Şimdi Ara

B450 Tomahawk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu anakartı almak istiyorum. Fiyatı da uygun geldi açıkçası. Ne dersiniz alınabilir mi? Yoksa başka modellere yöneleyim.
    inventus
    MSI B450 TOMAHAWK AMD B450, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, ATX Anakart - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=9646

Linkin üstüne tıklamadan kopyalayıp çubuğa yapıştırınca açılıyor link dostlar. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crukosu -- 15 Kasım 2019; 21:45:46 >

• ryzen 1000 ya da 2000 serisi için 10 numara anakart ancak 3000 serisi işlemci ile kullanacaksanız b450 tomahawk max sürümü çıktı yeni. ben 3700x ile kullanmak için aldım tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

ryzen 1000 ya da 2000 serisi için 10 numara anakart ancak 3000 serisi işlemci ile kullanacaksanız b450 tomahawk max sürümü çıktı yeni. ben 3700x ile kullanmak için aldım tavsiye ederim.
    2000 serisi ile kullanacağım. Ama tabi ki ilerisi için düşünürsem max benim için daha iyi olur. Yorumunuz için teşekkür ederim :)
  • crukosu C kullanıcısına yanıt
    Max olmayan versiyonu da 3000 serisini destekler BIOS güncellemesi sonrası, eğer ilk olarak 2000 serisi alacaksanız max olmayanını da alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla BIOS görünümü dışında bir kaybınız olmuyor.
  • VRM tasarımı sağlam, soğutucuları büyük bir anakarttır. Max serisini almasan bile, anakarta işlemci takmandan bios update yapabiliyorsun.

• 2600 ile kullanılacaksa normal B450 Tomahawk alın bence.
  • İnventus'a söyleyin, BIOS'u güncelleyip gönderirler. 3000 serisiyle kullanacaksanız yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: milesbroke

Max olmayan versiyonu da 3000 serisini destekler BIOS güncellemesi sonrası, eğer ilk olarak 2000 serisi alacaksanız max olmayanını da alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla BIOS görünümü dışında bir kaybınız olmuyor.
    Yardımınız için çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canman09

VRM tasarımı sağlam, soğutucuları büyük bir anakarttır. Max serisini almasan bile, anakarta işlemci takmandan bios update yapabiliyorsun.

Yardımınız için teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

İnventus'a söyleyin, BIOS'u güncelleyip gönderirler. 3000 serisiyle kullanacaksanız yani.
    Aslında 2000 serisi ile kullanacağım. Sonradan bios güncelleyebilirim. Yardımınız için teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.