Şimdi Ara

Az daha ölüyorduk (Allah korudu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar otobanda araçla gidiyorduk arabada...Herneyse dönücektik birden önümüze araç atladı babam çok seri manevra yaparak kurtuldu az daha demirliklere gömüyorduk , o an şoka uğradım aval aval bakıyordum ölüm aklımın ucundan bile geçmedi şoka girdim , eğer gömseydik oraya yaşama ihtimalimiz sıfırdı son anda kurtardık , o hızla direksiyonu kırınca araç takla atıyordu neredeyse , ama ALLAHın izniyle takla atmadı sağda bir yol vardı oraya girdik herneyse yola devam ettik o ileride bize az daha kaza yaptıran araç demirliklere gömmüş şekildeydi araçtan duman çıkıyordu sanırım şöför sıkışmış içeride çıkamıyordu , o anki sinirle ambulans çağırmadan yola devam ettik.İşte Allahın hikmeti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Abdül -- 23 Nisan 2010; 21:02:28 >

• Dostum , alaycı bir kişiliğim forumda doğru.Ama en ufak bir yalan yok bu konuda zaten yalan söyliyecek durumumda yok , fake konu açarak elime ne geçicek?
  • Geçmiş olsun.
  • ambulans niye çağırmıyosunuz olur mu böyle insanlık ?
  • Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun, keşke insanlık adına ambulans çağırsaydınız. Neyse zaten görenler olmuştur.
    2 Ay önce yağmurlu vahava arabayla şehir dışına çıkarken tam virajda sağ yanımdaki kamyon tekerleklerindeki tüm suyunu cama attırdı, hiç bir şey göremiyorum üstelik sağa doğru viraj sol tarafta büyük su çukuru gibi ayrım (demirli). Aklımdan tek geçen şey Allah'ım sen bizi koru oldu.. Nasıl kurtulduk hala aklım almıyor, bunu da niye yazdım onuda anlamadım ya..Aynı duyguları paylaştığımızdan heralde.

Neyse geçmiş olsun bir daha.

Edit: hay klavye gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magilum -- 23 Nisan 2010; 21:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissYou

ambulans niye çağırmıyosunuz olur mu böyle insanlık ?

Dostum adam bilerek önümüze atladı , onun yüzünden biz ölüyorduk zaten bir kaç araç durdu çağırdı ambulans.

Bu arada yorum yazan , yazmayan ve yazıcak olan herkeze teşekkür ediyorum.
  • Nasıl durmadan devam ettiniz?Allahın hikmeti yazmışsın bir de.
  • Ambulans şart

Aramalıydınız çok ayıp bir kişi belki sizin yüzünüzden hayatını kaybetti
  • geçmiş olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

Nasıl durmadan devam ettiniz?Allahın hikmeti yazmışsın bir de.

İnan o anki sinirle kendini kaybediyorsun.Ambulans bile aklına gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Abdül

Arkadaşlar otobanda araçla gidiyorduk arabada...Herneyse dönücektik birden önümüze araç atladı babam çok seri manevra yaparak kurtuldu az daha demirliklere gömüyorduk , o an şoka uğradım aval aval bakıyordum ölüm aklımın ucundan bile geçmedi şoka girdim , eğer gömseydik oraya yaşama ihtimalimiz sıfırdı son anda kurtardık , o hızla direksiyonu kırınca araç takla atıyordu neredeyse , ama ALLAHın izniyle takla atmadı sağda bir yol vardı oraya girdik herneyse yola devam ettik o ileride bize az daha kaza yaptıran araç demirliklere gömmüş şekildeydi araçtan duman çıkıyordu sanırım şöför sıkışmış içeride çıkamıyordu , o anki sinirle ambulans çağırmadan yola devam ettik.İşte Allahın hikmeti...

Arabada hidrolik mi vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: SmyrneGe

Geçmiş olsun, keşke insanlık adına ambulans çağırsaydınız. Neyse zaten görenler olmuştur.
    2 Ay önce yağmurlu vahava arabayla şehir dışına çıkarken tam virajda sağ yanımdaki kamyon tekerleklerindeki tüm suyunu cama attırdı, hiç bir şey göremiyorum üstelik sağa doğru viraj sol tarafta büyük su çukuru gibi ayrım (demirli). Aklımdan tek geçen şey Allah'ım sen bizi koru oldu.. Nasıl kurtulduk hala aklım almıyor, bunu da niye yazdım onuda anlamadım ya..Aynı duyguları paylaştığımızdan heralde.

Neyse geçmiş olsun bir daha.

• İnsanlık sıfır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.