Şimdi Ara

B Sınıfı HB Otomatik Araç Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben istanbulda bayilere sordum. En basta maslak dogusa. Hep ellerinde esp paketli ibiza var. Onun disinda extra bir opsiyon istediginde, ornegin teknik paket, led vb. 3-4 ayi gozden cikar derim. Agustosta fabrika tatildeymis ayrica. Yani esp paketi disinda opsiyon istendiginde beklemek gerek. Bu bana verdikleri bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zaten fiyatlar ucuzlar diye kasım aralıkta almak istiyordum :D o zaman şimdi mi vercez yani siparişi. Arkadaş ne zor işmiş ya :D
  • Diyorum ya ben cok uzun surediri alamadim bu kararsizlik yuzunden Ama artik karari verdim. Yarin gidip aliyorum ibiza 1.2 dsg style. Bide yarin gittigimde kalmadi falan derlermis. Oturur aglarim artik

• Benim aklım çok karışık hala ya bir yanda toyota yaris var bir yanda ibiza. Bir de arkadaşlar renault clio önerdiler ne zor işmiş bu ya. İşin kötüsü yıl sonu indirimi bekliyim diye düşünürken şimdi araba bulamama olayı çıktı başımıza. Türkiye'de araba almak tam bir sanatmış :D
  • Benim ilk arabam oldugu icin cok zorlaniyorum. Aldigim zaman en az 4 sene degistiremem. Corsaya baktim vites gecisleri hosuma gitmedi. Ayrica makyaj gelcek 2014 te diyorlar. Clio guzel ic malzemesi kotu. Ekrani bile cinden gelen cakma ekranlara benzetiyorum( tamamen benim gorusum ) ayrica otomatigi 44 civariydi. Yaris desen evet on numara fakat hem butceyi asiyor hemde esp ve hillholder yok, polo desen ici bos, dolusu pahali,punto icime sinmiyor vb vb. En mantiklisi ibiza geldi bana f/p olarak

• gazelleleva G kullanıcısına yanıt
    Benim de ilk arabam olacak. Açıkçası daha hepsine binip test sürüşüne çıkmadım ancak orda burda görüp biniyoruz sonuçta. Bugün dsg şanzımanlı araç kullanan bir arkadaşımı aradım. Hem kendisinkinde hem de arkadaşının pasatında hiç bir problem çıkmadığını söyledi. Biraz içim rahatladı açıkçası. Sanıyorum ben toyota yaris ve ibiza arasında karar vericem. Alırsan görüşlerini bekliyorum zira baya aynı durumdayız :D
  • Ruxano R kullanıcısına yanıt
    i20 veya Clio
  • Ben de 1.4 aveo otm. Ltz oneririm. 6 ileri vites gecisleri sarsintisiz.100 hp oldugundan percormansinda da sikinti yok. Esp 8 hava yastigi yekpare sasisi ile segmentinin en guvenli araci. Yokus kalkis destegi var bluetooth far sensoru gibi girla donanimi var.bakmadan gecmeyin bence.

• Punto ya da Ibiza
  • Fiesta titanium 1.6 powershift.100 km hıza 10.5 saniyede çıkıyor.yol tutusu sınıfında en iyisi.40 a bırakıolar.hemde içi dolu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.