Şimdi Ara

Barbar Klasör Kilidi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, daha önce barbar klasör kilidini (v.4.0) sorunsuzca kullanmaktaydım. 2 aydır şehir dışındayım, geldiğimde gördüm ki, daha önceden kilitlenmiş dosyaya sağ tıkladığımda klasörü çöz seçeneği gözükmüyor. Normal klasörleri sağ tıkladığımda ise şifrele seçeneği çıkıyor. Ayrıca programı başlat-> programlardan çalıştırmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Bende programı uninstall edip tekrar kurmak istedim fakat download ettiğim bu programa ait tüm setuplar runtime error 53 veriyor.

Sizce sebebi ne olabilir?

Ayrıca daha önceden kilitlenmiş dosyalarımı nasıl açarım?

Official sitesi açılmıyor, verdikleri mail adresi de "böyle bir mail kutusu yok" cinsinden bir cevapla geri dönüyor.

10 gb kadar verim var, hiçbiri cd lenmedi. Bir yardım lütfen..

• Ya o programı ben de Kullanıyordum zamanın da Aynı sorunla bir çok kez karşılaştım sadece ben değil 1,2 ark da da aynı sorun oluyo valla çözümüne gelince bulamadım Daha fakat Ben Yüklüyordum hata veriyodu aradan 2 gün geçiyodu program kendi kendine açılıyodu ya da Silip tekrar kuruyodum üst üste ozaman düzeliyodu çok saçma bi program dı sorunu bulamamıştım. Ama heral de Windows Xp den kaynaklanan bir sorun olması gerek çünkü 98 vs böyle hata vermiyodu onu biliyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 23 Ekim 2006; 1:20:06 >
  • bendede aynı sorun oluştu bende programın ksayolunu masaustune attım onun uzerine sürükleyince şifreleme ve çözme yapabiliyorum ....

2. seçenek şifreli dosyalarını winrar ile rar la sonra rar dan çıkart
  • dosyalar başka diskte ise c ye ormat atınca çözülmez mi acaba??
  • barbar 3.0 ı ü yukleyin,onun menuden giriliyor klasor acma filan sorununuz cozulur.
  • hocam barbar 3.0 ıda bulamıyorum ki yahu...
    eğer sizde varsa ekekezoglu@gmail.com a gönderebilirmisiniz?
  • gonderdim,umarım işine yarar,programı acıp sifreli klasorunu bulup sececeksin ve sifreni gireceksin.
  • eyvallah problem çözüldü ama lanet olsun ki, bu şifrelenmiş klasörün içinde 1 gb lık kadar bir rar vardı, o rar şu an yok :( nasıl bir saçmalık anlamadım gitti..
  • gizli dosyalari goster de,eger cikarsa adinin sonuna .rar ekle bu sorun da giderilir.
  • çıkmadı be hocam.. Hay edeyim ben böyle işin içine..

Bu programa alternatif bir şifreleme programı biliyor musunuz? Bir daha barbar'ı kullanırsam 2 olsun..
  • sayet diyorum hem sifreleyip hem de gizli dosya yaptıysan,yaniden acıldıgında,dosyanın hem uzantısı kayboluyor hem de ismi değişiyor,mesela 001 gibi isimler alıyor,tum klasoru sectiğinde 1 gb lık extra veri var fakat dosyayı goremiyorum diyorsan dosyalara iyi bak adı değişmiştir,hiç olmadıysa elinde bir linux live cd gibi bisey varsa sistemi onunla acıp işletim siteminden kaynaklanan bir sorunsa bunu da aşarsın,orda yine oyle bir dosya yoksa mefta olmustur,ama su gizli gorunumden gizli dosyaları göster secenegini bir daha dene derim,kolay gelsin..ashampoo nun privacy protector diye bi sifreleme programı var fakat ben kurup kaldırdım hoşuma gitmedi doğrusu.
  • arkadaşlar ben de bu program yüzünden mağdur oldum, 300 kadar mp3 format değiştirdi ve 03833 gibi garip sayılar aldı, winamp'a ekleyince mp3ler çalıyor, formatı düzeltmek için de dosya adındaki sayıların sonuna . mp3 ekliyorum fakat hepsiyle böyle uğraşmam mı gerekir? kolayı yok mu düzeltmek için? bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lindemann -- 29 Ekim 2006; 13:12:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.