Şimdi Ara

Ayt yi 70 üzerine çıkartmak için (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Maalesef Kel ve ilaçla ilgili bir metafor vardı. Onu hatırladın mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brula Noyan kullanıcısına yanıt
    Bugün çok şahane bir şey denedim sanki bir özgüven geldi ve çıkmış soruları çözdüğümde beklediğimden az yanlışım çıktı belki sizde de işe yarar.
    Artık son kısma geldiğimiz için ben bir kaç günümü denemesiz tasasız konu tekrarına ayırdım. Bu sabah dinç kafayla tüm biyoloji kaynaklarımı aldım önüme. Zaten denemelerde çözemediklerimi kesmiştim. Yapamadığım sorularda konu eksiğine bağlı olarak yapamadıklarımı büyük boy bir deftere yapıştırdım ki şimdiden 4 sayfası doldu. Sonrada o konuyu iyice öğrendiğimi düşündüğümde o sayfaya kendi cümlelerimle yazdım soru çözümünü. Ardından artık yazmama bile gerek kalmadan kendime soruları çok iyi şekilde açıklamaya başladım. Galiba sizin de temeliniz var o sebeple bizim gibi belli aytıntıları kaçıran öğrenciler için iyi olabilir diye düşünüyorum.
    İnşallah hallederiz :)

• Arkadasim madem forum sayesinde 65 lere cikarttin bende senin sayende 60 lara cikartayim 50 civari yapiyorum.Tavsiyelerini gerek pm gerek buradan bekliyorum. Umarim hersey istedigimiz gibi olur.
  • E.S.K E kullanıcısına yanıt
    Şimdi ne desem elimde kalır, ilk mesajlarda da yazdım. Benim temelim burada bir anda artış bekleyen bazı arkadaşlara göre bir hayli sağlamdı. Ben sadece buradan deneme önerileri ve neyi nasıl çalışsam tarzı tavsiyeleri aldım ki mayısın başında iki haftada fizik kimya ve biyolojiden ikişer alan denemesi tamamladım. Çözdüğüm denemelerde kimya ve fizikte çok soru görmek sayesinde artışı gördüm. Başta yazdığım gibi ben sıfırdan başlamadım. Doğrusal bir düşüş sonrası 50 nete ardından bir takım çok çalışmayla 60 civarlarına çıktım.

Ama benden tavsiye isterseniz şöyle diyebilirim bence kimyadan bir tane alan denemesi tarayın, bu da aydın olursa iyi olabilir çünkü çıkmış soruları da çözüyorum ve bence soruları paralel. Biyolojiden de yukarıdaki mesajda yazdığım gibi bir çalışma iş görür diye düşünüyorum. Çünkü biyoloji kesinlikle ezber işi değil, her şey ezberle çabucak unutuluyor. Bence biyolojide bir şeyleri şematik hale getirmek önemli. Tabii bu bana göre çünkü belki anlama tarzınız farklı olabilir. Fizikte inanın tavsiyem yok, çünkü fiziği bu seviyelere bu süreçte değil de kalan 8 aylık süreçte çok iyi bir öğretmenim sayesinde getirdim. Matematikte de hakeza öyle çünkü matematiği 4 yıldır acayip sistematik çalışırım. Benden bu kadar, bir de psikoloji çok önemli diye düşünüyorum. Sonuçta bu bir sınav ve herkes nasibindeki neyse onu yaşayacak. Venim sınavdan önce 60 larda gezip 70 lere çıkan çok arkadaşım oldu. Bu arada aklıma gelmişken tyt yi de ihmal etmeyin bence. Ayt sayısal için tatmin eder bir seviyedeyse iyi bir tyt de günü kurtarabilir diye düşünüyorum. İyi çalışmalar :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.