Şimdi Ara

BAKIRKÖY DERSHANE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Final,boğaziçililer,sentez,edim,Murat, Nazmi arıkan,birey,limit Bilgi,kavram,birce?? hocaları derste görme imkanım olmadığı için hangisi iyidir bilemiyorum bunlardan birine giden ya da hocalarla ilgili bilgisi olan???

• Yapay Zekanın Yanıtı

Bakırköy Dershane Önerileri

Bakırköy'de ikamet ediyorsan ve dershane arayışındaysan, bu bölge Türkiye'nin en iyi eğitim kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Uygun bir dershane seçmek, akademik başarı yolunda önemli bir adımdır ve bu nedenle karar vermeden önce dikkatlice araştırma yapmak önemlidir.

İşte Bakırköy'de yer alan ve dikkate alınması gereken bazı dershaneler:

• Bakırköy Dershaneleri: Çeşitli dersler için hazırlık programları sunan köklü bir kurum.
    • Sentez Dershanesi Bakırköy: Donanımlı öğretmen kadrosu ve kapsamlı müfredatı ile tanınır.
    • En İyi Bakırköy Dershaneleri: Yüksek öğrenim hedeflerini gerçekleştirmene yardımcı olmak için tasarlanmış özel programlar sunar.

Dershane seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmalısın:

• Başarı Oranları: Geçmiş yıllarda öğrencilerin üniversite sınavlarındaki performansı.
    • Öğretmen Kadrosu: Deneyimli ve nitelikli öğretmenlerin varlığı.
    • Müfredat: Ders konularının kapsamı ve derinliği.
    • Tesisler: Ders çalışma ve öğrenme için uygun fiziksel alan.
    • Yorumlar: Mevcut ve eski öğrencilerden gelen geri bildirimler.

Bakırköy Sentez Dershanesi Yorumları

Sentez Dershanesi Bakırköy şubesi, öğrencileri arasında olumlu yorumlar almıştır. Öğrenciler, nitelikli öğretmenleri, kapsamlı ders notları ve destekleyici öğrenme ortamından bahsetmektedir.

Karar verirken Bakırköy dershanelerine yönelik online yorumları ve sosyal medya incelemelerini okumak faydalı olacaktır. Bu bilgiler, her bir kurumun güçlü ve zayıf yönlerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Öğrenim yolculuğunda başarılar dileriz!

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Up upp , banada tavsiye lazım arkadaşlar..
  • Finali ele, final iyi değil. Kitapları kalitesiz. Halen ÖSS kitapları dağıtıyorlar kapağını değiştirerek. Bence bireye git. Kitapları iyidir. Hocaları da iyiyse ne âlâ.
  • Sorloth'un Fenerbahçe'ye attığı golü ararken bu başlık çıktı karşıma :) dershane olayına okul yıllarımdan beri takıntılıyım.o yüzden bu tip tavsiyeleri denk gelirsem üşenmeden her foruma yazıyorum. hatta DH de bir foruma daha yazdım bunu. Bakırköy sentez en son içime sinen tek yer oldu.
    şöyle ki: yıllarca boşuna gittiğim dershanelerden mi bahsedeyim boşuna mezuna kalmamdan mı. Bakırköyde oturan ve taa anadolu lisesi sınavından beri buralardaki dershaneleri bilen biri olarak şu anda bakırköy sentez eğitim baya öne çıktı. Kendi zamanımda Final'e gitmiştim ama tabi o zaman bambaşkaydı Final. Şimdi söz konusu bile değil oraya iyi demek. kuzenim üniversiteye hazırlık için 2018'dre Açıya gitti, cidden olay mcdonaldsa bağlamış orda da. bi dolu öğrenci var, kimse kimsenin umurunda değil. Dediğine göre kuzenimin 1-2 sınıfa iyi öğrencileri toplayıp sadece onlara kastırıyorlarmış. Yani demem o ki sülalece dersdhanelerden çok çektik. 2 sene önce sentez i bakırköyde yeğenime butik dershane ararken önceki sene oraya kızını gönderen bi arkadaş tavsiye etti de rahat ettik. yani demem o ki benim gibi, cidden karşınızda ne dediğini bilen gerçek eğitimci görme takıntınız varsa sentez bayya iyi. klişe bi rehberlik yapmıyoruz demişlerdi cidden ne demek istediklerini sonra anladım. (Not: yeğenim bezmialem diş tam burslu kazandı:))

• Bakirkoy dershaneleri hakkında bir bilgim yok ama genel anlamda 20 yillik bir ogretmen ve veli olarak Dershane seçiminde benim ilk baktığım öğretmenlerinin tecrube yili daha önemlisi o kurumda calisma suresi. Ogretmin sikulasyonunun cok old dershanelerden uzak durun. Bu sene yep yeni kadro kurduk vs yalanına da inanmayın. Parasını vermediği veya memnun edemediği ogretmenler kaçmıştır. Çok kalabalık dershanelerden uzak durun yeterince rehberlik ve başarı, konu eksiği takibi yapamazlar. Seviye sınıfı yapan dershaneleri seçin rekabet iyidir. Deneme derslerine katilin suan bir cok dershanede dersler başladı
  • Açı tam İstanbul'un özeti. Çok kişi var kargaşa var fırsatını kullanabilen vezir oluyor kullanamayan rezil
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.