Şimdi Ara

Aynı modemi kullanan 2 laptop tan birinin interneti sürekli kesiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, evimde süperonline fiber internet hizmeti kullanıyorum. Eşim ve ben laptoptan kablosuz ile internete bağlanıyoruz. Ancak benim laptopun her yarım saatte , 20 dk. da veya zamansız zamansız interneti kesiliyor. Eşimin laptopunda ise herhangi bir kesilme olmuyor. Hadi net gitti desem eşimin laptopundada aynı durum olması gerekirken çatır çatır interneti devam ediyor. Sebebini anlayamadım. Bu konuda bilgisi olan var ise paylaşırsa memnun olurum. Hayırlı akşamlar olsun.

• Ip çakışması oluyor olabilir. Birde sizin bilgisayarınızdaki wireless ın driverını güncelleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leone -- 17 Mart 2012; 21:39:24 >
  • 2. bir evim daha var başka bir şehirde ve o evde de internetim var. Aynı numarayı orada da yapıyor. Bu o zaman wireless driver güncelleştirmesimi demek?
  • Ozaman laptopda sorun var demektir yani laptopun wirelessında. Laptopun wireless kartını öğrenin aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında olması lazım. Ürünün üretici sitesine girerseniz support kısmından bulursunuz google a direk ürün ad model yazıp yanına driver yazsanızda bulabilirsiniz.
  • Sağol arkadaş bakalım bir yapalım dediğini. Umarım düzelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.