Şimdi Ara

Bartın da okunur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara da oturuyorum listeye Bartın ilköğretim mat. öğretmenliğini de ekledim bilmiyorum pişman olur muyum? Kırıkkale de endüstri ye mi tercih etsem?

• Bartin guzel bir ildir sizin pisman olacaginizi dusunmuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yazdım bartın ilk. matematik 118binle kapatmış. Kastamonu ve zonguldak gelmezse muhtemelen oradayım
  • Kastamonu ve zonguldaka gore daha guzellldirr

• zonguldak gelin bartın üniversitesi etrafında çay ocağı bile yok
  • Universite sehrin ortasinda degil uniye gidilen yolda olabilir yol kenarlari yesillik ama anlatildigi kadar degil ben hic gormedim orda okumuyorum ama gidip gelmislihim var lys icin

• Hepinize teşekkür ederim :) Sonlarda da olsa yazdım tercih listeme gelirsede üzülmem artık :)
  • Hocam ben bartindayim pisman olcaginizi zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordion_56 -- 22 Temmuz 2014; 3:40:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben orada kaldım geçen sene gezi sırasında konaklama için. Okul güzel, şehir de güzel. Sakin bir şehir. Etrafınızda doğa var. Daha ne istersiniz ki...
  • okunmazmı be 5 yıl yaşadım.tadı damağımda.hep özlem duyarım.hala yazın kaçıp gitmek isterim oraya.ahh ah
  • okundu beyler Allah kabul etsin.
  • Şehir merkezi kötüdür ama haftasonları amasraya gidebilirsin harika biryer merkeze 20 dk falan
  • her yerde okunur senin ortamına bağlı
  • Safranbolu'ya da beklerizz hocamm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovbem -- 22 Temmuz 2014; 12:41:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.