Şimdi Ara

banlanan arkadaşlar yada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt arkadaşlar 4 gün önce banlanmıştım ing olmadığından mesaj atamıyodum bi şansımı deniyim dedim türkçe olarak yazdım ve bugün cevap gelmiş hemde türkçe neyden banlandığımı kaç gün banlandığımı yazmış sizde artık ing yazmanıza gerek kalmadı

RESİM KOYUCAKTIM AMA NASIL KOYUCAĞIMI BİLEMEDİM

• HAYIRLI OLSUN NE DİİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: :ÇaRşI:

ewt arkadaşlar 4 gün önce banlanmıştım ing olmadığından mesaj atamıyodum bi şansımı deniyim dedim türkçe olarak yazdım ve bugün cevap gelmiş hemde türkçe neyden banlandığımı kaç gün banlandığımı yazmış sizde artık ing yazmanıza gerek kalmadı

Yalan. ALLAH bilir sen trkoya yazmışındırbelkide doğrudur çocuğun günahı almayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ulaşomerta

quote:

Orjinalden alıntı: :ÇaRşI:

ewt arkadaşlar 4 gün önce banlanmıştım ing olmadığından mesaj atamıyodum bi şansımı deniyim dedim türkçe olarak yazdım ve bugün cevap gelmiş hemde türkçe neyden banlandığımı kaç gün banlandığımı yazmış sizde artık ing yazmanıza gerek kalmadı

Yalan. ALLAH bilir sen trkoya yazmışındırbelkide doğrudur çocuğun günahı almayalım

le adam yalan mı sölicek ya.sende warya, deli deli konuşma hade bakim

• Yeni türk gm ler geldi bi de ben atim bakalım belki msj gelir..
  • Neden banlanmışın peki
  • koxper partysindeymişim !
  • quote:

Orjinalden alıntı: __:__PegA__:__

Yeni türk gm ler geldi bi de ben atim bakalım belki msj gelir..

Gm oyun içi tester demektir,e maillere cevap vermezler...
  • benim charda banlandı +3 ib ve +2 ix falan vardı nerden msj atılıo acaba ? bende atcam
  • arkadaşlar cs de artık türk elemanlarda bulunmakta TÜRKÇE olarak cs ye msj yazabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.