Şimdi Ara

Başkanınız gelsin ulannnn...! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

Şu nette millet delikanlılık yapıyor ya bitiyorum ya :))

neden takma o zaman milleti neden yorum atma zorunluluğuna kapılıyorsun böyle yazınca sen mi delikanlı oluyorsun volkana korkak demişsin volkan gibi fizikli kalıplı bir adama fb li olarak söylemiyorum ts il sınırının içinden geçemez falan demişsin adamı maçta olay çıkınca olayı bırakıyorlar volkanı tutmaya çalışıyorlar sen neyin kafasındasın anlamadım kesin gs lisin orası belli git volkana söyle bakalım bunları yüzüne ya da forumdan birinin yüzüne söyle bakalım
  • kendilerinin yok hükmünde sayılacağı,
    herhangi bir ağırlama yada selam verilmeyeceği maçtan haftalar önce açıklanmıştı.
    bizim için maça yanlışlıkla gelmiş Ts seyircisinden farkı yok.
    tek şanssızlığı tanınmış olması.
    tanınmasa olay da olmaz.
  • Mahalle kabadayısı kültürü ile yetişmiş adamı başkan yaparsan gelir bugün Fb'nin yarın Bjk'nin daha sonra da farklı bir kulübün stadında ergen gibi taraftara dayılanır. Adamı zorla arabasına sokmaya çalışıyorlar. Allah aşkına siz bugüne kadar böyle bir başkan gördünüz mü? Sonra tv'ye bağlanıp "ben TS'li arkadaşlara bağırıyordum" de. Ya kimi kandırıyorsunuz, milleti aptal yerine neden koyuyorsunuz. Milleti çıldırt sonra taraftar saldırdı. Yapar, anormal değil.

Zaten ülkede herkes, her şey gergin bir de böyle adamlar zorluyor. Kısaca bu akşam yaşananlar, taraftarla taraftar olan bir kulüp başkanının rezaletiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: microzift

Mahalle kabadayısı kültürü ile yetişmiş adamı başkan yaparsan gelir bugün Fb'nin yarın Bjk'nin daha sonra da farklı bir kulübün stadında ergen gibi taraftara dayılanır. Adamı zorla arabasına sokmaya çalışıyorlar. Allah aşkına siz bugüne kadar böyle bir başkan gördünüz mü? Sonra tv'ye bağlanıp "ben TS'li arkadaşlara bağırıyordum" de. Ya kimi kandırıyorsunuz, milleti aptal yerine neden koyuyorsunuz. Milleti çıldırt sonra taraftar saldırdı. Yapar, anormal değil.

Zaten ülkede herkes, her şey gergin bir de böyle adamlar zorluyor. Kısaca bu akşam yaşananlar, taraftarla taraftar olan bir kulüp başkanının rezaletiydi.

adam öyle bir açıklama yapıyorsa pişmandir belli ki sinirlenmiş de birden çıkmıs.niye üstüne gidiyorsunuz bu kadar.Malum kolay tahrik olan bir milletiz

• quote:

Sizce peki Trabzon'da ne olur ? Soruyorum

Yine atarsınız sahaya atleti doni.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

quote:

Alırız 3 puanı döneriz. Başkada bir şey olmaz.

Kendi sahanızda aldığınız 1 e dua ettiniz 3 alıp döneceksiniz ? Hı ok tmm .s .s

Gecen senede kadikoydeki Mac 0-0 bitmisti
    Ikinci Mac 3 puani 3 golle alip donmustuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

quote:

Yine atarsınız sahaya atleti doni.

Sonra Gelir Atar baroni

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

quote:

quote:

quote:

E-5 çıkışından çık demişler çıkmamış. Polıs bekleyın taraftar dağılsın öyle çıkın demiş dinlememiş. Amacı tahrik başkada birsey degıl. Bıde dışarıda 50000 kışı var diye ağlıyorlar. Ben böyle kendı kasınanlara acımıyom. Bunları linç etseler gram üzülmem.

Ama ben böyle her duyduğuna inananlara acıyorum, az beynini kullan. Cevap vermeleri yanlış ama sırf tahrik için bilerek taraftarların içine çıkmış olmalarına gerçekten inanıyor musun?

Kaç kişiden okudum duydum. Sallamayan gazetecıde var. Hadı onu gectım. Polıs çıkma dıyor ınadına cıkmak istiyorlar. Ben böyle mafya yönetıcılerden bıktım artık. Tamam azız Yıldırım gıtsın derken bu adamın kalması çok mu normal Allah askına sende bunu söyle.

Ben şuan 4 büyüklerin hiç birinin başkanını sevmiyorum. Türkiye'de toptan kulüp başkanlığı olayı yanlış yapılıyor zaten. Ama taraftarında uyanık olması lazım. Tahriklere gelmemesi, yalan haberlere inanmaması lazım. Hiç bir yönetici binlerce rakip taraftarın içinde kalmak istemez, ha belki burnunun doğrusuna gitmiştir kulak asmamıştır falan. Öyle bile olsa "linç etseler gram üzülmem" ne demek ya. İnsan hayatından önemli bir şey var mı? Anlık duygularla hareket etmeyelim lütfen.

Orda bınlerce ınsanı zaptetmek mi daha kolay yoksa ıkı üç yönetıcının bıraz bekleyıp sonra çıkması mı? Ama adamın amacı o tahrik olay çıksın mafyalığımı gösterıyım. Lafımında afkasındayım gram üzülmem. Bu kendı yonetıcımde olsa geçerli.

Orası taraftarların çıkışı yada yöneticilerin çıkmaması gereken bir yer olsa basın mensupları orada beklemez. Ben Trabzon başkanının bilerek kendini o taraftarların arasına atacağına, böyle bir risk alacağına inanmıyorum zaten. İstese bile buna izin verilmez, gerek kendi görevlileri gerek stat görevlileri tarafından engellenir. Mantıklı düşünen ve gerçekçi olan kimse de inanmaz tüm suçun TS başkanına ait olduğuna. Ya ortada gerçekten bir yönlendirme hatası vardı yada bilmediğimiz farklı bir durum var. Hem bir Galatasaraylı olarak milli maç için gittim de Saraçoğluna. Hatırladığım kadarıyla taraftarın giriş-çıkış yaptığı yere hiç benzemiyor orası. Yine de ilgili mercilerin soruşturmalarının sonuçlarını beklemek lazım. Zaten savcılıktan önce Aziz Başkan da olayın sebeplerini araştırır, gereğini yapar diye bekliyorum.

Tamda taraftarın giriş-çıkış yaptığı yere yakın. Amacı provokeden başka bişey değil.

• dün akşam kendi ağzından açıklamaları dinledim. Adam gayet güzel açıklamalarda bulundu. diyor ki güvenlik toplantısında bize ne söylendi ise biz o şekilde yaptık. bu girişten girip şuradan çıkacaksınız dediler. bizde çıkarken hiçbir güvenlik önlemi yoktu. yanımızda bizden başka kimse yoktu. Polis daha sonradan gelmiş v.s.

ve adam sürekli olarak benim fenerbahçeli dostlarım var. fenerbahçeli taraftarlarla oturur kalkarım dedi ( kalamışta ) adam sürekli olarak tek bir kişinin bunlara sebep olduğunu dile getirmeye çalışıyor.
    hoş adam aleni mafyayım diyor. oradaki fenerbahçeli taraftarlar stad dışında bir yerde görse yolunu değiştirir ama işte arkasında sarı lacivert ordu olduğunu düşününce celalleniyorlar.

sonuç olarak bence adam gayet mantıklı konuşuyor. biz istemeden oldu olaylar ama olayların büyümesinde organize bir iş var dedi.
  • Bu planlanmış bir olaydır maçtan sonra tsli yöneticiler bütün kanallara bağlanıp fenerbahçeyi kötülediler daha bir sürü şey var mobildeyim yazamıyorum

• adam şikeyle kupayi alamadi verin kupasını sussun .o kupayı vermediğiniz sürece her hafta yapicak bunlari. sahaya yansıdı yansımadı bilmemne .

adam haklı napicak ses çıkarmasınmı istiyorsunuz.hakkını aramasınmı.o tff aziz yıldırım bunların hesabını vermedi .kusura bakmayında adam haklı .maça gelme özgürlüğüde var.taraftarı tahrik etmişmiş adama 50kişi habire küfür ediyor .sizin başkanınız yönetim istifa diyenlere napti aracını durdurup.
  • Aziz Yıldırım'ı seven ama şu saatten sonra desteklemeyen biri olarak, gülerek izledim. 18-19 yaşına kadar hemen hemen her gencin yaşadığı duygu patlamalarını yaşamış adam. Şaşırmadım çünkü bu kültürle büyümüş, işi kabadayılık. Yalnız şunu da belirteyim; bu adam Aziz Yıldırım'la başa çıkabilecek kapasiteye sahip değil, ne beyin ne güç olarak.
  • Talihsiz bi açıklama
  • Seni gomecek yer bulamam

• quote:

Orijinalden alıntı: tnyglle

quote:

neden takma o zaman milleti neden yorum atma zorunluluğuna kapılıyorsun böyle yazınca sen mi delikanlı oluyorsun volkana korkak demişsin volkan gibi fizikli kalıplı bir adama fb li olarak söylemiyorum ts il sınırının içinden geçemez falan demişsin adamı maçta olay çıkınca olayı bırakıyorlar volkanı tutmaya çalışıyorlar sen neyin kafasındasın anlamadım kesin gs lisin orası belli git volkana söyle bakalım bunları yüzüne ya da forumdan birinin yüzüne söyle bakalım

yok trabzonsporluyum aslende trabzon sürmeneliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

dün akşam kendi ağzından açıklamaları dinledim. Adam gayet güzel açıklamalarda bulundu. diyor ki güvenlik toplantısında bize ne söylendi ise biz o şekilde yaptık. bu girişten girip şuradan çıkacaksınız dediler. bizde çıkarken hiçbir güvenlik önlemi yoktu. yanımızda bizden başka kimse yoktu. Polis daha sonradan gelmiş v.s.

ve adam sürekli olarak benim fenerbahçeli dostlarım var. fenerbahçeli taraftarlarla oturur kalkarım dedi ( kalamışta ) adam sürekli olarak tek bir kişinin bunlara sebep olduğunu dile getirmeye çalışıyor.
    hoş adam aleni mafyayım diyor. oradaki fenerbahçeli taraftarlar stad dışında bir yerde görse yolunu değiştirir ama işte arkasında sarı lacivert ordu olduğunu düşününce celalleniyorlar.

sonuç olarak bence adam gayet mantıklı konuşuyor. biz istemeden oldu olaylar ama olayların büyümesinde organize bir iş var dedi.

bu yazdığını hiç bir fenerbahçeli okumaz işte..işlerine gelmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

quote:

Alırız 3 puanı döneriz. Başkada bir şey olmaz.

Kendi sahanızda aldığınız 1 e dua ettiniz 3 alıp döneceksiniz ? Hı ok tmm .s .s

Gecen senede kadikoydeki Mac 0-0 bitmisti
    Ikinci Mac 3 puani 3 golle alip donmustuk

Mesaj atmak için atıyor gereksizler.

• quote:

quote:

quote:

belli oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

belli oluyor

Yanlış birşeymi gördün ? Ters birşeymi yolladım gerçekleri söyledim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.