor...telekom şu anda tekel istediğini yapıyor..bizler bir iki mırın kırın ediyoruz am onları opek etkilemiyor nasılsa mecburuz diye :(((ne yzaık...özelleşirse eğer rakip çıkar rekabet olur o zaman bunca zaman gelmeyen isdn'de gider heryere kablo nette gider....sanırım bu data transfer olayı ancak ocak 2004 de tekellikten kurtulacak...bilmiyorum doğru düzgün vatandaşını düşünen hizmet ve fiyat uygulasalarda özelleşmese keşeke ama durum bu....Almanya'dan bi arkadaşla chat yapılyordum 2 sene önce türkiye'de diul up hızları sürünürken..şikayet ettiğimde bana aynın durumun almanya'da da olduğunu almanya telekom'u özelleştikten sonra heryere isdn vs.alternatiflerin varabildiğini söyledi...tekelcilik kötü birşey...hiç bi hakkımız olamıyo..protestoların oraya yönlenmesi de önemli ben ce ...sadece orayamı..TBMM'ye ,İnternet üst kuruluna,teknoloji ile ilgili ağzından bi laf çıkan bütün milletvekillerine...herkesin bilinçlenmesi lazım...telekkom topladığı okadar para nereye gidiyo yaa..her şeyden de pay da alıyorlar (gsm operatörlerinden bile) elektrik de değil ki bu kaçak kullanılsın herşey kayıt altında...yeter dimi artık..

• S.....yım GPRS sine be.Nedir çektiğimiz .Devlette LPG ye Milleti böyle alıştırmış ve en sonunda kazığı çakmıştı.
  • sevgili arkadaşlar tepki göstereceğiz ki istediklerimiz olsun dünyada ki en kuvvetli ordu insan ordusudur. yani insanın istemediği bir şeyi insanlara yapamazlar. Şimdiye kadar ki bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın düşüncesi değil midir bizi buralara getiren ??? sororum sizlere ve kendime ? neden bu hale geldik bunda hepimiz fert olarak suçluyuz kimi zaman tepkisiz kimi zaman aman bananecilikle oldu bunlar artık bunları aşmalıyız... Birlikte karşı koymalıyız... Birlikten kuvvet doğar...

Hepinize Sevgilerimle...
  • Arkadaşlar AYCELL'e aşağidaki emaili attim CEVAP geldi!!
    -----Original Message-----
    From: i.dinc@veezy.com [mailto:i.dinc@veezy.com]
    Sent: Fri 4/18/2003 8:57 AM
    To: Musteri Hizmetleri
    Cc:
    Subject: GPRS parali olursa!!

Merhaba Sayýn yetkili bay/bayan Aycell,
    Bugun itibariyle Tercuman gazatesinde aycell gprs'i 1 Mayis itibariyle
    paraliya gecirerek 1Kb 950 lira olacigini duyurdu,
    Bizlerde elbette sok olduk!!
    Bu haberin dogruluk derecesi nedir?
    Parali yapabilirsiniz ama biz tuketicileri dusunmelisiniz!
    Illada parali diyorsaniz TElsim gibi yapin aylik 5 milyon, ama KB bazinda
    yaparsaniz cok buyuk tepki toplayacaksinizdir, kazanc yapayim derken
    zararinizi dahada buyuteceksiniz, cunku bizler tuketmeme hakkimizi
    kullancagiz. Sahsen ben 16 arkadasa Aycell aldirmistim, uzerime dusen
    tuketici gorevimi yerine seve seve getirmek zorunda kalacagim.
    Karsilikli hosgoru icerisinde musteri kalabilmemiz icin aylik sabit bir
    ucret mukabili olabilir, mesela 5 milyon gibi.
    Bu ricamiza kulak vermeniz dilegi ile,..
    ihsandinc
    i.dinc@veezy.com
    --------------------------------------------------------------------
    mail2web - Check your email from the web at
    http://mail2web.com

AYCELL in CEVABI:

From: Musteri Hizmetleri <musteri.hizmetleri@aycell.com.tr>
    To: <i.dinc@veezy.com>
    Subject: RE: GPRS paraly olursa!!
    Date: Mon, 21 Apr 2003 16:12:12 +0300
    Degerli Abonemiz,

Yaklasik 8 aydir sizlere ucretsiz olarak sagladigimiz GPRS hizmetimizin kalitesini yukseltebilmek ve bu servisimizin kesintisiz surekliligini saglayabilmek icin 01.05.2003 tarihinden itibaren gecerli olacak GPRS ( 1KB=950 TL.) ucretimizi anlayisla karsilayacaginizi umuyor ve desteginiz icin simdiden tesekkur ediyoruz.

Saygilarimizla,

AYCELL Musteri Hizmetleri Direktorlugu
    Not: Arkadaslar bu duyarliliğimizi ayni tropicte toplarsak iyi olur,..

• arkadaşlar tepki vermeye devam edelim şahsen bende aycell e geçme düşüncemi sonlandırıyorum yinede turkcell diyorum ama email bombardımanına devam
  • istediginiz kadar e mail gönderin AYCELL tınmaz arkadaş.Yaklasik 8 aydir sizlere ucretsiz olarak sagladigimiz GPRS hizmetimizin kalitesini yukseltebilmek ve bu servisimizin kesintisiz surekliligini saglayabilmek icin 01.05.2003 tarihinden itibaren gecerli olacak GPRS ( 1KB=950 TL.) ucretimizi anlayisla karsilayacaginizi umuyor ve desteginiz icin simdiden tesekkur ediyoruz.

Saygilarimizla,

AYCELL Musteri Hizmetleri Direktorlugu

BU MAİL HAZIR BİR MAİL HERKESE AYNISINI GÖNDERİYORLAR
  • turkcell yeni fiyat tarifesine gecse bile bence cok kazik olur superonline internet erisim fiyatlarina bir bakin isterseniz ayrica turkcelin kendi capinda tekel olmasinin da etkisi var bence adamlarin gprsten gelecek aboneye pekde ihtiyaclari yok o yuzden sabit yapsalar bile en az 40- 50 milyon civari olur yada uydu internet kampanyasindaki gibi 100mb ti 20 milyon gibi birseyler yapabilirler.
  • ewet Tuncay Aynı mail banada geldi, adamlar bizi hiç tınlamıyorlar, bana sorarsanız türk milleti önce isyan eder sonra kullanmaya dewam eder mantığı içindeler ama bu sefer düşündükleri gibi olmayacağını onlara gösterelim ve 30 nisanda hatlarımızı kapatalım. Sayı yüksek olunca büyük bir şok geçirecekler gibi geliyor bana. Sesimizi daha fazla kişiye ulaştırmalıyız ama nasıl....

Kolay Gelsin...
  • Baba merak etme zaten aycell kullanan olmayacak o tarihte bu fikirlerinden vazgeçmezlerse... Neyse bana da aycell den o mail geldi ya telsime geçicem ya kablo nete :) ...

Zira ben internetsiz yapamıyorum arkadaşlar...
  • bende gonderdim turkcell ve aycelle.dostlar mail gondermekten baska yapabilecegimiz bişey varmı?yani sesimizi baska nasil duyurabiliriz?_
  • walla şimdilik mail ve tel etmekten başka bir çare yok...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.