Şimdi Ara

barrichello ve kazası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arşivlerimi tararken Barrichello'nun 94 İmola'da yaptığı kazayı yeniden izledim de, sizce de adamın kafası inanılmaz şekilde ileri doğru sallanmıyor mu? Boynunun kırılmamış olma ihtimali neredeyse yok gibi görünüyor.

O haftasonu 3 ölüm yerine 2 ölüm olması bence çok büyük bir şans. Bence Barrichello da mucize adamlardan birisi.

Yavaş çekimde daha da belirgin oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=XSI27en56tg

• Aynı şey vaktiyle ben de düşünmüştüm. Ucuz atlatmış.
  • bencede allah korumus
    ama bı kazası daha vardı monte carlo da hangı yıl oldugunu hatırlamadım ama 3. baslamıstı ılk vırajda bı temas sonucu spın atmıstı ama cok komık ya mıllet ılk vıraj da barıchello nun otomobılını onden goruyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

bencede allah korumus
    ama bı kazası daha vardı monte carlo da hangı yıl oldugunu hatırlamadım ama 3. baslamıstı ılk vırajda bı temas sonucu spın atmıstı ama cok komık ya mıllet ılk vıraj da barıchello nun otomobılını onden goruyordu
    Barrichello'nun linkini vermek için dolanırken şunu da buldum:

http://www.youtube.com/watch?v=x4G6CFWavpA&mode=related&search=

Senna'nın kazasının Fuji TV'den yayını. Daha önce görmemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

bencede allah korumus
    aman yarabbi ilk defa izledim. o araba nasıl zıpladı kerbten öyle ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanselah

aman yarabbi ilk defa izledim. o araba nasıl zıpladı kerbten öyle ya

Alıntıları Göster
    arkadaşla biz 1994 te o yarışı izlerken barrichello nun kazasını ilk önce ''bir başka zaman çekilmiş korkunç kazalar''sandık.Hatta dedim ki arkadaşa ya bak dedim bir pilot jordan la zamanında nasıl kaza yapmış diye.

ahaa 5 dakika sonra jeton düşmüştü kaza yapanın barrichello olduğunu anlamıştık.

adamın oradan sağ çıkması bence gines rekorlar kitabına girmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrazzam -- 5 Ekim 2006; 19:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrazzam

arkadaşla biz 1994 te o yarışı izlerken barrichello nun kazasını ilk önce ''bir başka zaman çekilmiş korkunç kazalar''sandık.Hatta dedim ki arkadaşa ya bak dedim bir pilot jordan la zamanında nasıl kaza yapmış diye.

ahaa 5 dakika sonra jeton düşmüştü kaza yapanın barrichello olduğunu anlamıştık.

adamın oradan sağ çıkması bence gines rekorlar kitabına girmeli.

Alıntıları Göster
    bişey sorabilir miyim ama bu sorumda ciddiyim yani amacım olayı dalgaya almak değil zaten böyle bir amacım olamazda ama konuşan japon muhabirler cidden ağlıyorlar mı yoksa rol mü yapıyorlar
    eminim üzüntüden böyledir ama normal konuşurken birden ağlamaklı oluyorlar anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

bişey sorabilir miyim ama bu sorumda ciddiyim yani amacım olayı dalgaya almak değil zaten böyle bir amacım olamazda ama konuşan japon muhabirler cidden ağlıyorlar mı yoksa rol mü yapıyorlar
    eminim üzüntüden böyledir ama normal konuşurken birden ağlamaklı oluyorlar anlayamadım

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

Bence ağlıyorlar. Uzak doğuluların mimikleri bizden oldukça farklı ancak konuşmalarından ve seslerinin titremesinden anlaşılıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Challenger

quote:

Bence ağlıyorlar. Uzak doğuluların mimikleri bizden oldukça farklı ancak konuşmalarından ve seslerinin titremesinden anlaşılıyor zaten.

Alıntıları Göster
    Gerçekten ağlıyorlar. O yayın saat 18 civarlarında yapılıyormuş ve hastaneden gelen ölüm haberini veriyorlar hüngür hüngür ağlarken. Aşağıda yazan yorumlarda böyle demişler en azından.

Ama ne kadar samimi ve üzgün olduklarını anlamak için Japonca bilmeye gerek yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eveready

Gerçekten ağlıyorlar. O yayın saat 18 civarlarında yapılıyormuş ve hastaneden gelen ölüm haberini veriyorlar hüngür hüngür ağlarken. Aşağıda yazan yorumlarda böyle demişler en azından.

Ama ne kadar samimi ve üzgün olduklarını anlamak için Japonca bilmeye gerek yok bence.

Alıntıları Göster
    Eveready ve Challenger,söylediklerinizde haklısınız
    belki görüntü daha net olsa bende böyle düşünmezdim çünkü görüntü bozuk olduğu için gözyaşlarını göremedim ve belkide bu yüzden rol yapıyor olabilirler mi diye düşündüm
    Challenger mimiklerle ilgili dediğin şeyi düşünememiştim,haklısın bizden bu anlamda çok farklılar

• quote:

Eveready ve Challenger,söylediklerinizde haklısınız
    belki görüntü daha net olsa bende böyle düşünmezdim çünkü görüntü bozuk olduğu için gözyaşlarını göremedim ve belkide bu yüzden rol yapıyor olabilirler mi diye düşündüm
    Challenger mimiklerle ilgili dediğin şeyi düşünememiştim,haklısın bizden bu anlamda çok farklılar

Alıntıları Göster
    bu arada dalgınlığıma gelmiş izlememiştim rubens in kazasını
    bu nasıl bi kazadır ya şok oldum izlerken
    rubens bu kazada hiç yarada mı almadı inanılmaz birşey

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

barrichello nun burnu kırıldı ve bilincini kaybetti o akıl almaz kazadan sonra

• quote:

quote:

barrichello nun burnu kırıldı ve bilincini kaybetti o akıl almaz kazadan sonra

Alıntıları Göster
    o yarışlarda kim öldü senna dan başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lounge Act

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tony hawk

Roland Ratzenberger vefat etmişti ama o sıralama turlarında vefat etti diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Roland Ratzenberger vefat etmişti ama o sıralama turlarında vefat etti diye biliyorum

Alıntıları Göster
    ne pistmiş ha galiba schuminin ayağı kırıldı orda yoksa orası silverstone muydu
  • quote:

Alıntıları Göster
    1994 imola ile ilgil bir çok video var youtube de bir yarış ancak bu kadar uğursuz olabilirmiş,inanılmaz kötü bir haftasonu olmuş ,
    işte f1tarihinin en kara haftasonu ve o hafta yaşanan herşey:
    http://www.youtube.com/watch?v=DzqP0-wl2I8

• quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

antrenman turlarında vefat etmişti.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

antrenman turlarında vefat etmişti.

Alıntıları Göster
    quote:

silverstone 99 schuamcher in ayağını kırdığı yarış.

• quote:

quote:

silverstone 99 schuamcher in ayağını kırdığı yarış.

Alıntıları Göster
    iyiki artık orada yarışılmıyor ha
  • quote:

iyiki artık orada yarışılmıyor ha

Alıntıları Göster
    imola işte...
    bende ilk izlediğimde bu adam nasıl kurtulmuş diye hayret etmiştim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.