Şimdi Ara

Azili Hirsizlar soyguncular buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0peth

Para çalardım ha birde halamlarda bayram zamanları çikolata olurdu onlardan araklardım hani yuvarlık gri kaplı çikolatalardan offf süperdi

küçükken biz plan yapıp şekerlerin ve çikolataların durduğu odaya topluca baskın düzenleyip kutularıyla aşırırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: oace

quote:

Orijinalden alıntı: kediyekafatutanfare

Çocukken inşaat'dan tahta aşırıp kulübe yapmıştık Allah affetsin

bende birileri tas dokmustu tek basima ev yapmaya basladim ne kum ne cimento cocuk akli iste ailemle yasarim diye dusunmustum

Biz bir keresinde bütün mahallenin bahçelerini kazıp define arıyotduk tek bulduğumuz şey site kapicisidan okkali bir dayak oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Max bedavasiyla cornettto alip kaciyodum

• Annemim telefonunda her 3 dakikada bir 112 yi arıyordum
    Açıyorlar bende burada bir sürü yaralı var gelin diyordum
    1 ay böyle yapmıştım en sonunda bana sizi mahkemeye vericez diye suratıma kapattılar yaptıklarımı anneme söyledim beni sopayla dövdü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Annemim telefonunda her 3 dakikada bir 112 yi arıyordum
    1 ay böyle yapmıştım en sonunda bana sizi mahkemeye vericez diye suratıma kapattılar yaptıklarımı anneme söyledim beni sopayla dövdü

bende telden cok yapardim itfaiyeyi aramistim trabzon yaniyordu diye

• quote:

quote:

bana diyorlardı adresi söyleyin diye küfredip kapatıyordum hiç unutamam

• küçükken bakkaldan sakız çalmıştım bi kere adam anlamıştı ama bişey dememişti
  • quote:

quote:

quote:

bizim zamanimizda cepler yoktu ev telofonundan kardesimle isletirdim daha cok radyocululuk yapardik rastgele numara cevirip bizim fm dinliyorsaniz su nu bunu kazandiniz derdik

• quote:

quote:

quote:

quote:

bizim zamanimizda cepler yoktu ev telofonundan kardesimle isletirdim daha cok radyocululuk yapardik rastgele numara cevirip bizim fm dinliyorsaniz su nu bunu kazandiniz derdik

• hiç annemin babamın cebinden para almazdım hatta alt komşumuzun oğlu vardı sabah onlara giderdim kocası 100 lira 50 lira bırakırdı cocuk derdi alalım ben almazdım ama dışarı cıktımmı köpek çalar satardım ekibim vardı :D yaşımız 8 9 filan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byvagabond

hiç annemin babamın cebinden para almazdım hatta alt komşumuzun oğlu vardı sabah onlara giderdim kocası 100 lira 50 lira bırakırdı cocuk derdi alalım ben almazdım ama dışarı cıktımmı köpek çalar satardım ekibim vardı :D yaşımız 8 9 filan :D

komsunun oglunun kocasi mi var

• hep arkadaşlarımın oyuncaklarını çalardım. yakalanınca annem babam çok kızardı ama o adrenalin o el çabukluğu hiç bir şeyde yok. şimdi o çaldığım oyuncak arabaları saklıyorum. hepsinin bir anısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Italiano

quote:

hiç annemin babamın cebinden para almazdım hatta alt komşumuzun oğlu vardı sabah onlara giderdim kocası 100 lira 50 lira bırakırdı cocuk derdi alalım ben almazdım ama dışarı cıktımmı köpek çalar satardım ekibim vardı :D yaşımız 8 9 filan :D

çocuğun babası işte . kadının kocası yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Italiano

quote:

İBRETLİK TESPİT
  • ilkokulda sınıfın anasını ağlatmış adamımdır.Ozel okulda okuyordum ihtiyacım yoktu ama sınıftan kitap,kalem,silgi çalmak acayip hoşuma giderdi.sanırım 100 tane kitap çalmışımdır,4-5 sene önce bir okula bağışladım hepsini.
  • 7 yaşındayken anahtarlık hastalığım vardı evde çeşit çeşit anahtarlarım vardı yaz tatilimde teyzemlere gitmiştim orda bir anahtarlık görmüştüm kimsenin olmadığı bir anda onu almıştım
  • Arkadaşımın evinden misket çalmıştım,hem de donuma sokup Bakkaldan sakız çaldığımda oldu daha okula başlamamışken
  • hayatımda bi kere babamın cebinden 10 lira çalmıştım oda uyuyodu zaten bana para vercekti rahatsız etmiyim dedim :D
    3 yaşımdan 6-7 yaşıma kadar arada sırada anaokulundan (tam anaokulu değil annem ve babam çalıştığı için orda vakit geçiriyordum kreş yuva gibi bişey) kalem pastel boya felan çalmışımdır. 1 keresinde sude diye hoşlandığım kızın sarıya yatkın turuncu renkli 18 cm uzunluğunda yaklaşık 7-8 santim boyunda alt ortasında havalı düdük olan balık gibi bi oyuncağı çalmaya kalkmıştım ama farkettiler çaldığımı anlamadılar
  • hepimiz toyentci degil miyiz sindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rigby stuff

küçükken bakkaldan sakız çalmıştım bi kere adam anlamıştı ama bişey dememişti

Ben de bir kere sakız çalmıştım. Ama sonradan içime sinmemişti fazladan para bırakmıştım diye hatırlıyorum. Muhtemelen 14 sene geçti
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.