Şimdi Ara

Başlangıç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önceden 900 - 1000 km arası scooter kullanmışlığım ve A2 ehliyetim var. Şu an da trafik çilesinden bunaldığım için motosiklete geçmek istiyorum. Hem fiyatları hemde modelleri dolayısıyla Honda CBR250 ve Yamaha R25 arasında çelişkide kaldım. Tabi bir de daha önce hiç bu modellerde bir motosiklet kullanmadım ve aklımda soru işaretleri var. Kullanmakta ve alışmakta zorluk çeker miyim? Bu konuda vereceğiniz fikirler benim için oldukça önemli şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysh -- 6 Şubat 2016; 14:50:35 >

• Bunlar trafik çilesinden kurtulma motorları değil. scooter öneriyorum. başlangıç için yamaha nmax veya honda pcx güzel bir seçim olur.
  • Cevap için teşekkür ederim doğru bir bakış açısı İstanbul trafiğinde belki çok bir etkisi olmayacaktır ancak şimdilik Bursa'da kullanacağım ve buradaki trafik için de scooterlar kadar çözümü olacağını düşünüyorum.
  • Cbr250 al hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Esasında ilk aklımda olan model de CBR 250 idi ancak biraz araştırma sonucunda Yamaha R25'in performans görüntü ve kullanım ergonomisi açısından bir tık üstün olduğunu gördüm hal böyle olunca insanın aklında soru işaretleri kalıyor. Bir süre daha bekleyip araştırmaya devam edeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.