Şimdi Ara

baglantida sorun mu var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 dakikadır google bile acmiyor .sizde durum nasıl?

• Msnden bi anda düştüm ve giremiyorum.Hay ben bu Telekomun ........
  • bir kaç site hariç bende de hiç bir site açılmıyor.
  • bende gayet iyi, sorun bölgesel sanırım yine
  • Kesinlikle Bölgesel Dikkat ettim pulp adana HRMNKY konya Muraty konya ben Karaman bendede aynı sorun var google.com bile açmıyor Sanırım DNS'de bir problem war orada kimse yoktur ancak sabah yaparlar öğleni bulur belkide puffff
  • Arkadaşlar modemi restartlamayı denemeyin.Sorun düzelmiyor
  • Adsl yi aradım Ankarada çalışma var dediler. Gidip gidip geliyor.Sorun bizde değil arkadaslar merak etmeyin.
  • Ah Ankara Ah.Ah tepemizdekiler ah.Akrabalarınızın sayısı gün geçtikçe artıyor :D
  • resmen ortadou ulkesınde yasıoz yaw.
  • Ortadoğu da İsrail var ve oranın neti nasıldır düşünemiyorum bile.Ah şu 3g altyapısı gelse o zaman görür TTNet.Arkadaşlar bence 12ay abone olana modem veriliyor kampanyasına katılmayın.6ay içinde büyük değişiklikler olacak bence
  • arkadaşlar dediğiniz gibi sorun bolgesel.

saat gece 3 ten sonra konyanın konay dışı ile bağlantısı gitti. selcuk üniversitesinin sitesi ve konya içinde bulunan sitelere bağlanabiliyordum :S

su ana sorun çözülmüş gibi ama ara ara kopmalar oluyor.

bir ara korktum modem mi uctu diye ama sonra anladım ki sorun herzamanki gibi telekomda :S
  • Bendede ayni sorun hala devam ediyor....bende konyadayim bu ikinci seferdir boyle oluyor baslarim boyle alt yapiya bi laf vardir yiyemeyecegin y........... altına girme telekom yazıklar olsun sizin vereceginiz hizmeyte resmen adam soymaktır bu...baglantım yok erisim nerdeyse 1 saat icinde ama kota takır takır sayıyor yuhhhhhhhh size yuhhhhhh
  • arkadaslar bu 3. gün ve haala bağlantım 10kpbs!!!!

sizde düzeldimi bğalntı sorunu ??

• Bende düzgün.2 hafta kadar önce bendede öyleydi.Bölgesel olmalı
  • Bölge çalışması falan hikaye galiba ben kıllanmaya başladım bu işten, konuyla ilgili bir başlık açtım.

http://forum.donanimhaber.com/m_10938067/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xander -- 11 Aralık 2006; 18:40:16 >
  • hala devam ediyor bende 3.gün
  • 4.gün düzeldi taaaki ben dun arıza kaydı bırakıp hem bize bi gorevlinin gelmesini saglayarak hemde beni telefondan arayarak arızanın halledildigi soyleyene denk...Yoksa bu devirde ac tavuga yem vermiyorlar
  • bugün bende de var yavaşlama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.