Şimdi Ara

-------Batleffield MULTİPLAYER ORJİNALLİK GEREKTİRİR mi-------

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta Belirttiğim Gibi WNCA (oğuz Winchester ) Bana merak sardı bf3 e atılmak istiyorum daha önce hiç oynamadım sizce başlammalımıyım kolay alışılır mı ve MULTİPLAYE OYNAMAK İÇİN İLLA ORJİNAL OLMASI MI GEREKİR EN AZINDAN WNCA SERVERİNE GİREBİLİRMİYİM ?

• hadi bee ne olur acil yadım lazım!!
  • Tabi orj. Olması lazım 10Tl ye satan dolu adam var 10Tl drmi veremiyorsunuz arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal olmak zorunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBİSO

Başlıkta Belirttiğim Gibi WNCA (oğuz Winchester ) Bana merak sardı bf3 e atılmak istiyorum daha önce hiç oynamadım sizce başlammalımıyım kolay alışılır mı ve MULTİPLAYE OYNAMAK İÇİN İLLA ORJİNAL OLMASI MI GEREKİR EN AZINDAN WNCA SERVERİNE GİREBİLİRMİYİM ?

Pm

• Ondan Değil Cevaplarınız İçin Teşkkürler Çok Şükür ucuzunu aramıyoruz alcaksak orjinal alıyoruz steamden veya başka biryerden
    eğer bulursanız böyle bişi mesela minecraft a hamchi yaptılar onun gibi bişi gta4 mukltiplayer buldular sonra bozuldu
    onları yok etmek için çabalıyoruz
    bir konuda oyun üreticisine 10 mesaj geldiği zman konuyu incelemeye alıyolar artık
    Firmalar Hassaslaştı Neredeyse çoğu mesajı önemsiyolar artık çok yüksek sayıda mesaj beklemiyolar bi konu için
  • Yok zorrent indir ona multiplayer crack at fistik gibi multiplayer oynarsin.

Kafan guzelmis kardes gule gulw kullan.

• Orijinal olmadımı servere bağlanamssın originden giriceksin internette yayınlanan korsan serverlerde uydurma ama bazen kaçakalr olabilir serverlerde oda origin yetkilileri tarafından 4-5 güniçinde kapatılır kitlenir oyun 20 lira oyun için etrafta ve forumda 5 tl ye serial satan var
  • bf 3 icin korsan mp cikmisti. Ama tabii orj alanlarla oynayamiyorsunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.