Şimdi Ara

Banner Değişşim Merkezi ve Toplist

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar iki ayrı siteyle karşınızdayız.

Site 1

www.backlinkkazan.com - Banner Değişim Merkezi

İsim konusu garip gelebilir ancak ilk yola çıktığımızda seo ve backlink rehberi olarak düşünmüştüm ancak daha sonra karar değiştirdim, araştırdım tr de çok fazla yayın yapan banner değişimi sistemi bulunmuyor ve bu konuda bir site açmaya karar verdim.

sistemin işleyişi;

* İlk üyelik bonusu 500 Kredidir
    * Her 1 gösterim için 1 kredi
    * Her tıklama için 3 kredi kazanırsınız.
    * 1 üyelikle istediğiniz kadar site ekleyebilirsiniz. Diyelim ki iki siteniz var ama sadece birinde bannerimizi yayınlıyorsunuz, sorun değil iki site ekleyerek birbirleri arasında kredi yönetimi yapabilirsiniz.
    * 1 siteye istediğiniz kadar banner ekleyebilirsiniz. Yani bir site için 3 banner eklediniz diyelim 3 banner ayrı ayrı yayınlanacaktır. En çok gösterilen ve en çok tıklanan banneriniz size gösterilecektir.

Flash banner ekleme özelliği eklendi

Sistemde şu an için sadece 468x60 bannerler kabul edilmektedir. Siz daha büyük boyutlarda yüklesenizde o ebatta gösterecektir.

Banner istatistikleriniz günlük/haftalık/aylık ve yıllık olarak gösterilmektedir.

Sistem otomatik olarak sadece ücretli olan domainleri kabul ediyor. Ancak admin@backlinkkazan.com adresine mail atarsanız size yardımcı olurum. Ayrıca sisteme DH'den üye olanlar üyelik adınız mail olarak atarsanız +100 krediniz eklenecektir. Kullanılan script büyük ölçüde türkçe. Türkçeleştirme işlemimiz devam etmektedir.

Site 2:

www.ilk100.org - Toplist

Sitemiz bir toplist sitesidir. tamamen türkçedir. Ücretsiz üye olduktan sonra size verilen kodu sitenizde uygun yere yerleştirdikten sonra detaylı istatistiklerinize ulaşabilirsiniz. Günlük tekil hit bakımından ilk 3 sıraya giren kullanıcılarımızın bannerleri otomatik olarak yayınlanacaktır. Sİtenizi eklediğinizde listede pagerank değeriniz otomatik olarak yayınlanacaktır. Kullanıcıların siteniz hakkında ne düşündüğünü belirtmesi için puanlama ve yorum özelliği mevcuttur. Herhangi bir soru ve sorununuz için admin@ilk100.org adresinden mail atabilirsiniz. Ayrıca sitenize yerleştirdiğiniz kodla beraber toplistte kaçıncı sırada olduğunuzu görebileceksiniz.

Toplist sitesi olduğu kadar detaylı istatistiklerinizi görme bakımından bir nevi sayaç olarakta kullanılabilir.

Arkadaşlar ayrıca 2 sitenin ortak bir forumu olsun istiyorum. Mybb konusunda bilgili, seo, backlink, pagerank konusunda bilgili arkadaşlar eğer isterlerse forumda adminlik ve moderatörlük vericem. Bu konu için hiç bir ücret talep etmiyor ve vermeyi düşünmediğimi belirtmek isterim. Adminlik ve moderatörlük yapmak isteyen arkadaşlar yunus.karipcin@yahoo.com.tr msn ve mail adresinden ulaşabilirler.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc-copat -- 28 Aralık 2010; 3:15:26 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.