Şimdi Ara

BAJAJ ve HERO 2014 te ülkemizde... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
13.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence motor alacaklar acele etmesin,bunlara para verilmez kaldıki para etmez ,hondanın ve yamahanın yeni 300 400 lük makşinaları gelecekmiş,özellikle hondanın cbr300 ve cb300 çok iyi görünüyor
  • makineler 4 lirayla 7 lira 300 lük honda diyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arge48 -- 20 Mart 2014; 19:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arge48

makineler 4 lirayla 7 lira 300 lük honda diyosun

kardeşim haklısında 7 lira hindistan malına verip 2 sene sonrada hurdaya cıkaracağına 12-14 lira verir honda alır 10 sene hatta temiz kullanırsan 12-13 sene kullanırsın,şu lafı severim
    dandik mal alacak kadar zengin değilim ;)
  • aknbrn kullanıcısına yanıt
    aynen de işte bütçe bu yoksa fiyat arttıkça artar
  • pulsar almayı düşünenler çekinmesin arkadaşlar.
    pulsarın karşılığı duke 200 dür. duke ün fiyatı da belli.
    pulsarlar gelsin satılsın iyi olduğu anlaşılacak,izleyelim görelim.

http://www.motorbeam.com/bikes/bajaj-pulsar-bikes/ktm-duke-200-vs-pulsar-200-ns-shootout-review/

http://www.topgear.com/india/car-gallery/step-brothers-bajaj-pulsar-and-ktm-duke/itemid-89

• züğürt tesellisine gerek yok. ktm parçalarının bir kısmını aynı fabrikada ürettiriyor olabilir ama buna güvenip kimse ktm kalitesinde demesin. en başta motorları farklı. ktm avusturyada kendi kontrolun kendi parçalarını çoğunu yapıyor zaten. benzer olanda sadece duke 200 olabilir.
    http://www.izlesene.com/video/ktm-390-duke/6934455#
    6.dakikadan itibaren anlatıyor.
    bu da ktm fabrikası.
    http://www.izlesene.com/video/ktm-fabrikasi/6986173?utm_source=player&utm_medium=referral&utm_campaign=player_clicktag_izlesene_embed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arge48 -- 21 Mart 2014; 13:20:58 >

• arge48 kullanıcısına yanıt
    ....
    bu alştın elbiseli adamın facesine bakın,rda kendi yaptığı bir motor var aklını alır adamın :)))) link atıyorum tıklayın :))

https://www.facebook.com/profile.php?id=556401377&fref=ts
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknbrn

quote:

Orijinalden alıntı: arge48

makineler 4 lirayla 7 lira 300 lük honda diyosun

kardeşim haklısında 7 lira hindistan malına verip 2 sene sonrada hurdaya cıkaracağına 12-14 lira verir honda alır 10 sene hatta temiz kullanırsan 12-13 sene kullanırsın,şu lafı severim
    dandik mal alacak kadar zengin değilim ;)

Bajaj ve Hero Dünya devleri. Hindistan'daki satışlar dışında pek çok lokasyonda satılıyor bu markalar. Ayrıca Honda ve Kawasaki ile uzun yıllar ortaklık yapmışlar. (Ki Kawa ile hala ortak üretim söz konusu)
    Bence bu markalara m.k atmak yerine Türkiye'ye geldiklerine sevinmeliyiz.
    Japonlar 600cc altında günden güne kalite düşürürken (genel için konuşuyorum) yükselen bu gibi markaların tercih edilmesi yerinde olacaktır ki Japonlar kendilerine çeki düzen versinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ufuqito kullanıcısına yanıt
    yok kardeşim kötülemek için demedim tabiki iyiki geliyor,bunlar olmasa honda kavasaki felan heptren fiyat uçurur fakat,bunlara yakın fiyattaki honda vb markaları,biraz daha para ekleyip almak daha mantıklı değilmi,bizim millettin zihniyet,marka olsunda ne olursa olsun zihniyeti bide yani,
  • gidip bizzat denedim arkadaşlar bilip bilmeden sıkıp durmayın malı kötülemeyin, çin mallarının şişirilmiş fiyatlarını düşünürseniz bajajın motorları o paraları sonuna kadar hakeder. üşenmeyin test motoru olan bi bayiye gidin kendinizde görün

bitane vtr buldum,tertemiz 8,5 fiyat çekti al aşşa ver yukarı 7,5 anlaştık,önce motorun vergileri trafik cezaları çıktı,onları yatırdı muayenesi geçmiş muayeneye gitti,bu sefer tek kişilik yazıyomuş ruhsatta muayeneden geçmemiş,ruhsatı düzeltecekler tekrar muayeneye gidecek felan filan,bu ne kısmetsizlik arkadaş :)))
    üstüne düşme bu kadar olur halledililr . kazasız belasız olsun yeter. parayı düşsene sonra sen zaten devir alırken değiştirtirsin ruhsattan. vizesiz ssatış olmuyor mu artık.
    yok muayene olmadan satışı kaldırmışlar,motor tertemiz olacakmış,sahibinide anlamadım,sezon yeni açıldı ya,gezmek istiyo heralde biraz,yolda yakalayıp çevirmiştim adamı,tmm filan satarım dedi,şimdide oyalıyo gibi bi his var içimde,son günlerimimi geçireyim diyo ne diyo anlamadım
    http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-honda-vtr-250/sifir-tadinda-hatasiz/4842475 bu kadınında kafası kaçmış,fiyata baksana
    2010 model bir de temiz görünüyo motor olabilir. olabilir bekle bakalım acele etme:D
    adam dedi abi biraz bekle,seçimleden sonra vericem diyo :D normal adam beni bulmaz zaten ,sanki başbakanlık seçimleridegirecek
  • iyi sallamışsınız hintliye.. "7 buna verileceğine 14e honda alınır" bende diyorum ki 14 e honda alınacağına 22 ye ktm alınır ktm nin %31 hissesini almış adamlar. Adamlarda para gani çinlilere para verileceğine buna binilir.. en azından giderken vida dökmez..

kawasakiyle ortak motosiklet üretiyorlar. teknolojileri kötü değil adamların..

Kasım 2007'de, Hint motosikler üretici Bajaj Auto Ltd, KTM Power Spor AG'nin (KTM Sportmotocycles AG'nin ana şirketi) %14.5 hissesini satın aldı. İki şirket KTM'nin su soğutmalı, 4 zamanlı 125 cc ve 250 cc motorlar için Bajaj'a know-how sağlayacağı, Bajaj'ın ise Hindistan ve diğer Güneydoğu Asya ülkelerinde bazı KTM ürünlerin dağıtımı devralacağı, Bajaj`ın Kawasaki ile ortak KTM 125 Duke modelini üreteceği bir işbirliği anlaşması imzaladı. Aralık 2007'de Bajaj kendi hisselerini %20'nin üzerine çıkarttı. Bajaj Auto şu anda KTM'nin 31,72% hissesine sahiptir.[2] İsveç motosiklet şirketi Husaberg AB ve Hollandalı WP Suspension şirketleri KTM Grubu'nun iştirakleridir kaynak: wiki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.