Şimdi Ara

BARCELONA & GS (ülkece şoktayız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gs fark yer fenerbahce maçı alır.
  • ilkert sendende bu beklenirdi zaten
  • Gs belli değil ama yenilcek gibi fenerde işi zor
  • her ikisininde işi zor özelliklede gs'ın..yenmesi bile 2. tur için yetmeyebiliyor çünki.
  • şimdiden 1-0 yenik durumdalar işleri gittikçe zorlaşıyor..
  • haydi gs 1-1 oldu..
  • Konu başlığını değiştiriyorum. Burası bir TÜRK forumu. Ben yetkili olduğum yerde bunun istismarına asla izin vermem. Nedir yunan GS başlığı be. Anlatık fanatik FB.lisin bu ülkemizin öz ve öz takımı olan GS.ye yaptığın hakareti sineye çekeceğimi mi sanıyorsun. Eğer bu şekilde başka görürsem bunları da düzeltirim.
  • haklısınız..
    yetkiniz bu günler için zaten....

no problem...

ama
    yunan oldugunu açıklayan gene gsnin seyircisiydi..
    bunuda unutma....
  • GS, bu Barcelona'yı yenemiyorsa, Avrupa'da hiç bi takımı yenemez...
  • Malesef GS Şampiyonlar liginden elenmekle kalmadı aynı zamanda UEFA şansını da kaybetti. Hafta sonu oynanacak maç için tek çekingem yaralı Arslan.ın kükreyebileceği ihtimali. Bu akşamki futbolla Trabzonspor mücadeceli kadrosuyla GS.yi yenebilir. Birşeyi asla aklımdan çıkarmıyorum. Derbi maçların havası farklı olur.

Yunan olayına gelince bu foruma takılan çoğu arkadaşımızın aklı başında mantıklı düşünen insanlar olduğu kanaatindeyim. Bizim tribündeki stat eşkiyalarından elbette farkımız olacak arkadaşlar. Bunun için yazdıklarımıza biraz daha dikkat gösterelim bunu defalarca tekrarladım yine tekrarlıyorum. Birde bunun tartışmasını ne olur yapmayalım.
  • yavuzbah'ı bu hareketinden ötürü tebrik ediyorum (Gerçi bana düşmez ama..). Zira Bir FB'li olarak bu akşam GS'nin maçı alması umuduyla oturdum tv'nin başına ama oda ne GS'li futbolcuların yürümeye bile mecali yok gerçekten çok üzücü bir sahneydi. Yanlış anlaşılmasın ama bir şey görülüyor ki GS iddia ettiği gibi bir Avrupa takımı olamamış. Çünkü Avrupa'nın büyük diye lanse edilen (ki ben bu büyüklük kavramını kabul etmiyorum) takımları en kötü dönemlerinde bile herhalde bu kadar aciz kalmamışlardır sahada. GS adına üzgünüm. Bu fanatizm olayı da gerçekten çok ilginç. Ben bu foruma hep aklı başında insanların girdiğini düşünürdüm. Ama görülüyor ki bazılarımız hala olgunlaşma evrimini tamamlayamamış. Bu forumda bu tarz mesajlaşmalarla karşılaşmak gerçekten çok şaşırtıcı oldu benim için. Aslında bizler biraz daha biliçli ve objektif olmalıyız diye düşünüyorum. Tani bu akşam Barcelona'nın kazanması bana ne sağladı hiçbir şey. Yada Panathinaikos'un kazanması bir GS'liye ne kazandırabilir ki??

• senide kutluyorum

bir fb li olarak gs yi desteklemen çok sevindirici

ama ben bir bjk li olarak
    gs için üzülüyorum
  • yaaa moralim cok bozuk 3 tane yedik yaaaa...
  • ben gs den kesin galibiyet bekliyordum
  • abi tamam bizde fanatik taraftarız ama gs-fb maçına gittinizmi hiç ali samiyendeki adamların bize yaptıklarının yanında bizim onlara yaptıklarımız az bile bence.siz burdan fb-gs kardeştir.diyorsunuz belki de ama bence öyle değil gerek fb taraftarı gerek gs taraftarı birbirlerine düşman gözüyle bakıyor ama olmaması gerek bu gibi şeyler ama maalesef oluyor.Sağlık olsun.bu akşam fb ve BJK yi izleyin avrupa da bakalım onlar ne yapacak???
  • Zuahahaha ülkece şoktamıyız zuahahahaha beklenen bir şey oldu hatta barcelona az bile attı, neyin şokundasınız anlayabilmiş değilim?!!
  • Divinity +100
  • ben zaten demiştim uefa bile hayal diye.(.((
  • galatasarar.com bile isyan etmiş yyaaaaa....

http://www.galatasaray.com/haber/haber_oku.php?frm_id=2508

avrupanın aslanıymış
    allah allah !!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.