Şimdi Ara

BABA OLMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baba olmak nasıl bir duygu ilk hissedilen ne ya esasında sorabilinecek bir yığın soru var ama forumdaki babalardan cevapları bekliyorum

• vallaha bu konuyu 5 ay sonra açsaydın sana cevap verirdim. şimdiden heyecanı sarmaya başladı beni. çok güzel bir duygu. çocukluğumu babamla yaptıklarımı hatırlıyorum. ve şimdi.
  • İlk olarak ne hissedeceğini bilemiyorsun.. Ulan buda ne? Napacaz bunu falan diyorsun?

Bazen güzel, bazende çıldırtacak kadar kötü olabiliyor.. :)
    Mesela gecenin 3'ünde yatağından kaldırılıp oyun oynamak zorunda kalabiliyorsun. Yada ne bilim senin oturduğunu gördüğü anda elinden tutup sana evin tüm odalarını gezdirebiliyor.....

Ellerinizden öper benim 1.5 yaşında oğlum var. Bu aralar en çok sevdiği şey beni bilgisayarın başından kaldırıp kendisi foruma takılmak istiyor :)....

Ne bilim aklınıza gelebilecek bilimum işkenceler işte...

Akşama kadar işte yorul, eve gel evdede oturmak yok... Böle bişi...

Tabi birde sana sarılıp "BUB-BA" veya "BA-BA-CI" deyip ÖPTÜĞÜ zaman dünyalara bedel....

Kısaca anlatılmaz yaşanır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supersistem -- 26 Ekim 2005, 10:28:31 >
  • Yani dünyada herşeye değer heralde bir öpücüğü yada baba demesi??
    quote:

Orjinalden alıntı: supersistem

İlk olarak ne hissedeceğini bilemiyorsun.. Ulan buda ne? Napacaz bunu falan diyorsun?

Mesela gecenin 3'ünde yatağından kaldırılıp oyun oynamak zorunda kalabiliyorsun. Yada ne bilim senin oturduğunu gördüğü anda elinden tutup sana evin tüm odalarını gezdirebiliyor.....

Ellerinizden öper benim 1.5 yaşında oğlum var. Bu aralar en çok sevdiği şey beni bilgisayarın başından kaldırıp kendisi foruma takılmak istiyor :)....

Tabi birde sana sarılıp "BUB-BA" veya "BA-BA-CI" deyip ÖPTÜĞÜ zaman dünyalara bedel....

• supersistem resimlerini "yaşama sebebim" topic ine bekliyoruz
  • +1
    Aynen öle..

quote:

Orjinalden alıntı: aka_akrep

Yani dünyada herşeye değer heralde bir öpücüğü yada baba demesi??
    quote:

Orjinalden alıntı: supersistem

İlk olarak ne hissedeceğini bilemiyorsun.. Ulan buda ne? Napacaz bunu falan diyorsun?

• Ok...

quote:

Orjinalden alıntı: arghhh

supersistem resimlerini "yaşama sebebim" topic ine bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.