Şimdi Ara

B-SUV TAVSIYE SINIRLI BÜTÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
5.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hacimli ama
  • C5a da şu an ciddi indirim var shine bold 1475e bırakıyorlar fiyat almanızı tavsiye ederim
    Yine 2008 dizel allure 1500ün altına inen bayiler var
    Liste fiyatlarına bakmayın mutlaka bayiden fiyat alın
  • Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt

Ayrı mesele o. Matah olsa 308 ve astrada da kullanırlardı

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Anadolu irfanı için bence gayet matah.

c3 aircross eski 2008, crossland vs gibi eski nesil b segment araçların üretildiği platformda üretiliyor. o wiki sayfasındaki c3 bizim bildiğimiz değil yani.

c4 yeni nesil b segment platformda üretiliyor. o platformun da en büyütülmüş versiyonu.

biri b'nin alt sınırı biri bnin üst sınırı gibi bir şey yani.

• puma 1080 olsa gerek diye düşünüyor ve bunların arasından puma diyorum.

içi kötü ama tasarımı iyi, sürüş zevki var ve bagajı kullanışlı.

o bütçeyle bir araba alacak olsa 1.5 kia ceed'den başkasını düşünmezdim. 160 hp bağımsız süspansiyonlu c hb alınabilirken bu araçlara bakmam bile. donanım ve tüketim olarak da bu arabalardan üstün ayrıca.

• Aynı bütçe ile 1140 a omoda lux paket aldım bu hafta teslim umarım,valla hangi araca baksam bu kadar donanım ve fiyat avantajı bulamadım açıkçası 2 lt fazla yaksın sonuçta alırken uyguna aldığım için yakıtı dert etmiyorum sizede şimdiden hayırlı olsun.
  • Hocam gerçekten yüksek olsun, SUV havası alayım diyorsanız Arona'da o lezzet yok. C3 kasa değiştirdi, Aircrossta değişir diye tahmin ediyorum. 1200'e tatmin etmez bence. Puma güzel araç fakat Style donanımda epey eksik var.

Aynı bütçeyle araç bakan biri olarak size iki araç önereceğim:

1-Citroen C4 Shine : Anadolu Yakası bayiileri 1180 civarı fiyatlar veriyor. Hatta direkt bayii söyleyeyim, Citroen Değer 1180 (250k 12 ay %1.99 faiz kredi)
    2-Nissan Juke Platinum: Nakit 1100-1150 arası, 0 faiz kredili +50k olacak şekilde bulabilirsiniz. Yüksek duruşu, tarzı, geniş bagajı, zengin donanımı, motoru ve 7 ileri ıslak kavrama dct sanzimaniyla beraber çok güzel araç olmuş.

Ben bu ikisinden birini tercih edeceğim, sizede hayırlı alışverişler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 21 Kasım 2023; 0:35:13 >
  • Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Citroen değer 1160 verdi.
    Hocam citroen konusunda donanımda yazan güvenlik paketlerinin bazı araçlarda çıkmaması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Platforma falan kafayı takacaksan çok arabayı çok yerden elersin

Araba sürüsünden tut konforuna genişliğine kadar C segmenti.

• Bayan için en mantıklı suv gibi duran b suv öncüsü Nissan Juke oyum Japon dan yana.
  • avcq kullanıcısına yanıt

O konuyu bilmiyordum hocam, öyleyse çok büyük sıkıntı çünkü araç bakarken ilk baktığım donanım çarpışma önleme gibi aktif güvenlik donanımları. O konuyu çok detaylı irdelemek lazım.

• Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Ekim 2023 öncesi üretilen araçlarda yokmuş. Citroen c4 konusuna bi bak istersen
  • avcq kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam, teşekkür ederim

• commandx gibi Chery çalışanlarına inanıp o paraları Çin malına gömmeyin ..illa Çin malı alacaksanız ,piyasaya yeni markalar geliyor..en ucuzu hangisi ise onu alın..nasılsa elinizde dağılacak ve 5 yıl sonra aldığınızın %25 ine satacaksınız, hiç olmazsa zararınız az olur..Ama yazdıklarınızdan C3 AirCross sizi tatmin eder

• Kasım sonu gittim ve c4x shine paket aldım.
    Önce c3 ac nin test sürüşü yaptım sonrası bu modelin de test sürüşünü yaptım ve vites geçişleri süspansiyon çok hoşuma gitti .
    Umarım doğru bir karar almışımdır .
    Aralık ortası araci teslim edecekler .
    Herkese teşekkürler 🫶
  • en1gma kullanıcısına yanıt

biz de aldık bakalım hayırlısı ,umarım pişman olmayız :)

• infesta kullanıcısına yanıt

Allah kaza bela vermesin dostum

• infesta kullanıcısına yanıt
    Allah ım kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun.Ben de düşünüyorum shine bold paketini. Siz shine paketi kaça nerden aldınız?
  • 1.200 e gebzeden aldım daha teslim etmediler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.