Şimdi Ara

bakın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık beyler ortak arıyorum diye veya charım çalındı şu dolandırdı o çaldı bu yürüttü falan filan yazmayın foruma ortak arıyoruma deli oluyom zaten git tanıdığınla ortak ol adam ortak oluyo 1 sa sonra charım çalındı yeter yaw baydınız ortak olmayın o zaman

• quote:

Orjinalden alıntı: KoBe24

artık beyler ortak arıyorum diye veya charım çalındı şu dolandırdı o çaldı bu yürüttü falan filan yazmayın foruma ortak arıyoruma deli oluyom zaten git tanıdığınla ortak ol adam ortak oluyo 1 sa sonra charım çalındı yeter yaw baydınız ortak olmayın o zaman

çok doğru söyledin
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoBe24

artık beyler ortak arıyorum diye veya charım çalındı şu dolandırdı o çaldı bu yürüttü falan filan yazmayın foruma ortak arıyoruma deli oluyom zaten git tanıdığınla ortak ol adam ortak oluyo 1 sa sonra charım çalındı yeter yaw baydınız ortak olmayın o zaman
    doğru söylüyorsun çok haklısın kardesim
  • dostum yani özellikle biriyle ortak olmak istiyosan msn war e-ail war pm at veya

yoksa da adresi çalınıyo sonra charımı çaldılar diye zır zır ağlıyor

bi tane daha...

adam ortak olalım demiş sonra gsboy ile olmuş tam dürüst adamını(!) bulmuş o da muhtemelen çalmış şimdi ağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoBe24 -- 9 Nisan 2007; 22:11:56 >
  • allah tamda adamı sinir o gs boy denilen mahlukat bu arada dostum link kırık galiba
  • düzeldi
  • Bu Konuyu Açmanın Amacını Hala Anlayamadım
  • kaptan güsel açtı sen kapat bunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.