Şimdi Ara

Ayt yi 70 üzerine çıkartmak için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, mayıs ayında ayt netlerim 50 civarlarındayken bu forumdan çok faydalandım ve şu an netlerim tavsiyeleriniz sayesinde 65 civarına çıktı.

Artık son düzlüğe geldik, benim için artık genel denemelere abanıp çıkmışları çözme vakti ama ne yapsam kararsız kaldım. Sizce çıkmış soruları ne zaman çözmeliyim ve hangi yıllar arasını çözmeliyim matematikte?

Aynı zamanda tyt netlerim 95-100 arasında sabitlendi. Netlrrim sosyal ve fenden kaçıyor. O konu hakkında ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkür ederim :)

• Önerisi olan yok mu?
  • UP ben de aynı durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdtüBilgisayar -- 23 Mayıs 2019; 18:7:41 >
  • Hangi tavsiyeler ile çıktı 50 den 65 e hocam
  • 50 den 65 e tavsiyelerle ciktiysa bu forum tyt icin bana tavsiye yardirsin lütfen bi 105 civari fena olmaz
  • Ya aslında net tavsiye değil ama krallar karmasından 50 net yapıp moralim bozulunca ne yapabilirim diye düşünüyordum burası çıktı karşıma, birisi alan denemesi önerisinde bulunmuştu. Yani alan denemesi hiç çözmediğimi farkettim burası sayesinde, o konuda önerilen denemeleri aldım ve çok fazla soru çözerek yükseldi. Tabii benim temelim sahiden sağlamdı onun da etkisi kesin olmuştur.
  • Hocam merhabalar tyt de 90-95 arası yapyorum sizin tavsiyeniz varsa bende alabilirim sosyal adına felsefeden ve dinden kaçırıyorsanız felsefe kaynak önerisi yapabilirim din adına bir kardeşimiz notlar paylaşmıştı çok işime yaradı benimde tr dilbilgisi ve matdan süreden ötürü kaçıyor
    Ayt adına aynı netlerdeniz 65-70 şu aralar sizin tavsiyeniz varsa banada söyleseniz iyi olur bu konuda benimde öneriye ihtiyacım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-565559509 -- 23 Mayıs 2019; 18:15:14 >
  • Aslında felsefemde iyi sayılmaz ama geçen seneden kalma notlarım var. Yine de teşekkür ediyorum :) Tyt dil bilgisini ise sene başında Onur Soğuk tan halletmiştim ben. Ayt adına sıkıntınız hangi ders bilmiyorum ama ben çok soru çözerek yükselttim özellikle kimya ve fizikten. Tabii yanlışlarımın üzerine giderek ve soruları 10 dk da olsa düşünmenin beni çok ilerlettiğini düşünüyorum. Biyolojiden tavsiyem yanıtın el kitabı olabilir benim gibi ezberleme konusunda sıkıntınız varsa. Yapamadığım soruların konularını direkt olarak açıp okuyorum işe yarıyor gibime geldi. Matematik adına diyebileceğim bir şey yok maalesef. İnşallah yardımcı olabilmişimdir :)
  • waldoburada kullanıcısına yanıt
    Matematik adına çok şükür pek bir sıkıntım yok genelde fenden kaçıyor teşekkür ederim
  • İyi güzelde zaten Mayıs ayında değil miyiz 6günde falan mı arttırdın 15 neti? çözdüğün denemelerin zorluğunda fark olabilir
  • E mayıs derken bir anda yükselmedi herhalde. Tam 1 mayısta başladım, bir de şu ayrıntı var yazdığım gibi benim temelim sağlamdı onun da çok etkisi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Hangi tavsiyeler ile çıktı 50 den 65 e hocam
    Hem de 20 günde?
  • Evet?
  • Önerisi olan yok mu arkadaşlar, netlerimi nasıl yükselttiğime değil de konuya odaklansanız
  • Matematikten max1-2 yanlış çıkarcaksınız hocam taktiği o
  • mayıs ayında 50 den 65 e çıktığından sonrasını okumadım.
  • Sadece 8 yanlış yapsam 70 net oluyor. Hemen hemen 8 tane yanlışı dikkat hatasından zaten yapiyorum. Sınava öyle odaklanmak lazım ki hiçbir ayrıntı kaçmasın. Bilgi birikimi açısından 65 netle 70 net yapan biri arasında bence çok fark yok zaten
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Anlamadığınız nokta şu, ben sene başında 60 lardan başlayıp 55 lerden 50 lere düştüm ve mayıs ayında bir yükseliş yaşadım. Yani bu net yükseltme tüm konularım bitmişken onları tekrar hatırlayarak oldu. Yorumunuz beni üzdü, yalan söylediğimi düşünüyorsunuz galiba.
  • Brula Noyan kullanıcısına yanıt
    Ya aslında benim bariz yanlışlarım biyolojiden çıkıyor ama yapamıyorum biyolojiyi, geçen sene 2 ay kitap açmadan girdiğim halde 10 net yapışıma güvendim ama öyle olmuyormuş. Biyoloji konusunda öneriniz var mı?
  • Elward kullanıcısına yanıt
    Doğru haklısınız aslında matematiği iyi yapan kazanıyor. Kalan süreçte inşallah 35+ ya sabitleyebilirim. Teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.