Şimdi Ara

Başlık olarak ne yazsam bilemedim!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. Ben 27 yaşındayım. Sanırım insan olamıyorum. Güzel bir mesleğim var. Seviyorum fakat sevdirmemek hiç herşey yapılıyor. Çoğu kişinin Türkiye'den bile saymadığı bir yerde çalışıyorum. Camdan baktığımda bir yan Suriye bir yan Irak. Balkonun manzarası bu ülkede çoğu insanın isminden bile korkacağı bir dağ.
    Diğer insanlar gibi olamıyorum. Onlara zevk veren şeyler bana vermiyor. Sanırım en sevdiğim şey bisiklet. Hani biraz cesaret birazda param olsa atlayıp bisikletime yollara düşeceğim. Neresi olduğunun önemi yok. Şehirlerden uzak olsa yeter sanki. Ben hiç başkasının malını çalan bir inek duymadım. Ya da bir başkasını darp eden bir ağaç. Kötü söz söyleyen bir çiçek. Arılar çıkarcı olamaz ki. Karıncalarda bencil.
    Gözlerimin içinin güldüğünü bir bisiklet yolculuğunda kimsesiz yollarda bir sincap kovalarken hatırlıyorum. Hani biraz... neyse. ondan da hoşlanmıyorum. Yeryüzü neden bu kadar kötü ki. Uzunca yıllar konuşmadan durabilirim.
    Tövbe! bir de çocukları seviyorum. Zaten günlerimin geçmesini sağlayanda çocuklar ve bisiklet. Tatil olup çocuklardan uzaklaştığımdaysa tabiat anaya koşuyorum.
    neyse fazla uzamasın. bunlar neden yazdım? içimden çıkıp paylaşmayı istedim sadece. İnsan olamayıp insanlara anlatmamda ayrı bir muamma zaten...

• Bisikletler ve cocuklar iyidir hocam. Ben de cok severim. Tatiliniz falan olmuyor mu hic alin bir cadir atin bisikletinizin arkasina kucaklasin dogayla. Gercekten faydali olur. Hayatta iyi insanlar da olabiliyor bazen. Size gelince bence gayet de iyi bir insansiniz. Insan olma kriterlerini kim belirliyor ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asker misiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Asker misiniz hocam

Öğretmen sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.