Şimdi Ara

Balkonumdaki Ölü Kuş[SS] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
10.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozanozsavas

şüphelinin en yakınında olabileceğini hiç düşünmedün mi ? kardeşin de olabilir.

Bunu hiç düşünmemiştim.Aslına olabilir çok soğukkanlı söyledi bana gördüğünü .
  • şüphelerim kuvvetleniyorr
  • Polisi ve ambulansı aradım olay inceleme yolda şerit çekin balkona
  • Atmaca tarzı bir yırtıcı kuş saldırmış olabilir, dikenli tele veya sivri bir yere çarpıp yaralanmış olabilir her şey olabilir. Kuşlar bu tür yaraları eğer uçuyorsa hemen hissetmez vücudu sıcakken ondan balkona halsizleşip konmuştur ve orada ölmüştür tahminimce. Al bir poşetle at çöp çöp konteynerına işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Schindler

Balkonumdaki Ölü Kuş[SS]

İşsiz arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

karga kedi veya martı saldırıp iç organ ve dış hasar nedeniyle kuş balokonunuzda vefat etmiş allah tahsilatını affetsin mekanı kuş cenneti olsun..

Taksirat.
  • Evet arkadaşlar güzelce paketleyip, çöp konteynırına attım.İlginç bir deneyim oldu.Faili bulunamasa da yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler
  • Otopsi yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

karga kedi veya martı saldırıp iç organ ve dış hasar nedeniyle kuş balokonunuzda vefat etmiş allah tahsilatını affetsin mekanı kuş cenneti olsun..

kuş cenneti
  • havalı tüfekle biri indirmiştir
  • bu kuş bence ölmeden önce uçuyomuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Otopsi yap.

Eldivenle inceledim biraz, pek silah yarasına benzemiyor.Derisi yüzülmüş.Bir yere takılmış olabilir ya da kedi saldırmış olabilir.En sonunda da benim balkona konmuş zavallı, son nefesini vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: slt

bu kuş bence ölmeden önce uçuyomuş

Of nerden buluyorsun böyle şeyleri ya :DDDDDDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuray_jack

quote:

Otopsi yap.

Eldivenle inceledim biraz, pek silah yarasına benzemiyor.Derisi yüzülmüş.Bir yere takılmış olabilir ya da kedi saldırmış olabilir.En sonunda da benim balkona konmuş zavallı, son nefesini vermiş

Derisi yüzülmüş ise veya ısırık izi var ise kedi saldırmıştır, seneler önce atalarda geziyordum kedi hızlı bir şekilde gelip yerde duran kumru cinsi kuşu kapıp kömürlüğe doğru koşmaya başladı bende arkasından koştum kömürlüklerden birine girdiğini gördüm bu girdikten sonra bunun girdiği yere geldim kafamı çevirmem ile kuştan bir ısırık alıp çiğnemeye başladı öyle iğrenç bir durumdu ki anlatamam

• quote:

Orijinalden alıntı: slt

bu kuş bence ölmeden önce uçuyomuş

bende, senin bu konuya mesaj atmadan önce düşünebildiğini sanıyordum.
  • quote:

quote:

quote:

Otopsi yap.

Derisi yüzülmüş ise veya ısırık izi var ise kedi saldırmıştır, seneler önce atalarda geziyordum kedi hızlı bir şekilde gelip yerde duran kumru cinsi kuşu kapıp kömürlüğe doğru koşmaya başladı bende arkasından koştum kömürlüklerden birine girdiğini gördüm bu girdikten sonra bunun girdiği yere geldim kafamı çevirmem ile kuştan bir ısırık alıp çiğnemeye başladı öyle iğrenç bir durumdu ki anlatamam

Doğanın kanunu bu dostum, iğrenilcek birşey yok o kadar

•  Balkonumdaki Ölü Kuş[SS]
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbretlik Üyelik

Balkonumdaki Ölü Kuş[SS]

Evet dostum tebrik ederim.İpuçlarını büyük bir ustalıkla birleştirip, foyamı ortaya çıkardın.Bu DH'lilerin gözünden hiçbirşey kaçmıyor.Yine yutturamadık

Not:Fantezi dünyana hayran kaldım.

• quote:

quote:

Balkonumdaki Ölü Kuş[SS]

Evet dostum tebrik ederim.İpuçlarını büyük bir ustalıkla birleştirip, foyamı ortaya çıkardın.Bu DH'lilerin gözünden hiçbirşey kaçmıyor.Yine yutturamadık

Not:Fantezi dünyana hayran kaldım.

Balkonumdaki Ölü Kuş[SS]

• quote:

Balkonumdaki Ölü Kuş[SS]

adam fantezici
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.